Jump to content
Dogomania

Maja z puntu przetrzymań w małopolsce.......proszę o pomoc...............


MALWA

Recommended Posts

rozmawiałam dziś z panią od Mai, no wieści średnie. Ostatnio dziewczynki znów się poturbowały w nocy i to tym razem Rina była mocniejsza od Mai. Musiałam z panią przeprowadzić mocna rozmowę bo stało się tak znowu bo nie zastosowała się do wskazówek. Myslę, że dziś coś wiecej do niej dotarło, oby. Gdyby mieli podjąć decyzję o zwróceniu jednej suczki to nie wiedzą, która by zwrócili bo obie bardzo lubią. Ponoć więcej spędzają czasu w mieszkaniu, tzn. nie tylko w przedpokoju. Bardzo chwaliła Maję, że jest bardzo madra i bystra i, ze tak madrze patrzy, strasznie się jej podoba, a dzieci za nią przepadają. Natomiast Rina jest spokojniejsza, choć ostatnio trochę jej się odmieniło, a w tą kobietę jest wpatrzona. Zobaczymy, oby się poukładało...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 564
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Till']rozmawiałam dziś z panią od Mai, no wieści średnie. Ostatnio dziewczynki znów się poturbowały w nocy i to tym razem Rina była mocniejsza od Mai. Musiałam z panią przeprowadzić mocna rozmowę bo stało się tak znowu bo nie zastosowała się do wskazówek. Myslę, że dziś coś wiecej do niej dotarło, oby. Gdyby mieli podjąć decyzję o zwróceniu jednej suczki to nie wiedzą, która by zwrócili bo obie bardzo lubią. Ponoć więcej spędzają czasu w mieszkaniu, tzn. nie tylko w przedpokoju. Bardzo chwaliła Maję, że jest bardzo madra i bystra i, ze tak madrze patrzy, strasznie się jej podoba, a dzieci za nią przepadają. Natomiast Rina jest spokojniejsza, choć ostatnio trochę jej się odmieniło, a w tą kobietę jest wpatrzona. Zobaczymy, oby się poukładało...[/QUOTE]


może jest zazdrosna o Maję? Ale to można umiejętnie opanować tylko trzeba słuchać rad mądrzejszych ludzi w tym temacie i się do nich dostosowywać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']może jest zazdrosna o Maję? Ale to można umiejętnie opanować tylko trzeba słuchać rad mądrzejszych ludzi w tym temacie i się do nich dostosowywać.[/QUOTE]

tak to jest jak ludzie myślą, ze są najmądrzejsi. Suczki są do ułożenia, one po prostu są o siebie zazdrosne, pewnie u każdego dochodzi do drobnych starć na tle zazdrosci, u mnie też tak sie czasem dzieje, a po wszystkim są dalej kumple

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dostałam od Till maila z wieściami od Mai - przeklejam :


[COLOR=#0000cd]Wracając ostatnio z Krakowa podjechałam do Mai, dzwoniłam i Pani nieodebrała, za chwile oddzwoniła. Okazało się, że była u córki napiętrze i nie słyszała telefonu, ale ja już wjechałam na autostradę.Porozmawiałyśmy przez telefon. Pani powiedziała, że suczki lepiej siędogadują, nie było już kolejnego incydentu. Obie są bardzo różne Majato jeszcze dzieciak, do tego bardzo energiczny. Uwielbia zabawę iszaleństwo, ciężko jest im ją "zajechać" chodzą z nią nałąki i rzucają freesbee, Maja to bardzo lubi. Rina bez oczka, jestzdecydowanie poważniejsza, nie jest chętna do takiego szaleństwa,złości się jak Maja ją zaczepia. Niestety dziewczynki nie dopasowałysię temperamentem, ale się tolerują. Dostają osobno karmę, pani dajesuchą, a raz w tygodniu gotuje, kupiła jeszcze suplementy z tłuszczamiomega3. Ogólnie jest dobrze. pani stwierdziła, że lepiej je poznali iprzez to bardziej się rozumieją i ich potrzeby. Podjadę do nichnastępnym razem. Po Mai zostało 380zł, które chciałabym przeznaczyćna karmę dla dwóch wyciągniętych olkuszaków- suczki staffordki, którazraniła się poważnie w nos w Olkuszu, coś jeszcze się musiałowydarzyć bo wciągu doby bardzo zmarniała i nie można było czekać.Wyciągnięty został też staruszek, jak się okazało domowa psinka,bardzo grzeczna i ułożona, też nie miałby szans na przetrwanie tam.Niestety zostały jeszcze co najmniej dwa staruszki bardzo zmarnowane.Tylko jedna osoba zdecydowała się im pomóc i wziąć na swoje utrzymaniedlatego chciałabym ją wspomóc choć pieniędzmi na karmę, są jużchętne osoby zrobić dla nich bazarki i zrobić ogłoszenia. Zaweterynarza zapłaciła Fundacja Pro Animals. Mam nadzieję, że osoby,które pomogły Mai nie będą miały nić przeciwko wsparciu tej dwójki wpotrzebie. Bardzo proszę o opinie. Poniżej zdjęcia psów.... Tylko Marta z hoteliku z Głogoczowa zechciała pomóc w tej sytuacji, a dzwoniłam gdzie tylko siędało. Ona ma już na swoim utrzymaniu olkuszaki i wiem, że ma bardzociężko[/COLOR].

NIEBAWEM WKLEJĘ ZDJECIA TYCH PSIAKÓW, KTÓRYM TILL CHCIAŁABY PRZEKAZAC FINANSE PO MAI JESLI SIE ZGODZICIE...

[B] [COLOR=#ff0000]A JEŚLI KTOS CHCIAŁBY WSPOMÓC JESZCZE TE PIESKI FINANSOWO , FANTAMI NA BAZAREK CZY W INNY SPOSÓB TO TILL MI NAPISŁA ZEBY KONTAKTOWAC SIE Z[/COLOR][/B] [B]ania68 [COLOR=#ff0000]bo ona pomaga w tym temacie.[/COLOR][/B]

Edited by zozola77
Link to comment
Share on other sites

DZiadeczek:



[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/240x160q90/c/191/j0uk.jpg[/IMG]

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/240x222q90/c/42/v5er.jpg[/IMG]

Staffordka:

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/240x397q90/c/713/p8k1.jpg[/IMG]

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/240x272q90/c/197/g8ok.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jestem za przekazaniem pieniedzy po Majce psiakom z Olkusza, która zabrała Marta.
Ale chciałabym mieć pewność, ze Majka zostaje u Pani na 100 %, i jest jej tam na pewno dobrze.

Czy psiaki mają osobne wątki na dogomanii?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Jestem za przekazaniem pieniedzy po Majce psiakom z Olkusza, która zabrała Marta.
Ale chciałabym mieć pewność, ze Majka zostaje u Pani na 100 %, i jest jej tam na pewno dobrze.

Czy psiaki mają osobne wątki na dogomanii?[/QUOTE]

Wątek jest zbiorczy : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246698-olkuskie-psiaki-potrzebuj%C4%85-pomocy-DT-DS-og%C5%82oszenia-sterylki!-Pomozecie?p=21941605#post21941605[/URL]
Założycielka już dawno się na nim nie pokazuje, ale poprosiłam moda o 2 post do rozliczeń i mi go dano.
Zapraszam :) I bardzo dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie sprzeciwił się temu, by niewykorzystane pieniążki po Majce przekazać na rzecz dwóch psiaków, które trafiły z Olkusza do hoteliku Marty z Głogaczowa. A zatem całą pozostałą kwotę przelewam do Marty na karmę dla psikaów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Nikt nie sprzeciwił się temu, by niewykorzystane pieniążki po Majce przekazać na rzecz dwóch psiaków, które trafiły z Olkusza do hoteliku Marty z Głogaczowa. A zatem całą pozostałą kwotę przelewam do Marty na karmę dla psikaów.[/QUOTE]
I bardzo dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...