Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

na fb wyczytałam ,że Karo mógłby jechać w przyszłym tygodniu ,czy tak? proszę piszcie takie inf takżę tu ,bo ja nie facebookowa / czasem udaje mi się zajrzeć ,ale zaraz mnie wywala /.
ile mamy nazbierane na operacje ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']na fb wyczytałam ,że Karo mógłby jechać w przyszłym tygodniu ,czy tak? proszę piszcie takie inf takżę tu ,bo ja nie facebookowa / czasem udaje mi się zajrzeć ,ale zaraz mnie wywala /.
ile mamy nazbierane na operacje ?[/QUOTE]

To od razu miałaby być operacja czy Karo miałby jechać na dokładne badania/RTG i dopiero wtedy zostanie podany koszt i wyznaczony termin operacji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudzia-Bianca']Zaglądam jakie wieści :)
Czy wpłynęły jakieś pieniądze na konto Zwierzaka ?[/QUOTE]

skopiowane z FB

Opiekun Karo może z nim jechać w przyszłym tyg. do kliniki. Chciałabym tak ustalić termin wizyty i ew, operacji, tylko...tylko musimy mieć jeszcze za co...Tyle się udało załatwić - opiekę pooperacyjną - a to takie ważne przy takim psiaku Proszę w imieniu Karo.



[LIST]
[*]
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']To od razu miałaby być operacja czy Karo miałby jechać na dokładne badania/RTG i dopiero wtedy zostanie podany koszt i wyznaczony termin operacji?[/QUOTE]

plan jest taki - pies jedzie i od razu zostaje na potrzebne badania i operację, a potem zostanie kilka dni w lecznicy (no chyba, ze będzie taki "grzeczny" że każą go od razu zabierac :(

Koszty dokładne pewnie bedą znane po operacji. Dodatkowo jeszcze sprawa bioder...pan doktor zaproponowal rozwiązanie bezoperacyjne - podanie w stawy biodrowe osocza/ o ile dobrze zrozumiałam...ech Karo - czy nam się uda Ciebie uratować ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']plan jest taki - pies jedzie i od razu zostaje na potrzebne badania i operację, a potem zostanie kilka dni w lecznicy (no chyba, ze będzie taki "grzeczny" że każą go od razu zabierac :(

Koszty dokładne pewnie bedą znane po operacji. Dodatkowo jeszcze sprawa bioder...pan doktor zaproponowal rozwiązanie bezoperacyjne - podanie w stawy biodrowe osocza/ o ile dobrze zrozumiałam...ech Karo - czy nam się uda Ciebie uratować ?[/QUOTE]

Uda uda i ani się waż w to wątpić , a kysz a kysz złe myśli ...

Link to comment
Share on other sites

Poziomka mam prośbę - ja zmoderowalabym 1 post. napisałabym w nim miej więcej to, co na FB na jego wydarzeniu - można podać tez link:

[URL]https://www.facebook.com/events/338776776253128/473570132773791/?ref=notif&notif_t=like[/URL]

"Karo – wielki psiak (40 kg), ok. 4-5letni, ma wygląd i psychikę wilczarza.
Uwielbia spacery, tarmoszenie za uszy, drapanie po grzbiecie Przyjaźni się ze wszystkimi psiakami, które w tej chwili stanowią jego stado w hoteliku. Pięknie chodzi na smyczy, podaje łapkę i siada na komendę.

Karo został wyciągnięty ze schroniska w styczniu 2014 r ponieważ wolontariuszki płakały, ze pies nie staje na łapę, że zimno w boksie nie służy psiakowi ze względu na problemy ze stawami.

Prawda okazała się druzgocąca :( :(
Karo ma dysplazję :( oraz zerwane więzadła w 2 tylnych łapach (najgorsza jest lewa), nie wiadomo czy w wyniku tych problemów nie pogorszyły się przednie łapy. Nie pomagają doraźne leki, nie pomógł na dłużej Carprophen w zastrzykach.

Był konsultowany w 2 lecznicach wet. i obie zaleciły operacje zerwanych więzadeł. Nie wiadomo jak z dysplazją - czy nie będzie potrzebne odnerwienie lub resekcja główki kości udowej. Więc stajemy przed dylematem - albo mu pomożemy...albo...nie chcę nawet pisać :(

W tej chwili przebywa w płatnym domu tymczasowym (koszt 300 zł plus karma), ale dt nie poradzi sobie z opieką pooperacyjną.
Potrzebny dt, potrzebne finanse na operacje...albo CUD :("

no coś takiego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Nie ma żadnych nowych wpłat na koncie Karo.[/QUOTE]

na konto Zwierzaka wpłyneły z FB:
Beata M 30, XXX(osoba prosiła o anonimowość) 150, Kamil K 35, Rajmund Ż. 100;Piotr Ż 400 zł :loveu::loveu::loveu:

Pani Skarbnik-to ile mamy na operację?:)

Edited by andzia69
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Na koncie Karo w chwili obecnej jest 1164 zł. Ale, ale musimy za 6 dni zapłacić za tymczas 300 zł.[/QUOTE]

ja absolutnie nie chcę mieszać kasy na hotelik i deklaracji na niego z finansami na operację (bo ICK by się obruszyła - wszak jest osobą decyzyjną)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Ja rozumiem. Rozumiem. Ale skoro pieniądze są na koncie to musimy zapłacić hotel i karmę.[/QUOTE]

dlatego to, co jest na hotel i karmę to jest na hotel i karmę

a na operację to wpłaty w ostatnich dniach i te, ktore podałam

czyli chyba te są na operację:

"Maria M facebook -------- 10 zł wpłacone
22. Danura R facebook ------- 10 zł wpłacone"
'Wpłaty na konto Karo 16.05.2014 - Tomasz S facebook - 20zł oraz Agata P facebook - 5 zł."
Wpłaty na konto Karo 16.05.2014 - facebook Renata W - 77.67 przyjmijmy 78 zł oraz Arleta K - 300 zł.

Czyli mnie wychodzi, ze na tą chwilę na operację mamy 1138 zł :) no to jeszcze sporo nam brakuje

Edited by andzia69
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Ok. Zaraz podliczę ile było wpłat z facebooka.
I co mam je gdzieś przelać?[/QUOTE]

nie - trzymaj na razie :) Tylko w 1 poście może zrob jakby oddzienie coś takiego:

[COLOR=#ff0000][B]wpłaty na operację:
[/B][/COLOR]
- xxx
-vvv
-bbb

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Wiesz co, tam jest napisane, że wpłaty z facebooka.
Przy każdej jest odnotowane.[/QUOTE]

no tak...tylko jak ktos z buta wejdzie to nie będzie wiedział, czy to na hotel? czy na operacje...no sama nie wiem :( Rudzia - pomóż!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...