Jump to content
Dogomania

Mała, przerażona sunia. Hotelik czy schron? Wróciła do właścicielki!


Bjuta

Recommended Posts

O kurczę, tablicę już jej zrobiłam wyróżnioną - gdzieś o tym napisałam, ale pewnie niezbyt czytelnie. Ale z innym tekstem, to może się nie połapią i się uda jeszcze jedną. :)

EDIT - potwierdziłam. Ja mam w sumie innego maila na moim to może faktycznie się uda.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oby! Ona jest przesłodka. Przed chwilą szukaliśmy jej po całym mieszkaniu. Jest taka cichutka! Wcisnęła się pod fotel. Nie ma odwagi wskoczyć na górę. Moje psy znoszą ją znacznie lepiej niż szczeniaka, którego mieliśmy przez parę godzin kilka dni temu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']O kurczę, tablicę już jej zrobiłam wyróżnioną - gdzieś o tym napisałam, ale pewnie niezbyt czytelnie. Ale z innym tekstem, to może się nie połapią i się uda jeszcze jedną. :)

EDIT - potwierdziłam. Ja mam w sumie innego maila na moim to może faktycznie się uda.[/QUOTE]


mnie sie czasem udaje miec 3 takie same ogl ale nie wiem od czego to zalezy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asikowska']ja też jestem i jak tylko będę mogła to pomogę[/QUOTE]

Dziękuję! :)

[quote name='Mysia_']zapisuje sunieczkę... A może ktoś będzie jej szukał? Chipu nie ma?[/QUOTE]

jutro ją zaciągnę do weta. Oplakatowałam w pobliżu miejsca jej znalezienia. Na razie głucha cisza...

[quote name='Romina_74']Ale to co? Plan jest taki, żeby ją jutro zawieźć do tego hoteliku w okolicy Krakowa?[/QUOTE]

Tak. Ja w piątek zaczynam egzaminy. Musimy ze 100 kilku osób zostawić osiem... Taka rzeź to jest ciężka harówa - siedzimy czasem do 12 w nocy. Trwa to ok 10 dni, w czasie których trzeba przeczytać setki prac... Nie ma mowy żebym ją zostawiła rodzicom na głowie. I tak mają moją dwójkę. Strasznie jest mi przykro, ale naprawdę alternatywą jest tylko schronisko. Zresztą ono niestety ciągle majaczy na horyzoncie - bo nie dam rady jej utrzymać w hoteliku. Miesiąc opłacę, ale co potem. No nic, będę się martwić za miesiąc.

[quote name='Figunia']Śliczne stworzonko. Oby szybko się ktoś w niej zakochał. Trzymam kciuki za szybki, wspanialy DS!!![/QUOTE]

Oj tak! Kciuki bardzo potrzebne!

[quote name='zozola77']i ja zagladam..na razie tyle moge..a sunia śliczna[/QUOTE]

Dziękuję!!
[quote name='vega17']mnie sie czasem udaje miec 3 takie same ogl ale nie wiem od czego to zalezy :)[/QUOTE]

Napisali, że już je uaktywnili - czyli się udało!


Mam deklarację pani Bożeny z Zabrza 25 zł. Dziękuję!!! To już jest 75 zł. :)

Edited by Bjuta
Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam pięknie dziękuję! :)

DEKLARACJE STAŁE porzeba 300 zł jest już 105 [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
25 - Bjuta
25 - Mama Bjuty
25 - Bożena z Zabrza
20 - Ingrid 44
10 - Jolanta08

czyli [B]105 [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...