Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

błagam o deklaracje nawet malutkie dla psa , który musi natychmiast opuścić DS [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/252802-EKSMISJA-z-domu-w-trybie-natychmiastowym-ale-dok%C4%85d-szukamy-sprawdzonego-hoteliku/page3[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']uzbierać damy radę a mnie bardziej martwi gdzie Karo byłby po operacji ,parę dni w lecznicy a potem?[/QUOTE]

a to nie pisałam??? :crazyeye: a potem wraca do Kielc :) na chwilową opiekę do tz EwyB jako 9? pies do czasu, aż Miron uzna, ze da już radę i Karo wróci do Mirona :)

Kochani - brakuje nam ok. 1500 zł na samą operację o ile dobrze policzyłam - to już z górki! :)
Może jeszcze jakis bazarek? Devonerka walczy z FB - chce tam zrobić bazarek.

Link to comment
Share on other sites

suepr, ze sie tak duzo dzieje...ja postarm sie w przyszłym miesiacu dorzucic jakis grosik malutki do operacji

Poziomka - andzia chyba ma racje z oddzieleniem tych finansów na operacje od hotelikowych

moze popros moda o dołozenie postu pod drugim i tam zapisuj wpływy i wydatki operacyjne zarówno te z fb jak i z dogo

a te na hotel i karme zostaw tak jak masz w drugim poscie

mysle ze tak byłoby przejrzyściej

chyba, ze ktos ma inny pomysł ... ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a to nie pisałam??? :crazyeye: a potem wraca do Kielc :) na chwilową opiekę do tz EwyB jako 9? pies do czasu, aż Miron uzna, ze da już radę i Karo wróci do Mirona :)

Kochani - brakuje nam ok. 1500 zł na samą operację o ile dobrze policzyłam - to już z górki! :)
Może jeszcze jakis bazarek?[B] Devonerka walczy z FB - chce tam zrobić bazarek.[/B][/QUOTE]

bardzo trafne określenie,walczę,ale bez Rudzi:loveu: nie dałabym rady

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny bo z kasa u mnie krucho ale poszukam fantów na bazarek ja nie ogarniam fb ale wiem że tam na bazarkach sporo można kasy zabrać bo i ludków więcej także jakbyście chciały to obfocę kilka rzeczy (ale dopiero w piątek) i zajmę się ich wysyłką jakby co :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tianku']dziewczyny bo z kasa u mnie krucho ale poszukam fantów na bazarek ja nie ogarniam fb ale wiem że tam na bazarkach sporo można kasy zabrać bo i ludków więcej także jakbyście chciały to obfocę kilka rzeczy (ale dopiero w piątek) i zajmę się ich wysyłką jakby co :p[/QUOTE]

super,to jakby co ślij foty na [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a to nie pisałam??? :crazyeye: a potem wraca do Kielc :) na chwilową opiekę do tz EwyB jako 9? pies do czasu, aż Miron uzna, ze da już radę i Karo wróci do Mirona :)
[/QUOTE]

co za ulga .Ja się zamartwiam a okazuje się ,że nie potrafię czytać ze zrozumieniem :oops: ale się ciesze :multi:

Link to comment
Share on other sites

karo ma tylko to jedno zdjęcie rtg z zeszłego roku?
czy było robione jakieś nowe?
jeśli były nowe to mogę prosić?
bo chyba nie został zakwalifikowany do operacji na podstawie zdjęcia z zeszłego roku?
jeśli coś pominęłam to z góry przepraszam

edit:
nie znam linku na fb mogę prosić?
ten który znalazłam na poczatku wątku jest nieaktywny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']karo ma tylko to jedno zdjęcie rtg z zeszłego roku?
czy było robione jakieś nowe?
jeśli były nowe to mogę prosić?
bo chyba nie został zakwalifikowany do operacji na podstawie zdjęcia z zeszłego roku?
jeśli coś pominęłam to z góry przepraszam

edit:
nie znam linku na fb mogę prosić?
ten który znalazłam na poczatku wątku jest nieaktywny.[/QUOTE]

[quote name='barb']Też poprosilabym o link na fb.[/QUOTE]

proszę bardzo

[url]https://www.facebook.com/events/338776776253128/474526742678130/?notif_t=plan_mall_activity[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']karo ma tylko to jedno zdjęcie rtg z zeszłego roku?
czy było robione jakieś nowe?
jeśli były nowe to mogę prosić?
bo chyba nie został zakwalifikowany do operacji na podstawie zdjęcia z zeszłego roku?
jeśli coś pominęłam to z góry przepraszam

edit:
nie znam linku na fb mogę prosić?
ten który znalazłam na poczatku wątku jest nieaktywny.[/QUOTE]


Karo nie miał robionego powtórnie zdjęcia. Decyzje o operacji nie podjęto tylko na podstawie rtg, a po badaniu "ręcznym". Zerwane więzadło czuć - jest charakterystyczny dla tego urazu ruch szufladkowy - tyle pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Karo nie miał robionego powtórnie zdjęcia. Decyzje o operacji nie podjęto tylko na podstawie rtg, a po badaniu "ręcznym". Zerwane więzadło czuć - jest charakterystyczny dla tego urazu ruch szufladkowy - tyle pamiętam.[/QUOTE]

dzięki za informację

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Poziomka, przelałam właśnie utarg z bazarku -335zł -na leczenie KARO. Jak pieniążki wpłyną, potwierdź proszę na wątku bazarkowym że pieniążki wpłynęły (taka procedura) :-)[/QUOTE]
Nie ma problemu :) Napisze gdy wpłyną na konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Poziomka, przelałam właśnie utarg z bazarku -335zł -na leczenie KARO. Jak pieniążki wpłyną, potwierdź proszę na wątku bazarkowym że pieniążki wpłynęły (taka procedura) :-)[/QUOTE]

"Poziomka 22.05.2014 na konto Karo wpłynęło 400 zł od Katarzyny W. na operację piesia."

WOW!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...