Jump to content
Dogomania

Tamdaradam radosną nowinę mam :) Rudzik Lisek Komar zostaje w DT na zawsze :)


Rudzia-Bianca

Recommended Posts

Głód w oczy zajrzał to i się pojawiła :D

Koty przez to karmienie to już się tak rozleniwiły, że nawet im się polować nie chce, całe dnie na rurze leżą w słońcu albo szwendają się wieczorami wzdłuż bloku/ulicy (widzę z balkonu albo jak z Bandziorem chodzę), a jak tylko usłyszą głos mój albo tej Pani, z którą je karmię, to lecą jakby z procy wystrzeliły głodomory jedne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][B]Uwaga kolejna oszustka na dogo
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-%C5%82a%C5%84cuchem-na-szyi-%21%21%21-Pomocy%21%21%21/page91"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...mocy!!!/page91[/URL][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][COLOR=#008000][B]Ogłaszam wszem i wobec
że niejaki Komar
został ochrzczony przez koalicję matek chrzestnych
[/B][/COLOR][COLOR=#008080][B]sharka, mama_Alfika i dorcia2
[/B][/COLOR][COLOR=#008000][B]imieniem
[/B][/COLOR][COLOR=#FF3366][B]Rudzik[/B][/COLOR][COLOR=#008000][B]
a mama chrzestna
[/B][/COLOR][COLOR=#008080][B]nefesza[/B][/COLOR][COLOR=#008000][B]
na szczęście dodała mu drugię imię [/B][/COLOR][COLOR=#FF3366][B]Lisek
DZIĘKUJĘ !!!
:loveu:

[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kochani Komarek ma się bardzo dobrze:) Trochę jeszcze popiskuje bo chce wyjść z klatki, ma apetyt, a jak wychodzimy z nim na krótki spacerek to najchętniej pobiegłby bawić się z Kajtkiem (nasz piesek znajda). Wczoraj leżakował z nami na kanapie i robi się z niego przytulaka:) Jutro postaram się dodać zdjęcia Komarka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renia B.']Kochani Komarek ma się bardzo dobrze:) Trochę jeszcze popiskuje bo chce wyjść z klatki, ma apetyt, a jak wychodzimy z nim na krótki spacerek to najchętniej pobiegłby bawić się z Kajtkiem (nasz piesek znajda). Wczoraj leżakował z nami na kanapie i robi się z niego przytulaka:) Jutro postaram się dodać zdjęcia Komarka:)[/QUOTE]


Witaj Reniu :) Jak miło Cię tu widzieć :)
Będą wieści na bieżąco :) :multi:

A i Komarek został ochrzczony Rudzikiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renia B.']Kochani Komarek ma się bardzo dobrze:) Trochę jeszcze popiskuje bo chce wyjść z klatki, ma apetyt, a jak wychodzimy z nim na krótki spacerek to najchętniej pobiegłby bawić się z Kajtkiem (nasz piesek znajda). Wczoraj leżakował z nami na kanapie i robi się z niego przytulaka:) Jutro postaram się dodać zdjęcia Komarka:)[/QUOTE]

Witamy serdecznie opiekunów Rudzika :)

Cudownie, że przyjęli Państwo malucha pod swój dach:loveu: Miejmy nadzieję, że rekonwalescencja przebiegnie bez najmniejszych problemów i tak szybciutko, jak się tylko da i Rudzinek będzie mógł już niedługo śmigać z Kajtkiem:)

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni nie zaglądałam a tu takie zmiany na wątku :) Pięknie - super DT!!! To się Rudzikowi w życiu poszczęściło - bardzo się cieszę. Przesłałam zgodnie z obietnicą grosik dla Rudzika - jak nie będzie potrzeby to przesuńcie kaskę tam gdzie potrzeba :) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romina_74']Kilka dni nie zaglądałam a tu takie zmiany na wątku :) Pięknie - super DT!!! To się Rudzikowi w życiu poszczęściło - bardzo się cieszę. Przesłałam zgodnie z obietnicą grosik dla Rudzika - jak nie będzie potrzeby to przesuńcie kaskę tam gdzie potrzeba :) Pozdrawiam![/QUOTE]

Dziękuję pięknie :)
No Rudzik poszalał ;)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=#008000]Kochani właśnie zapadła ostateczna decyzja - przyznam się że ja już wiedziałam co się święci od piatku ubiegłego od wizyty w DT . Wszystko uzależnione było od tego jak dogadaja się ze sobą Rudzik Lisek Komarek z Kajtkiem państwa,
wygląda na to że chłopaki się polubiły
i Rudzik Lisek Komarek
ma swój kochający dom z panią i panem wpatrzonym w niego jak w obrazek :)
Dziękuję wszystkim za wszelką pomoc, za dobre slowo, za pioeniądze na leczenie, za umieszczenie psiaka w prasie za rozsyłanie i lajkowanie na fb - dziękuję .
A największe specjalne podziękowania dla wetki Iwonki za to że w niedzielne popołudnie rzucia wszystko i pojechała ze mną po tego biedaka i wetkom Ewie i Angelice za to że nas za tro w poniedziałek nie zabiły jak zobaczyły lwa w klatce w gabinecie - wiecie że Was kocham i dziękuję że jesteście :) ♥
Kochany psiaczku zdrowiej szybko żebyś mógł się cieszyć swoim nowym domem i brykać z nowym przyjacielem
:multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/CENTER]

Edited by Rudzia-Bianca
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...