Jump to content
Dogomania

Bond. Pies Bond. Dołączył do swojej asystentki Gaji za TM


Bjuta

Recommended Posts

Z tym że po gubił zęby nie tak źle ,dziś poczułam jego uścisk paszczy na ręce :D
Ogólnie ma się bardzo dobrze tylko właśnie suchej karmy nie chce jeść bo pewnie jest za twarda dla niego..
A łóżko to teraz należy do Bonda i Gai ...moje miejsce jest na fotelu hahaha:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Odwiedziłam dzisiaj Bonda! Straszny przytualka z niego! Pieszczoch i czaruś! Gaja była zazdrosna i go parę razy próbowała przegonić, on na szczęście ją raczej wymija.
Przywiozłam psiakom po żwaczyku, dałam Bondowi mniejszego, walczył z nim długo, ale dał radę. To nie były z tych naprawdę twardych, no ale zawsze to wyzwanie dla zębów!
Apropos puszek, kiedyś zrobiłam Bondowi fotkę nad puchami

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-a485o2Iz2n4/Uh4aRkRJfZI/AAAAAAABgJc/m3tMnktp0a0/s800/_IGP3482.jpg[/IMG]

Ale nie wyszedł na niej reprezentacyjnie. To był jego pierwszy dzień wolności. Teraz trzyma łeb w górze!! I jest uśmiechnięty od ucha do ucha!

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Z tymi puszkami, to jest tak, że moje psy je uwielbiają, ale jedzą je tylko w wakacje, bo tak to mama gotuje i im daje na ogół podroby i kurę z ryżem. No ale chciałam się trochę obkupić w puchy, bo Tatę mam w szpitalu, a Mama lada chwila też tam ma wylądować, ale jeszcze nie wiadomo kiedy, no i nie wiadomo było jak Bond zastartuje na domowej karmie, a wiem, że te akurat puchy psy naprawdę lubią. I kupiłam 2 sorty puszek po 12 sztuk, każda inna! I podzieliłyśmy się z Artemidą i wymieniamy doświadczenia. Bardzo to jest dziwne, bo każda z tych puszek po otwarciu wygląda identycznie - jak dobrej klasy mielonka. I wszystkie pachną tak samo! Ale jak otworzyłyśmy królika z jabłkami - to i u mnie i u Kasi była ekstaza! A wołowina z kurczakiem, to tak ewentualnie ... A słowo daję, że one się niczym (na człowiecze zmysły) nie różnią! I nasze psy nie uzgadniają werdyktów!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...