Jump to content
Dogomania

"PRZYTULISKO" G"- skrajne zaniedbanie i potworna potrzeba miłości! UŚPILI RUDIEGO !!


Bonsai

Recommended Posts

Fajne prezenty - i te kapcie koło pudełka z lewej strony, to też suwenirki dla nudzących się psiątek?...

 

Akurat dla nudzących się psiątek są kapcie ze skóry wołowej. Te sztuczne twory obok pudełka są mało ciekawe i raczej niezbyt smaczne (choć pewnie kilka pśów by się z tym nie zgodziło, np. Etna). ;)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę,że do psiaków zawitali wolontariusze.Teraz psiaki będą miały o wiele lepsze warunki bytowe.Za czyją sprawką jest to,że wolontariusze trafili do Przytuliska?

 

To taki łańcuszek. :) Ja poprosiłam Ewę, moją znajomą wolontariuszkę ze schroniska w Kaliszu, by zrobiła psiakom zdjęcia. Ona pojechała tam i postanowiła przyjeżdżać regularnie. Zwerbowała Paulinę, kolejną wolontariuszkę z Kalisza. Potem dołączyły jeszcze Magda, Marlena i Sylwia. :)

Link to comment
Share on other sites

To taki łańcuszek. :) Ja poprosiłam Ewę, moją znajomą wolontariuszkę ze schroniska w Kaliszu, by zrobiła psiakom zdjęcia. Ona pojechała tam i postanowiła przyjeżdżać regularnie. Zwerbowała Paulinę, kolejną wolontariuszkę z Kalisza. Potem dołączyły jeszcze Magda, Marlena i Sylwia. :)

Bonsai,bardzo dziękuję.Jesteś Kochana.Tak bardzo mi te psiaki leżą na sercu.Teraz będą większą miały opiekę,więcej spacerów i przynajmniej nalaną świeżą wodę.A nowa buda to zasponsorowana przez UG czy przez kogoś innego?

Link to comment
Share on other sites

Bonsai,bardzo dziękuję.Jesteś Kochana.Tak bardzo mi te psiaki leżą na sercu.Teraz będą większą miały opiekę,więcej spacerów i przynajmniej nalaną świeżą wodę.A nowa buda to zasponsorowana przez UG czy przez kogoś innego?

 

Budę zasponsorowała Lucyna, która wiozła Kamę do DT i od tego czasu nas wspiera.

Link to comment
Share on other sites

Co prawda musiałam się położyć na boku przed monitorem ,żeby filmik obejrzeć,ale się opłacało.Uśmiałam się do łez z wyczynów Norka.Sytuacja adekwatna do jego imienia. Może on zatargał legowisko dla pańci ,a sam chciał zająć łóżko ?

Link to comment
Share on other sites

Mam nowe zdjęcia Miszki... I uśmiech do Bejotki o ogłoszenia :) Niestety o sunię nie ma telefonów...

 

Misza.jpg

 

Misza1.jpg

 

Misza3.jpg

 

Misz6.jpg

 

Misza2.jpg

 

Misza7.jpg

 

Misza5.jpg

 

Misza4.jpg

 

Miszka to niewielkich rozmiarów sunia ważąca ok. 5,5 kg. Ma ok. 3 lat. Obecnie przebywa w DT w KALISZU. Została zabrana z gminnego „przytuliska”, gdzie głodowała i spała na własnych odchodach w dziurawej budzie. Szuka pilnie kochających ludzi.

Miszka jest spokojną, choć radosną i chętną do zabawy suczką - chętnie bawi się piłeczką czy ukochaną piszczącą świnką. Uwielbia spacery - gdy tylko widzi smycz, tańczy z radości. 

W domu jest typowym kanapowcem. Najchętniej spędza czas przytulając się do opiekuna. 

Powinna trafić do spokojnego domu, w którym nie ma małych dzieci, których żywiołowość ją przeraża (przestaje jeść, chowa się po kątach). Natomiast bardzo dobrze odnajduje się w towarzystwie kotów i spokojnych psów.

Suczka jest już po sterylizacji, jest zdrowa. Zachowuje czystość w domu.

 

Kontakt: Ewa: 695-196-837

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...