Jump to content
Dogomania

Maja z puntu przetrzymań w małopolsce.......proszę o pomoc...............


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobry wieczór!


Wróciłam z urlopu, doczytałam wątek do końca.

Kurcze kiepsko z tym domkiem................jestem bardzo ciekawa co wyszło z wizytą behawiorysty, i czy rodzina jest gotowa do współpracy i zmian.

Dziwne to pozostawianie, czy odizolowanie suczek od reszty domowników, od pozostałych pomieszczeń w domu..................przedsionek, to tak jakby sunie mieszkały na werandzie czy w korytarzu, a reszta rodziny w pokoju..............


Mam jedną wpłatę dla Majki od ania75 - 10 zł (12.11.). Pięknie dziękuję !

Obecnie Majka ma na swoim koncie 403 zł.

Link to comment
Share on other sites

Przeliczyłam jeszcze raz kasę Majki i nie odpisałam kwoty 36 zł, która to przelałam w dniu 08.11. za hotel za listopad - 36zł za 3 dni listopada - od 1 do 3 listopada (4 listopada Majka pojechała do domu).
[U][B]
Majka ma teraz kwotę: 367 zł.[/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

sprawa wygląda następująco, przekazuje informacje od behawiorystki: obie suczki wyglądają na szczęśliwe, Rina jest cały czas przyklejona do starszej pani i chodzi obok niej, a Maja głównie bawi się z młodszymi. Akurat wszyscy byli na ogrodzie. Podobno od jakiegoś czasu jest spokój. Mają przestrzeń do biegania, ale do mieszkania nie będą wpuszczane (czyli inaczej niż ustaliłyśmy) podobno dlatego, że dziecko ma alergię, ja myślę, że chodzi o to, że w domu jest sterylnie czystko i zadbane no i dlatego, ze tak już sobie to wbili do głowy, a są jednak raczej niereformowalni. Więc pozostaje przedpokój, to nie jest rodzaj ganka, werandy oszklonej, to jest pierwsze pomieszczenie wejściowe, ale ciepłe, z kaloryferem i legowiskiem. Jedzenie dają takie jak prosiłam, gotowane i suche. Błędy jakie popełniają to to ,że suczki maja jedno legowisko, obok siebie miski, w których cały czas jest jedzenie, na tarasie też. Więc mamy powód spięć. Mają zrobić osobne legowiska, miski oddalone i nie zostawiać jedzenia. Z tym ostatnim będzie problem bo ja juz na wstępie im o tym mówiłam, a dalej tak jest. Za jakiś czas będę musiała tam pojechać i zobaczyć. To uparta rodzina i mają swoje zwyczaje, ale suczki są ponoć bardzo za nimi. Podsumowując, powiedziała, że mają dobrze choć mogłyby mieć lepiej gdyby bywały w mieszkaniu, reszta jest ok. Nic nie wspominali o tym by chcieli, którąś zwrócić. Niestety oni sami są winni temu, że czasem dochodzi do spięć. Oby zmienili te podstawowe zasady

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']no ale dlaczego w sionce?
albo się psa bierze do domu albo nie.
ja rozumiem, że teściową w sionce się trzyma, ale psy????[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']Zgodnie z tym, co mówił mój wujek: żonę zabić można, teściową TRZEBA, ale psa...?[/QUOTE]

no właśnie, psa tak odizolować, co do teściowej jestem zgodna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']no właśnie, psa tak odizolować, co do teściowej jestem zgodna :diabloti:[/QUOTE]

Nie wiem co powiedzieć.............ja mieszkam ze swoją w jednym domu...........ale jest ok.


[quote name='zozola77']hmmm..no ja rozumeim, ze pies ma legowisko osobno w sensie w innym pomieszczeniu..ale zeby wogóle nie wpuszczać do mieszkania??

jakos tak dziwnie dla mnie to wyglada..no ale skoro sunie sa zadbane i a za nimi..hmm..no nic..zobaczymy jak wypadnie wizyta PO adopcyjna..[/QUOTE]

Ostatnia informacja, jaką podała tu Till była z 17.11.

Myślę, ze musimy dać rodzinie jeszcze trochę czasu. Natomiast co do terminu wizyty musi wypowiedzieć się Till.............

Link to comment
Share on other sites

jak będę wybierać się do Krakowa to podjadę i zobaczę czy coś zmieniło się na lepsze, jeszcze będę z nimi rozmawiać. Jeśli byłoby coś nie tak i chcieliby Maję zwrócic choć nic nie wspominali na ten temat i nie brali tego pod uwagę, ale gdyby coś to, będę tak ustalać, że będą dla Mai domem tymczasowym żeby już nie wracała do hoteliku.
W takiej sytuacji osoby, które wpłacały stałe deklaracje na Maję chciałam zapytać czy są w stanie przenieść je dla Grafiego. Grafi ma odrębny wątek, jest to piesek, który był bardzo długo w Olkuszu, niestety ktoś wybił mu część ząbków, może stało się to tam...teraz jest już bezpieczny w hoteliku, ale biedny jak mysz kościelna... Połamane ząbki będzie musiał mieć usunięte, do tego kastracja, odpchlenie, odrobaczenie i szczepienia. Więc jeśli ktoś będzie chciał teraz pomóc Grafiemu to zapraszam na jego wątek:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248529-Wybite-z%C4%99by-opuchni%C4%99ty-pys-Grafi-z-Olkusza-b%C5%82aga-o-pomoc[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...