Jump to content
Dogomania

Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM


Bjuta

Recommended Posts

[quote name='Bjuta']Bondziu się bardzo trząsł. Artemida okryła go wszystkimi kocami i położyła koło kaloryferka i mu przeszło. Troszkę próbował rozlizywać. Biedny jest jeszcze. Gaja zazdrosna, że cała uwaga skupiona na nim. A[/QUOTE]

Biedaczek :( Mam nadzieję, że dzisiaj już lepiej....

Link to comment
Share on other sites

Artemida mówi, że w domu jest kaleką i wymaga ciągłego miziania, ale na dworze już galopuje jak torpeda! :) Nie lubi oczywiście chodzić w abażurku ale go na szczęście nie ściąga. Zresztą ma go tylko wtedy gdy Artemida musi wyjść, bo tak to go pilnuje, żeby się nie lizał. Dziś dostał pierwszy raz antybiotyk (pani doktor kazała dawać od soboty po połówce) i zwymiotował. trudno powiedzieć czy to ma związek z tym lekiem, czy może to inna przyczyna. Trzeba obserwować. Z gębuli już tak nie jedzie! :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off'a, ewu poprosiła o rozesłanie wątku,bo jutro wywózka 7 szczeniaków do schroniska: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247706-Nie-chcemy-umrze%C4%87-w-schronisku-Szczeniaczki-z-Siedlec-b%C5%82agaj%C4%85-o-ratunek?p=21393864&posted=1#post21393864"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247706-Nie-chcemy-umrze%C4%87-w-schronisku-Szczeniaczki-z-Siedlec-b%C5%82agaj%C4%85-o-ratunek?p=21393864&posted=1#post21393864[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Coś mi Artemida mówiła, że ma się trochę gorzej, bo Gaja się zirytowała nadmierną atencją jaką jej Pani okazywała temu czarnemu przybłędzie i postanowiła mu udowodnić, że jednak ona jest najważniejsza na świecie. W końcu kanapa jest jedna...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Coś mi Artemida mówiła, że ma się trochę gorzej, bo Gaja się zirytowała nadmierną atencją jaką jej Pani okazywała temu czarnemu przybłędzie i postanowiła mu udowodnić, że jednak ona jest najważniejsza na świecie. W końcu kanapa jest jedna...[/QUOTE]


Najbiedniejsza w tym wszystkim to mam wrażenie jest Artemida;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś Bond pokazał Gai że łóżko też jest już jego i ją pogonił na podłogę:p
No czasem trudno mi ich razem głaskać bo Gaja jest dwa razy mniejsza jak Bond i nie sięgam do niej jak się wywali do góry łapami :P
Dziś zaliczyli kilkugodzinny spacer po parku śląskim, pogoda była cudowna, a Bond razem z Gają cudownie się prezentują w zółto-brązowych barwach:)
tak na poprawę humoru najbrzydszy pies świata :D
( może i najbrzydszy ale najukochańszy,najmilszy i najbardziej wdzięczny staruszek jakiego znam:loveu:)
[url]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1374771_10200406237108081_615075344_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...