Jump to content
Dogomania

Wystraszony Taj już w DS, Kruszynka w DS.


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem i ja... Nie mam pomysłu, gdzie umieścić całą trójkę. Nawet jednego psiaka nie mam gdzie zabrać:-( Poza tym jak wybrać jedno spośród trójki?
Narazie mogę tylko zadeklarować, że jeśli znajdzie się jakiś DT, to od razu wpłacam jednorazowo po 100 zl dla każdego psiaka. Jeśli cała trójka znadzie DT, to wpłacę 300 zł. Mamy duże minusy u moich podopiecznych, ale muszę choć tak pomóc tym przerażonym zwierzątkom:-(
Gdyby mnie nie było na wątku, kiedy znajdzie się DT, pogońcie mnie na PW.

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani, dziękuję, że zaglądacie.
Ewuś- pięknie dziękuję za tak dużą deklarację:loveu:[/B].

Ja do połowy września nie mogę zwiększyć stada. Mam obecnie 8 piesków i pilnie muszę znaleźć domy dwóm - Koko i szczeniak. Mam też dwa psy w hotelach i jednego w DT - tu trzeba kupować karmę. Musiałam kupić karmę Iskierce, która jest w DT w Warszawie i chwilowo brak zwrotu pieniędzy na moje konto, a to kolejne 165 zł było.
Zadałam pytanie w sprawie dwóch suń we wspólnym boksie, tylko taki pomysł mam chwilowo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']ja na razie mogę 100 zl jednorazowo, ale mam dużo dobrych ubrań na bazarek jeśli ktoś chciałby poprowadzić....nie śmiem prosić mestudio bo ma tyle do roboty u siebie...[/QUOTE]

Pięknie dziękuję:loveu:

Bazarek mogę zrobić, tylko potrzebni będą pomocnicy do podnoszenia bazarku.
Problem jednak będzie z przywiezieniem czegokolwiek do nas bo nie mamy samochodu. I koło błędne się zamyka....

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja.
Paskudny net , cały dzień nie chodził.
Strasznie się cieszę że u piesków się coś dziać zaczyna, tak głucho było:loveu:
Ja niestety póki co pieniądzem nie grzeszę, ale podnosić zawsze mogę.
No i ogłoszenia też porobię, choć te kilka zawsze do przodu, tylko jakiś tekst, informacje, fotki by się przydały...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Rozmawiałam z Panią weterynarz, sunieczki są malutkie, ważą poniżej 10 kg każda, sterylizowane będą w przyszłym tygodniu w okolicy środy.

Dobrze by było gdyby razem trafiły do hoteliku czy dt, a piesek do kolejnego.

Marzenia....[/QUOTE]
Dzięki, to bardzo dobra wiadomość. Z małymi dużo łatwiej. Dla mikropiesków to chyba już za duże, sama nie wiem... Znacie kogoś?

Pytałam Anię Milvę o miejsce dla trójki, bo liczyłam, że kojec będzie tanszy niż płacenie za każdego psiaka ale nie ma miejsc :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia'] ale mam dużo dobrych ubrań na bazarek jeśli ktoś chciałby poprowadzić....[/QUOTE]
Marzenko, dasz rade wysłac te ciuszki kurierem do Ewy ? Ja Ci przeleje pieniążki na konto za kuriera, tylko mów ile ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Wysłałam Ci kaske ;)[/QUOTE]

Dzięki, ale te 16 zł to bym wyskrobała, nie pali się :-).

Witam odwiedzających.

Mam miejsce dla dwóch suniek w jednym kojcu z możliwością przeniesienia do domku na socjalizację. Koszt 16 zł doba za dwie.

Boję się tego bo w razie braku wsparcia nie stać mnie na utrzymanie piesków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Marzenko, dasz rade wysłac te ciuszki kurierem do Ewy ? Ja Ci przeleje pieniążki na konto za kuriera, tylko mów ile ;)[/QUOTE]

w sobotę posegreguję i zapakuję :)
[SIZE=4][B]zapraszamy innych do pomocy może macie jakieś figurki, przetwory, ciuszki, zabawki, książki.... pomóżmy wspólnie tym strachulcom...
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']A czy gdzieś jest określony wiek piesków?
Wyglądają dość szczenięco...[/QUOTE]

Przy sterylizacji się dowiemy. Ale wyglądają na młodziutkie, norma w tym rejonie - rozmnożyć, a czego nie wydamy na łańcuch wywalić.

Pocieszające jest to, że lecznica nie wyrabia się ze sterylkami prywatnymi ostatnio - nareszcie naród ruszył do boju i korzystają z dofinansowania miasta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Przy sterylizacji się dowiemy. Ale wyglądają na młodziutkie, norma w tym rejonie - rozmnożyć, a czego nie wydamy na łańcuch wywalić.

Pocieszające jest to, że lecznica nie wyrabia się ze sterylkami prywatnymi ostatnio - nareszcie naród ruszył do boju i [B]korzystają z dofinansowania miasta.[/B][/QUOTE]

Dzięki Bogu że coś takiego jest.
Zawsze mnie zastanawia czy ludzie przy takich akcjach sterylizują wtedy dlatego że chcieli, a nie mieli pieniędzy, czy może dlatego że jest za darmo i nagle sterylka zaczyna ich przekonywać...
U nas to jakaś taka mentalność śmieszna...
Ale dobrze, niech tną jaka by nie była.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Dzięki, ale te 16 zł to bym wyskrobała, nie pali się :-).

Witam odwiedzających.

Mam miejsce dla dwóch suniek w jednym kojcu z możliwością przeniesienia do domku na socjalizację. Koszt 16 zł doba za dwie.

Boję się tego bo w razie braku wsparcia nie stać mnie na utrzymanie piesków.[/QUOTE]
A to cena z karmą czy bez?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...