Jump to content
Dogomania

Niechciana Suzi - MA DOM :)


koelka

Recommended Posts

[quote name='gluchypies']Co tam u Suzanki? Napływają pieniążki?[/QUOTE]

Nie mam jeszcze potwierdzenia z fundacji (ostatnie z 29.11.), ale przypomnę się.

A oto nasza Suzi w zimowej scenerii :)

[IMG]http://i40.tinypic.com/2rrmkr4.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/t6ecrq.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/2dwajbn.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/29ll277.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='from_wonderland']Typowy problem na dogomanii ;)
Zdjęcia świetne, słodki pycholek.[/QUOTE]

To mnie pocieszyłaś ;) akurat mamy znajomych, którzy po paru miesiącach posiadania 1 psa wzięli drugiego właśnie tu z dogo... ale cóż, ich przykład nie robi na moim mężu wrażenia. Twierdzi wręcz, że to Czara nie chce drugiego psa w domu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']o mamuniuuuu, jakie cudne te zdjęcia!!!! Kto nie chciałby takiej ślicznej Suzi?!

Ja bym chciała, ale mąż nie chce drugiego psa :([/QUOTE] Mój też na początku kręcił nosem, a teraz mamy trzy:diabloti: i na więcej, niestety mam szlaban:mad:, ale moim zdaniem z dwoma psami-wbrew pozorom-jest dużo łatwiej niż z jednym: mają siebie i zupełnie inaczej znoszą zostawanie w domu, a jak już nie mam siły na kolejny rzut piłeczką, to zawsze towarzysz jest i można go zachęcić do psoty:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Mój też na początku kręcił nosem, a teraz mamy trzy:diabloti: i na więcej, niestety mam szlaban:mad:, ale moim zdaniem z dwoma psami-wbrew pozorom-jest dużo łatwiej niż z jednym: mają siebie i zupełnie inaczej znoszą zostawanie w domu, a jak już nie mam siły na kolejny rzut piłeczką, to zawsze towarzysz jest i można go zachęcić do psoty:lol:[/QUOTE]

No właśnie takiej argumentacji używam, ale on twierdzi, że nam mieszkanie rozniosą ;)
zobaczymy, pracuję nad nim... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Ale ja wcale nie mam zdewastowanego mieszkania-powiedzcie swoim TŻ-om, że nie niszczą;)[/QUOTE]

właśnie, właśnie! Ja mam zdewastowane mieszkanie, bo remontu się nam zachciało, a pies tu nie ma nic do rzeczy... A że trochę sobie poroznosiła worki z gruzem pod naszą nieobecność... To już inna sprawa hihi ;)

Link to comment
Share on other sites

Zagladam do Suzi....

Tak podczytuję co piszecie na temat posiadania drugiego psa............

bo mój mąz juz zapowiedział, że jak nam Cezar zejdzie z tego świata, to nie chce żadnego psa w domu. Wystarczy, że ma stado kotów na ogrodzie, które oczywiście ja dokarmiam...........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Zagladam do Suzi....

Tak podczytuję co piszecie na temat posiadania drugiego psa............

bo mój mąz juz zapowiedział, że jak nam Cezar zejdzie z tego świata, to nie chce żadnego psa w domu. Wystarczy, że ma stado kotów na ogrodzie, które oczywiście ja dokarmiam...........[/QUOTE]

A lubi Cezara? Bo może tylko tak mówi, a potem szybciutko znajdzie nowego psa... Wiem, jak było u mnie w domu, jak byłam nastolatką i pożegnaliśmy boksera... Nikt nie chciał nowego psa.... A pół roku później był w domu husky z odzysku :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Zagladam do Suzi....

Tak podczytuję co piszecie na temat posiadania drugiego psa............

bo mój mąz juz zapowiedział, że jak nam Cezar zejdzie z tego świata, to nie chce żadnego psa w domu. Wystarczy, że ma stado kotów na ogrodzie, które oczywiście ja dokarmiam...........[/QUOTE] To zależy czy tak mówi dlatego, że po prostu nie chce psa, czy dlatego, że nie chce przeżywać straty. Bo jeśli to drugie, to ja zawsze wtedy mówię, że to egoizm, bo z powodu naszych emocji, które są częścią naszego życia (trudno nie cierpieć kiedy żegna się bliską istotę, to normalne) nie pomagamy zwierzakowi, a martwimy się o siebie. Gorzej, jeśli nie chce mieć psa, bo nie...A co by zrobił gdyby na przykład znalazł pod drzwiami;), bo to się da załatwić;)?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...