Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

Czytajac watek Karo na fb
zauważyłam,że obraza sie od paru dni andzia 69 nosząc obrazliwy wpis w swojej sygnaturce, który
teraz cytuje
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248654"][B]ONEK ARGO - kasa na hotel albo TM[/B][/URL]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218108"][COLOR=#ff0000]Świętokrzyskie biedy w potrzebie[/COLOR][/URL][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244671"]ICK - oszukalaś KARO!!! nie nas!!! Twoje obietnice są g..o warte! post 2021[/URL]

Regulamin dogomanii zabrania obrażliwych wpisów
Szkodza,że obraza się tutaj osobę ,ktora podarowała Karo ok.700 zł na hotel i jego karme
przeznaczając co misiąc 50 zl...I zapłaciła to do końca tego roku...
I za to sie ja tutaj obraza i nikt na tym watku tego nie zauważa.I nie chce sprostować..
Mozna to przeczytać w następujących postach na tym watku,które tez tutaj zacytuje aby
wiecej nie obrazano tutaj osób ktore wpłaciły na Karo definiując ich przeznaczenie.
I aby nie szkodzono temu watkowi i temu Psiakowi..
I mamy tutaj post nr 1111

Link to comment
Share on other sites

Post nr 1111
[quote name='ick']Poziomka zerknij na mój szybko banerek...Mozecie go kopiować...Pózniej zrobię lepszy..
Szkoda,że Karoku ma jeszcze ten tytuł..
Poziomka zapisz prosze przeznaczę 50 zł z bazarków..
A co z Mironem? Mamy juz duże mrozy a Karo jest na betonie ....[/QUOTE]

To wyczytałam na tym watku Karo post nr 1111 z dn.21.01.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poziomka']Co do Mirona to Dziewczyny Kieleckie nasze piszą, że to super miejsce :)
Już zaraz poprawię 50zł z bazarków to będzie 210zł stałych deklaracji. :)
263 zł mamy na koncie u Bestia666 i 40zł ja mam u siebie od Bjuta.:)
Bjuta jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy :)
To mamy 303zł w gotówce.[/QUOTE]

A tutaj post nr1138 z dn. 22.01. rownież potwierdzający 50 zl co misiac z bazarków na hotelik i karme.
I tak zostalo to zapisane w rozliczeniu az 700 zl Poprawnie i nikt tego nie zauważa.


Wchodzac na ten watek z fb mozna przeczytać wpis na sygnaturce andzia69
i go tutaj cytuje
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248654"][B]ONEK ARGO - kasa na hotel albo TM[/B][/URL]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218108"][COLOR=#ff0000]Świętokrzyskie biedy w potrzebie[/COLOR][/URL][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244671"]ICK - oszukalaś KARO!!! nie nas!!! Twoje obietnice są g..o warte! post 2021[/URL]

Regulaminowo obrazliwe posty sa zakazane też na dogomanii.
A Znieważenie kogoś na forum [URL="http://www.fakt.pl/tag/internet"]internetowym[/URL], a więc za pomocą jednego ze środków masowego komunikowania się, [B]stanowi kwalifikowany typ przestępstwa zniewagi, [/B]o którym mowa w art. 216 § 2 Kodeksu karnego.

A więc po co takie wpisy i do czego one sluża?
To b.przykre,że w ten sposób traktuje sie tutaj osoby wplacajace na Karo ...

Edited by consul
Link to comment
Share on other sites

co za bzdura !!!!!!!!!!!! przede wszystkim Andzia69 napisala prawde Ick oszukala Karo

po drugie zniewaga.........hahahahah ja mialam watek o moim sasiedzie na dogomanii i na fb wydarzenie od debili go wyzywalam od niedorozwojow od wszystkiego mozliwego i nic nikt mi nie zrobil a tez juz straszyl ze do sadu pojdziemy itp

jak to jest ze niby Polska kraj demokratyczny a wciaz od razu straszenia sadami itp.......andzia wyrazila swoja opinie co gwarantuje jej chocby konstytucja

zeby isc z kims do sadu o znieslawienie czy naruszenie dobr osobistych zniewage itp to trzeba miec jakis uszczerbek przez to psychiczny lub finansowe straty wtedy mozna mowic o tym

poza tym gwiazdy i politycy przegrywaja dlugie procesy o znieslawienia a co dopiero Ick o ktorej napisano prawde

poza tym przepraszam co to za wielka zniewaga........

Andzia ja sie pod tym podpisuje ze oszukala Karo w razie co idziemy siedziec razem to bedzie cela zwierzolubnych
[quote name='consul']A tutaj post nr1138 z dn. 22.01. rownież potwierdzający 50 zl co misiac z bazarków na hotelik i karme.
I tak zostalo to zapisane w rozliczeniu az 700 zl Poprawnie i nikt tego nie zauważa.


Wchodzac na ten watek z fb mozna przeczytać wpis na sygnaturce andzia69
i go tutaj cytuje
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248654"][B]ONEK ARGO - kasa na hotel albo TM[/B][/URL]
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/218108"][COLOR=#ff0000]Świętokrzyskie biedy w potrzebie[/COLOR][/URL][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244671"]ICK - oszukalaś KARO!!! nie nas!!! Twoje obietnice są g..o warte! post 2021[/URL]

Regulaminowo obrazliwe posty sa zakazane też na dogomanii.
A Znieważenie kogoś na forum [URL="http://www.fakt.pl/tag/internet"]internetowym[/URL], a więc za pomocą jednego ze środków masowego komunikowania się, [B]stanowi kwalifikowany typ przestępstwa zniewagi, [/B]o którym mowa w art. 216 § 2 Kodeksu karnego.

A więc po co takie wpisy i do czego one sluża?
To b.przykre,że w ten sposób traktuje sie tutaj osoby wplacajace na Karo ...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']co za bzdura !!!!!!!!!!!! przede wszystkim Andzia69 napisala prawde Ick oszukala Karo

po drugie zniewaga.........hahahahah ja mialam watek o moim sasiedzie na dogomanii i na fb wydarzenie od debili go wyzywalam od niedorozwojow od wszystkiego mozliwego i nic nikt mi nie zrobil a tez juz straszyl ze do sadu pojdziemy itp

jak to jest ze niby Polska kraj demokratyczny a wciaz od razu straszenia sadami itp.......andzia wyrazila swoja opinie co gwarantuje jej chocby konstytucja

zeby isc z kims do sadu o znieslawienie czy naruszenie dobr osobistych zniewage itp to trzeba miec jakis uszczerbek przez to psychiczny lub finansowe straty wtedy mozna mowic o tym

poza tym gwiazdy i politycy przegrywaja dlugie procesy o znieslawienia a co dopiero Ick o ktorej napisano prawde

poza tym przepraszam co to za wielka zniewaga........

Andzia ja sie pod tym podpisuje ze oszukala Karo w razie co idziemy siedziec razem to bedzie cela zwierzolubnych[/QUOTE]

Dominika mało jesteś na wątku to nie zauważyłaś,na 99,9% consul to ick jest,sposobu i stylu pisania nie można zmienić,choć bardzo się stara

Link to comment
Share on other sites

ja tylko stanelam w obronie Andzi poza tym na mnie jak plachta na byka dziala zaraz takie glupie idziemy do sadu zniewazenie itp jak ktos nie ma o tym pojecia co to zniesawienie kogos......

ostatnio tak glupio trafiam na watki ze wszyscy wszystkich sadami strasza a tak naprawde jakby takie cos wplynelo do sadu to prokurator tylko by sie zdenerwowal ze jakas bezsensowna papierkologie teraz ma i musi pisac argumentacje czemu sprawa nie wchodzi do sadu..........Andzia jestem z Toba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']ja tylko stanelam w obronie Andzi poza tym na mnie jak plachta na byka dziala zaraz takie glupie idziemy do sadu zniewazenie itp jak ktos nie ma o tym pojecia co to zniesawienie kogos......

ostatnio tak glupio trafiam na watki ze wszyscy wszystkich sadami strasza a tak naprawde jakby takie cos wplynelo do sadu to prokurator tylko by sie zdenerwowal ze jakas bezsensowna papierkologie teraz ma i musi pisac argumentacje czemu sprawa nie wchodzi do sadu..........Andzia jestem z Toba[/QUOTE]

chyba mnie nie zrozumiałaś,ja też jestem z andzią to już we trzy pójdziemy siedzieć:multi: i też uważam,że Karo został przez ick oszukany.

Link to comment
Share on other sites

Regulamin Forum
[B]2. ZAKAZ

[/B]a) spamowania *
- wielokrotne posty o tej samej treści (linki, zdjęcia, kartki świąteczne, pisanie niechcianych wiadomości na priv) - jest spamem.

b) trollowania *
Uciążliwe spamy i posty mające na celu trolling będą usuwane – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy czy trolla – wraz z autorem.

c) obrażania moderatorów i administratorów forum Dogomania. Każde takie działanie będzie karane natychmiastowym banem.


[B]3. OPINIA, KRYTYKA[/B]

Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach, poparta dowodami, a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem. Każda inna jest niewiarygodna. Krytyka anonimowa będzie usunięta, wobec czego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować z imienia i nazwiska lub w sposób jednoznacznie identyfikujący. Publikowanie danych osobowych i teleadresowych, a także prywatnych wiadomości innych osób jest zabronione.


[B]4. TEMATY[/B]

a) Powielanie tematów - zanim rozpoczniesz nowy wątek sprawdź za pomocą wyszukiwarki u góry strony czy dany temat już był poruszany. Powtarzające się wątki będą usuwane lub łączone – chyba, że moderator zadecyduje inaczej.

b) Tytuły wątków - jeśli rozpoczynasz nowy wątek, zatytułuj go w sposób czytelny i zrozumiały, by inni użytkownicy wiedzieli, czego temat dotyczy, w przeciwnym razie będzie usunięty.

c) Umieść swój post w odpowiednim podforum tematycznym.


[B]5. POSTY[/B]

a) Zabrania się pisania postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- stanowiących reklamę, ofertę matrymonialną, oraz ofertę kupna–sprzedaży – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='consul']Regulamin Forum
[B]2. ZAKAZ

[/B]a) spamowania *
- wielokrotne posty o tej samej treści (linki, zdjęcia, kartki świąteczne, pisanie niechcianych wiadomości na priv) - jest spamem.

b) trollowania *
Uciążliwe spamy i posty mające na celu trolling będą usuwane – w razie niesłabnącego uporu spamodawcy czy trolla – wraz z autorem.

c) obrażania moderatorów i administratorów forum Dogomania. Każde takie działanie będzie karane natychmiastowym banem.


[B]3. OPINIA, KRYTYKA[/B]

Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach, poparta dowodami, a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem. Każda inna jest niewiarygodna. Krytyka anonimowa będzie usunięta, wobec czego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować z imienia i nazwiska lub w sposób jednoznacznie identyfikujący. Publikowanie danych osobowych i teleadresowych, a także prywatnych wiadomości innych osób jest zabronione.


[B]4. TEMATY[/B]

a) Powielanie tematów - zanim rozpoczniesz nowy wątek sprawdź za pomocą wyszukiwarki u góry strony czy dany temat już był poruszany. Powtarzające się wątki będą usuwane lub łączone – chyba, że moderator zadecyduje inaczej.

b) Tytuły wątków - jeśli rozpoczynasz nowy wątek, zatytułuj go w sposób czytelny i zrozumiały, by inni użytkownicy wiedzieli, czego temat dotyczy, w przeciwnym razie będzie usunięty.

c) Umieść swój post w odpowiednim podforum tematycznym.


[B]5. POSTY[/B]

a) Zabrania się pisania postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- stanowiących reklamę, ofertę matrymonialną, oraz ofertę kupna–sprzedaży – nie dotyczy ofert znajdujących się w dziale Bazarek[/QUOTE]

no i??????? jaki z tego wniosek?

a gdzie ja kogoś obraziłam? albo troluję? albo spamuje? albo obrażam modów?

podpis jest moj - to wolny kraj - wyraziłam [B]swoją[/B] opinię i koniec! nienawidzę kłamstwa i obłudy! Ick obiecała - ROBIC BAZARKI CO MIESIĄC!!!! a nie robi tego! Zrobiła 1 (słownie jeden) - na pokrycie swoich deklaracji!

może poproszę moda, zeby posprawdzał IP

Consul - zapoznaj się z regulaminem - dobrze Ci radzę - pisanie post pod postem jest NIEZGODNE z regulaminem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']jak się miewa Karo?[/QUOTE]

raczej bez zmian - po caprodylu przestało go boleć :) ale podobno na widok szelek zwiewa i nie chce wyjść z budy (kojarzą się mu z wetem), natomiast jak zobaczy obrożę to ochoczo idzie :) cwaniak jeden :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']raczej bez zmian - po caprodylu przestało go boleć :) ale podobno na widok szelek zwiewa i nie chce wyjść z budy (kojarzą się mu z wetem), natomiast jak zobaczy obrożę to ochoczo idzie :) cwaniak jeden :) :)[/QUOTE]

to dobrze, że mniej boli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']zagladam do chlopaka...o co chodzi z ICK, bo sie zagubilam...:([/QUOTE]

ja też nie bardzo rozumiem całą tą sytuację
z tego co przeczytałam, obiecała dopłacać różnicę do hotelowania Karo w wysokości 50 zł miesięcznie
był bazarek z jej fantów, na którym uzbierano 700zł, to bardzo wspaniały wynik jak na bazarek dogo; i jeśli kwotę podzielić na miesiące to obietnica została dotrzymana;
natomiast w żadnym wypadku tej bazarkowej wpłaty nie można uznać za deklaracje własną - to są wpłaty kupujących, ale nigdzie nie wyczytałam, zeby taka deklaracja ze strony ick padła; pisała, że deklaruje wpłatami z bazarków pokrywać co miesięczną różnicę brakujacą do hotelikowania i na razie to zrobiła.
Potem zrobiło się zamieszanie i zniknęła.
Dobrze byłoby gdyby wróciła i kleciła kolejny bazarek bo Karo będzie potrzebował dalej tych 'dopłat' do hotelikowania.

teraz trwa bazarek na fb, można tam dokładać swoje fanty - przybywajcie więc i dokładajcie - no i kupujcie oczywiście jak Wam się coś spodoba.

Karo czeka bardzo cięzka operacja i będzie potrzebował wsparcia.


Ja mam pytanie odnośnie operacji?
Czy Karo będzie miał operowane wyłącznie więzadła?
Bo na tym zdjęciu sprzed roku ma wyraźną dysplazję, którą (słowa lekarza nie moje), operuje się usuwając główkę kości udowej i tworząc staw rzekomy. Pies nie może mieć nadwagi i po takiej operacji trzeba bardzo na niego uważać.
Czy ktoś kto jest w temacie operacji i jest z nim blisko może powiedzieć coś więcej?
Albo zebrać wszystkie informacje dotyczace jego choroby w jednym poście wraz ze zdjęciem diagnozami i proponowanym leczeniem.


tymczasem zapraszamy na bazarek


[URL="https://www.facebook.com/events/844618432233837/?notif_t=plan_edited"]https://www.facebook.com/events/8446..._t=plan_edited[/URL]


Karo czeka na nas wszystkich

Link to comment
Share on other sites

zagladam do Karo :)

a co do ick to uwazam,ze to co obiecala to dotrzymala slowa-50 zl co miesiac /do hoteliku / z wlasnych bazarkow.byl bazarek na kwote ok. 700 zl co wystarczy na rok zlozonej deklaracji.. wiem,ze rozne byly propozycje ze strony ick na watku ale stanelo koncowo na tej-50 zl co mc do hotelu z bazarkow i tej sie trzyma. nie potrzebna dyskusja sie rozkrecila na ten temat /ale to trzeba byloby orzeczytac caly watek zeby wiedziec /.

Link to comment
Share on other sites

Zakres operacji (jedno czy dwa wiązania, resekcja kości główki stawowej) zostanie określone w Krakowie. Pojedzie na operację, która będzie poprzedzona dokładną diagnostyką. Karo jest psem trudnym do obsługi, bez premedykacji nie wet nie zrobi zdjęcia, nie chcemy by co chwila otrzymywał narkozę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...