Jump to content
Dogomania

Niechciana Suzi - MA DOM :)


koelka

Recommended Posts

[quote name='koelka']Ale ruch u Suzi :) Bardzo się cieszę i bardzo wszystkim dziękuję :) Gluchypsie - dziękuję za pomoc, zaproszenia i rozsyłanie konta - poproszę fundację o sprawdzenie wpłat, jak tylko otrzymam zamieszczę rozliczenie.[/QUOTE]

cieszę się, że moge pomóc :) jeszcze nie rozesłałam wszystkich zaproszeń, więc spodziewajmy się nowych odwiedzin, jak powysyłam :)

[quote name='kinga_kinga7']co u dziewczyny,żadna cioteczka dzisiaj jeszcze nie zajrzała :roll:[/QUOTE] zajrzała, lecz cichutko siedziała ;)

[quote name='koelka']Jak zdążę, to może odwiedzę dziś Suzi :)[/QUOTE] ale fajnie, daj znać, co u Suzanki :loveu:
przytul ją ode mnie!
[quote name='from_wonderland']Jestem z zaproszenia- zapisze wątek suńki, poczytam.[/QUOTE] witamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koelka']Byłam dziś u Susanny - jest kochana, trochę zlękniona do obcych, ale taka potulna i przytulaśna :) Wymiziałam ją od Was i powiedziałam, że tyle ludzi jej pomaga. I obiecałam, że znajdzie dobry domek ;)[/QUOTE]

Na pewno znajdzie, z taką pomocą musi znaleźć :)

Czyli ogłaszamy naszą panienkę - ktoś ma pomysł na jakiś ciekawy tekst do ogłoszeń?:>

Link to comment
Share on other sites

Mam już potwierdzenia wpłat dla Suzi:
20 zł - yucca 22.11.2013
20 zł - Aimez_Moi 24.11.2013
10 zł - Bernadeta P. 26.11.2013
50 zł - kinga i danusia 28.11.2013
30 zł - Maria K. 29.11.2013

i będzie od Panna Marple 50 zł :)

Razem: 180 zł :lol:

Baaaardzo dziękujemy :multi::multi::multi:

Edited by koelka
uzupełnienie
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Magda mnie wezwała, więc się melduję:lol:. Nie poratuję deklaracją stałą, bo jestem zadeklarowana po pachy, a poza tym mam jeszcze sunię w hoteliku na moim utrzymaniu, ale jednorazowo wysłałam przed chwilą 50zł dla Suzi:lol:[/QUOTE]

[quote name='maarit']Wysłałam Suzi 3 dyszki[/QUOTE]

[quote name='asiuniab']ja też przybywam z zaproszenia, ale na razie nic nie mogę, będę kibicować suczynie, i myślę, że szybko dom znajdzie;[/QUOTE]

dziewczyny, jesteście super! Bardzo dziękuję, że odwiedziłyście Suzi i jej pomogłyście! Także kibicowaniem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...