Jump to content
Dogomania

AZIR Dziadzio Staruszeczek za TM .........żegnaj.......


MALWA

Recommended Posts

[quote name='gluchypies']Ja także proszę o informację, na jakiego psiaczka mają iść pieniądze z bazarku cegiełkowego...[/QUOTE]


Poczekaj proszę, muszę się zorientować czy są jeszcze jakieś (i jakie) koszty związane z Azirem.

Czekam na e-maila od Angeliki.

Link to comment
Share on other sites

Żegnaj kochany piesku .... (*)

Bardzo dziękuję Andżelice za to, że opiekowała się seniorkiem.
Dziekuję Ayame, że zorganizowałaś wizytę weta. Mówiłam, że to najlepszy pomysł, żeby psa nie męczyć wożeniem, a podjąc konkretne kroki czyli albo leczyć albo pożegnać Azirka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yucca']O rety! Co za smutne wieści :( :( A właśnie 5 min temu przelałam stałą dla Azirka...[/QUOTE]

Czy mam oddać te pieniądze?

Te, które będa niewykorzytsane na pewno trafią do jakiejś bidy, ale na razie jeszcze nie wiem ile wynoszą ewentualne koszty (dojazd weta, wizyta, badanie, eutanazja, utylizacja, i nie wiem co tam jeszcze w ostatnich dniach doszło).

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][B]MALWA[/B][/COLOR] - dziękowałas wczoraj nam wszystkim, którzy tak jak mogli pomagali przez te 7 miesięcy Azirowi ale:

[COLOR=#0000cd][B]TOBIE TEŻ NALEŻĄ SIĘ PODZIĘKOWANIA ZA ZAŁOŻENIE WĄTKU DZIADZIOWI, ZBIERANIE DEKLARACJI, ROBIENIE BAZARKÓW, PRZEKAZYWANIE INFORMACJI Z HOTELU, ZA PRZEJRZYSTE, SOLIDNE ROZLICZENIA FINANSOWE .....


[/B][/COLOR]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: [B][COLOR=#ff0000]DZIĘKUJĘ [/COLOR][/B]I MYŚLĘ, ŻE NIE TYLKO W SWOIM IMIENIU ...

Edited by zozola77
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77'][COLOR=#ff0000][B]MALWA[/B][/COLOR] - dziękowałas wczoraj nam wszystkim, którzy tak jak mogli pomagali przez te 7 miesięcy Azirowi ale:

[COLOR=#0000cd][B]TOBIE TEŻ NALEŻĄ SIĘ PODZIĘKOWANIA ZA ZAŁOŻENIE WĄTKU DZIADZIOWI, ZBIERANIE DEKLARACJI, ROBIENIE BAZARKÓW, PRZEKAZYWANIE INFORMACJI Z HOTELU, ZA PRZEJRZYSTE, SOLIDNE ROZLICZENIA FINANSOWE .....


[/B][/COLOR]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: [B][COLOR=#ff0000]DZIĘKUJĘ [/COLOR][/B]I MYŚLĘ, ŻE NIE TYLKO W SWOIM IMIENIU ...[/QUOTE]

[quote name='gluchypies']Dołączam się do podziękowań zozoli77! Byłaś bardzo zaangażowana w pomoc Azirkowi i było to widać, dziękujemy!

:calus:[/QUOTE]



Bardzo WAM dziękuję.......

Link to comment
Share on other sites

Trafiłam na wątek Azira jesienią z bazarku MALWY. Wzruszył mnie los psa, ujeła troska MALWY o Azira i Jej wielka życzliwośc dla ludzi.[B] Dziękuję MALWA.[/B]
Brałam później udział w wielu bazarkach organizowanych dla Azira /m.in. przez obieżyswiat75, zozola77, gluchpies/, spotkałam wiele osób, którym los Azira nie był obojętny.
[B]Dziękuję wszystkim[/B] i myślę, że jeszcze nie raz spotkamy się na innych wątkach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolantina']Trafiłam na wątek Azira jesienią z bazarku MALWY. Wzruszył mnie los psa, ujeła troska MALWY o Azira i Jej wielka życzliwośc dla ludzi.[B] Dziękuję MALWA.[/B]
Brałam później udział w wielu bazarkach organizowanych dla Azira /m.in. przez obieżyswiat75, zozola77, gluchpies/, spotkałam wiele osób, którym los Azira nie był obojętny.
[B]Dziękuję wszystkim[/B] i myślę, że jeszcze nie raz spotkamy się na innych wątkach.[/QUOTE]

Dziękuję za uznanie.

Link to comment
Share on other sites

Uh, nie mogłam się zebrać, zeby napisać.
Choć decyzja przyszła mi łatwo, bo była logiczna, to jednak pozostało dużo żalu... że nie dało się zrobic nic więcej.
Cieszę się, ze mogłam przynajmniej na koniec pomóc. Azir był pierwszym psem, który zwrócił moja uwagę na dogo. Napewno nigdy go nie zapomnę.
Dziękuję Wam wszystkim za to, co dla Niego zrobiłyście. Za opiekę, za zbieranie kasy...
Dziękuję, że sama mogłam pomóc, za zaufanie i uznanie.
Dziękuję za pomoc ze znalezieniem weta i "urobieniem go" na wizytę domową. To nie moja zasługa.

Padło tu sporo nieprzemyślanych słów... Nie chciałam juz o tym pisać, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju.
Oberwało się opiekunkom, najmocniej Angelice. Oberwało isę weterynarzowi, który wczesniej zajmował się Azirem, że nie robi tego tak, jak powinien, że nie na wszystko zwrócił uwagę.
Opinie kolejnego weterynarza by ła jednoznaczna: Opieka nad psem była właściwa, niczego nie zabrakło.
Zabrakło jedynie "przepraszam", albo zwykłego "myliłam się". Na to nic nie poradzę, ale pamiętajcie o tym, kiedy gdzieś, kiedyś, znów przeciwko komuś pojawią się takie zarzuty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77'][COLOR=#ff0000][B]MALWA[/B][/COLOR] - dziękowałas wczoraj nam wszystkim, którzy tak jak mogli pomagali przez te 7 miesięcy Azirowi ale:

[COLOR=#0000cd][B]TOBIE TEŻ NALEŻĄ SIĘ PODZIĘKOWANIA ZA ZAŁOŻENIE WĄTKU DZIADZIOWI, ZBIERANIE DEKLARACJI, ROBIENIE BAZARKÓW, PRZEKAZYWANIE INFORMACJI Z HOTELU, ZA PRZEJRZYSTE, SOLIDNE ROZLICZENIA FINANSOWE .....


[/B][/COLOR]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: [B][COLOR=#ff0000]DZIĘKUJĘ [/COLOR][/B]I MYŚLĘ, ŻE NIE TYLKO W SWOIM IMIENIU ...[/QUOTE]

dolaczam sie, malwo , dziekuje ! i mam nadzieje , ze juz powoli wracasz do zdrowia !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']

Padło tu sporo nieprzemyślanych słów... Nie chciałam juz o tym pisać, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju.
Oberwało się opiekunkom, najmocniej Angelice. Oberwało isę weterynarzowi, który wczesniej zajmował się Azirem, że nie robi tego tak, jak powinien, że nie na wszystko zwrócił uwagę.
Opinie kolejnego weterynarza by ła jednoznaczna: Opieka nad psem była właściwa, niczego nie zabrakło.
Zabrakło jedynie "przepraszam", albo zwykłego "myliłam się". Na to nic nie poradzę, ale pamiętajcie o tym, kiedy gdzieś, kiedyś, znów przeciwko komuś pojawią się takie zarzuty.[/QUOTE]

Wiesz Ayame szkoda, że tak jest ale to nie pierwszy wątek na którym pojawiły się bezpodstawne, nie zweryfikowane , nie poparte dowodami zarzuty, podejrzenia , które krzywdzą osoby które NAPRAWDĘ chcą pomóc i pomagają ale takie zachowania je zniechecają, odchodzą z dogo

jasne, że trzeba być ostrożnym bo było parę afer na dogo , ale ..........

tyle w skrócie bo bym dostała jeszcze bana jak Till

Azira już nie ma więc i jego wątek niech będzie już wątkiem spokoju i pamięci o NIM

trzeba mieć odwagę by przyznać się do błędu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zozola77']Wiesz Ayame szkoda, że tak jest ale to nie pierwszy wątek na którym pojawiły się bezpodstawne, nie zweryfikowane , nie poparte dowodami zarzuty, podejrzenia , które krzywdzą osoby które NAPRAWDĘ chcą pomóc i pomagają ale takie zachowania je zniechecają, odchodzą z dogo

jasne, że trzeba być ostrożnym bo było parę afer na dogo , ale ..........

tyle w skrócie bo bym dostała jeszcze bana jak Till

Azira już nie ma więc i jego wątek niech będzie już wątkiem spokoju i pamięci o NIM

trzeba mieć odwagę by przyznać się do błędu[/QUOTE]

Masz rację droga Zozolo77, ale ta co rozpętała tu piękło, co oskarząła, komentowała, krytykowała, podjudzała po prostu milczy..............zabrakło zwykłego przywoitego "przepraszam"......

Link to comment
Share on other sites

[U]Co do samego wątku:[/U]

rozmawiałam dzisiaj z Angeliką, i czekam na e-maila, jednak ma ona problemy z internetem.

W tej chwili priorytetem jest zapłata za badanie weterynarza, i tu wraz z dojazdem, badaniem i eutanazją wyszło 140 zł. Czekam na podanie konta weta.

U Angeliki jest na plusie 26 zł, gdyż zapałciłam za hotel za 31 dni, a Azir żył u niej 29 dni, a zatem jest to kwota, kóra zostaje jako naddatek, który zostanie rozliczony w ostatecznym rozrachunku.

Angelice należy jeszcze oddać za dowiezienie ciała Azira do utylizacji i za poniesiony koszt utlizacji. Rachunek otrzymam, jak będzie miała internet. Jeszcze nie wiem ile wyszło, bo nie zpytałam.

Wiem, ze zostały puszki po Azirze, te które zakupiłam 24 stycznia.........zamówiłam 5 puszek, wiem, ze dostała 7, bo okazało się, ze na stronie oferty z allegro był błąd i policzono za kuriera podwójnie. Zamiast zwrócić 13 zł, to Angelika otrzymała za to 2 puszki więcej. 2 puszki zjadł Azir, zostało 5 sztuk. Ustaliłam z Angeliką, ze te 5 puszek ma zostawić u siebie, szczególnie, ze ma tymczasy bezpłatne i ma komu dać to jedzenie.

Wiem, ze zostały leki, ale to mi dokładnie opisze w e-mailu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...