Jump to content
Dogomania

Nasz niedźwiadek ma super dom:) Dziękujemy:)


ocelot

Recommended Posts

  • Replies 548
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taa, tylko wiecie jak to jest - czuję się strasznie wykorzystana i olana. Normalnie jakbym ja jej Foresta na siłę dawała, a ona z wielką łaską go przyjmowała w swoje cudowne progi :shake:
A wydawała się taka pozytywna ...
Żałuję, że nie rozwinęłam rozmowy z Panem z Warszawy. Wczoraj do niego dzwoniłam, ale na domowy i nie było go w domu. Zostawiłam swoje dane i poprosiłam o kontakt, jeśli dalej mu na Foreście zalezy. Niestety narazie nie dzwonił :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam,że nic na siłę,ponieważ może się okazać po czasie,że trzeba natychmiast zabierać psa z DS bo to nie ten dom.DS powinien być zdecydowany na 100% i musi mu zależeć na psie.Forest jest przepiękny i znajdzie dom w odpowiednim czasie.Może do ogłoszeń dodać jeszcze fotki albo zamienić na inne.

Link to comment
Share on other sites

Wrzuciłam go jeszcze na Gumtree na Warszawę, będziemy czekać. Mam nadzieję, że domek się znajdzie, bo do września miałam być już w domu w Wawie, a tu o :mad: babiszon taki niesłowny.
Chcę widzieć jej minę jak w środę nie będę odbierać telefonu, jeśli znajdzie się jakiś chętny domek do tego czasu ze stolicy. Będę miała Foreścika na miejscu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...