Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

[quote name='ewab']Zakres operacji (jedno czy dwa wiązania, resekcja kości główki stawowej) zostanie określone w Krakowie. Pojedzie na operację, która będzie poprzedzona dokładną diagnostyką. Karo jest psem trudnym do obsługi, bez premedykacji nie wet nie zrobi zdjęcia, nie chcemy by co chwila otrzymywał narkozę.[/QUOTE]


świetna decyzja
a do kogo jedzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piescofajnyjest']zagladam do chlopaka...o co chodzi z ICK, bo sie zagubilam...:([/QUOTE]

[quote name='beataczl']zagladam do Karo :)

a co do ick to uwazam,ze to co obiecala to dotrzymala slowa-50 zl co miesiac /do hoteliku / z wlasnych bazarkow.byl bazarek na kwote ok. 700 zl co wystarczy na rok zlozonej deklaracji.. wiem,ze rozne byly propozycje ze strony ick na watku ale stanelo koncowo na tej-50 zl co mc do hotelu z bazarkow i tej sie trzyma. nie potrzebna dyskusja sie rozkrecila na ten temat /ale to trzeba byloby orzeczytac caly watek zeby wiedziec /.[/QUOTE]
Trudno przekopywać się przez caly watek ale na pewno te "przepychanki" słowne nie służą wątkowi ani Karo. Pisałam to już kiedy zajrzalam na wątek, gdy szukano kogoś na wizytę p.a. 700,00 zl przekazane przez ick na Karo to bardzo duża kwota (piękny wynik bazarku).

[quote name='ewab']Zakres operacji (jedno czy dwa wiązania, resekcja kości główki stawowej) zostanie określone w Krakowie. Pojedzie na operację, która będzie poprzedzona dokładną diagnostyką. Karo jest psem trudnym do obsługi, bez premedykacji nie wet nie zrobi zdjęcia, nie chcemy by co chwila otrzymywał narkozę.[/QUOTE]
Czyli Karo jedzie do Krakowa ? Kiedy ?

Edited by barb
dodanie cytatu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']zagladam do Karo :)

a co do ick to uwazam,ze to co obiecala to dotrzymala slowa-50 zl co miesiac /do hoteliku / z wlasnych bazarkow.byl bazarek na kwote ok. 700 zl co wystarczy na rok zlozonej deklaracji.. wiem,ze rozne byly propozycje ze strony ick na watku ale stanelo koncowo na tej-50 zl co mc do hotelu z bazarkow i tej sie trzyma. nie potrzebna dyskusja sie rozkrecila na ten temat /ale to trzeba byloby orzeczytac caly watek zeby wiedziec /.[/QUOTE]

a ja nie będę po raz kolejny dowadniać, dlaczego tak a nie inaczej uważam - z resztą nie tylko ja - jak ktos umie czytać to wyczyta - a podsumowanie zrobiłam tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244671-Karo-potrzebuje-wsparcia-na-leki-i-operację-Pomóż-proszę?p=22121591#post22121591[/URL]

Ick miala być osobą decyzyjną w sprawie Karo, bo "dawała" najwięcej - zrobiła bazarek na pokrycie SWOICH! deklaracji! i...zapomniala o psie. Choć uważam, ze obietnice deklaracji a bazarki to 2 różne kwestie. Ja byłam przeciwna wyciągnięciu psa, bo nie było deklaracji - obiecywala robić na ten cel bazarek co miesiąc. Z bazarku i owszem - ładny wynik - podzielony po 50 zł mies. i jest nei do ruszenia na inne cele - np. wet. Tylko hotel i karma. Czyli jej wkład to 50 zl!/mies a resztę sobie kombinujmy i jej to nie interesuje.

I jak ode mnie tyle w temacie. Ja w każdym razie nie chcę i nie mam zamiaru mieć z nia nic wspólnego. Mozecie też zapytać Mortes - co sądzi o pomocy ICK - akurat nie w kwestii Karo. Ona mnie przed Ick ostrzegała...ale się musiałam na własnej skorze przekonać.

Ja nie musiałam temu psu pomagać - jest tyle innych tu i nie tylko tu, nie tylko wirtualnych ale i realnych. Tylko bez tego ten pies zostałby bez leczenia i jakby się kończyła kasa na hotelik to pies z kulawą łapą by się tym nie przejął i Miron zostałby z chorym psem na głowie. I co wtedy?

dziękuję za uwagę

Edited by andzia69
Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']a ja nie będę po raz kolejny dowadniać, dlaczego tak a nie inaczej uważam - z resztą nie tylko ja - [B]jak ktos umie[/B] [B]czytać to wyczyta[/B] - a podsumowanie zrobiłam tu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244671-Karo-potrzebuje-wsparcia-na-leki-i-operację-Pomóż-proszę?p=22121591#post22121591[/URL]

Ick miala być osobą decyzyjną w sprawie Karo, bo "dawała" najwięcej - zrobiła bazarek na pokrycie SWOICH! deklaracji! i...zapomniala o psie. Choć uważam, ze obietnice deklaracji a bazarki to 2 różne kwestie. I jak ode mnie tyle w temacie. Ja w każdym razie nie chcę i nie mam zamiaru mieć z nia nic wspólnego. Mozecie też zapytać Mortes - co sądzi o pomocy ICK - akurat nie w kwestii Karo. Ona mnie przed Ick ostrzegała...ale się musiałam na własnej skorze przekonać.[/QUOTE]

ja jestem tego samego zdania co andzia69,pustych obietnic było bardzo wiele,a jak Karo potrzebuje 3000 tys. na operację to ICK znika,nic dziwnego przecież uważała,że diagnostyka i operacja jest całkowicie zbędna,nie wspomnę już o takim drobiazgu jak obroża na kleszcze,ICK również uważała,że jest zbędna,kto ma wątpliwości niech naprawdę dokładnie przeczyta wątek,chociaż z drugiej strony ICK tak często edytowała posty i zmieniała ich treść,że osobie niezorientowanej może być trudno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devoner'],chociaż z drugiej strony ICK tak często edytowała posty i zmieniała ich treść,że osobie niezorientowanej może być trudno.[/QUOTE]

taa...'edycja" to jej drugie imię :)


Naprawdę - ja nikogo nie zmuszam do pomocy. Nie pomagacie mnie - pomagacie psu. Ja tego psa nie chciałam wyciągać, bo jestem przewidująca. Stało się...Został wyciągnięty niestety :( - to znaczy że co? że wszyscy co zostali tutaj są be, a Ick jest cacy? Bo to ona szukała kogokolwiek do wizyty? Bo to ona rozmawiała z wetami, wysyłała e-maile itd? To ona rozmawiała o kosztach? To ona organizuje dt po operacji? transport? chodzi i żebrze po kasę na operację? robi bazarki na ten cel? dała fanta?cokolwiek? Może zanim jeszcze ktokolwiek zapyta o co chodzi z Ick pomysli.

Link to comment
Share on other sites

andzia69 Twoje podsumowanie jest niekompletne to raz. dwa -ick nie musi robic dalej bazarkow-tym bardzieJ ,ze wiedzialas ze jest przeciwna operacji KARO CHYBA ZE BEDZIE UDOWODNIONE,ZE JEST POTRZEBNA NA 100% A NIE TAKIE GDYBANIEI DIAGNOZA PRZEZ OBMACANIE REKA! ICK NIE MOGLA SIE DOPROSIC DRUGIEGO ,AKTUALNEGO ZDJECIA RTG Z TEGO CO PAMIETAM …NIE DZIWIE SIE WCALE,ZE JUZ TU NIE ZAGLADA ,SZKODA ZE TAK LATWO WYDALISCIE SWOJA OPINIE BO WAM COS NIE PASUJE ,ZE KASY NIE MA.. JAK W POWIEDZENIE JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O PIENIADZE.
DEVONER- ICK NIE TWIERDZILA NIGDY,ZE OBROZA JEST ZBEDNA TYLKO PROSILA O RACHUNEK ZA ZAKUP TEJ OBROZY. KIEDY SIE DOWIEDZIALA ZE KTOS ZAFUNDOWAL TA OBROZE DALA SPOKOJ WIEC NIE PORUSZAJ TEGO TEMATU /CZYTAJ WATEK/

Link to comment
Share on other sites

Beataczl - jeśli Ick jest przeciwna operacji, pozjadała wszelkie rozumy i jest mądrzejsza od 2 wetow, którzy wersje mają taką samą i jest zgodność co do operacji więzadeł to niech zabiera psa do siebie. Mam dość!


Jak ktoś moze być przeciwny operacji psa???? wytłumaczcie mi prosze, bo ja chyba tu czegoś nie rozumiem!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']andzia69 Twoje podsumowanie jest niekompletne to raz. dwa -ick nie musi robic dalej bazarkow-tym bardzieJ ,ze wiedzialas ze jest przeciwna operacji KARO CHYBA ZE BEDZIE UDOWODNIONE,ZE JEST POTRZEBNA NA 100% A NIE TAKIE GDYBANIEI DIAGNOZA PRZEZ OBMACANIE REKA! ICK NIE MOGLA SIE DOPROSIC DRUGIEGO ,AKTUALNEGO ZDJECIA RTG Z TEGO CO PAMIETAM …NIE DZIWIE SIE WCALE,ZE JUZ TU NIE ZAGLADA ,SZKODA ZE TAK LATWO WYDALISCIE SWOJA OPINIE BO WAM COS NIE PASUJE ,ZE KASY NIE MA.. JAK W POWIEDZENIE JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O PIENIADZE.
DEVONER- ICK NIE TWIERDZILA NIGDY,ZE OBROZA JEST ZBEDNA TYLKO PROSILA O RACHUNEK ZA ZAKUP TEJ OBROZY. KIEDY SIE DOWIEDZIALA ZE KTOS ZAFUNDOWAL TA OBROZE DALA SPOKOJ WIEC NIE PORUSZAJ TEGO TEMATU /CZYTAJ WATEK/[/QUOTE]

pozostawię to bez komentarza,bo musiałabym być niegrzeczna,a mamusia uczyła mnie inaczej:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']andzia69 Twoje podsumowanie jest niekompletne to raz. dwa -ick nie musi robic dalej bazarkow-tym bardzieJ ,ze wiedzialas ze jest przeciwna operacji KARO CHYBA ZE BEDZIE UDOWODNIONE,ZE JEST POTRZEBNA NA 100% A NIE TAKIE GDYBANIEI DIAGNOZA PRZEZ OBMACANIE REKA! ICK NIE MOGLA SIE DOPROSIC DRUGIEGO ,AKTUALNEGO ZDJECIA RTG Z TEGO CO PAMIETAM …NIE DZIWIE SIE WCALE,ZE JUZ TU NIE ZAGLADA ,SZKODA ZE TAK LATWO WYDALISCIE SWOJA OPINIE BO WAM COS NIE PASUJE ,ZE KASY NIE MA.. JAK W POWIEDZENIE JAK NIE WIADOMO O CO CHODZI TO CHODZI O PIENIADZE.
DEVONER- ICK NIE TWIERDZILA NIGDY,ZE OBROZA JEST ZBEDNA TYLKO PROSILA O RACHUNEK ZA ZAKUP TEJ OBROZY. KIEDY SIE DOWIEDZIALA ZE KTOS ZAFUNDOWAL TA OBROZE DALA SPOKOJ WIEC NIE PORUSZAJ TEGO TEMATU /CZYTAJ WATEK/[/QUOTE]

Mimo wszystko napiszę ,chociaż moje zdanie się nie liczy,bo nie dołożyłam się złotóweczki...podczytuję ten wątek od początku i doszłam do wniosku:
- wspanieale ,że Ick uzbierała taką dużą sume na bazarku!ale jak można nie zgodzić się na operację??? Juz na samym początku wątku można przeczytać ,że Karo ma problem z nogami!
- bardzo miłe jest to ,że osoby tutaj obecne na miejscu tak mocno się zaangażowały,bo wcale nie musiały!

KTO JEST OSOBĄ DECYZYJNĄ W SPRAWIE KARO? KTO DECYDUJE O FINANSACH? JEŻELI JUŻ NIE ICK,BO JA CAŁY CZAS CZYTAJĄC TEN WĄTEK ODNOSIŁAM WRAŻENIE ,ŻE TO WŁAŚNIE ICK JEST OSOBĄ DECYZYJNĄ ,TO KTO? TRZEBA SIE ZASTANOWIĆ.
A CIEBIE [B]MIRON[/B] CHCIAŁAM POINFORMOWAĆ,ŻE MASZ PSA.CHOREGO PSA!I miło by było jakby ktoś wziął za psa odpowiedzialność...i chyba do tej pory już widać kto psu pomaga,a kto się wypiął...
Jeżeli już nie Ick decyduje to może przestańmy już o niej gadać,bo szkoda słów.Uzbierajmy jeszcze trochę kasy na operację,wydajcie tą kasę ,którą zarobiła Ick na psa,bo jeżeli ona już nie decyduje to chyba macie takie prawo?Co? Przecież nie wsadzicie se jej do kieszeni,tylko pomożecie psu! I chyba o to chodzi na tym forum? Nie wiem.....
Była i jej nie ma o czymś to świadczy....skupmy się na Karusiu ,który MEGA!!!! potrzebuje wsparcia :(

[I]Jakby on umiał czytać i to wszystko by zobaczył to chyba by mu serce z żalu pękło.[/I]

Karo trzymaj się ,nie jestem w stanie dać kasy ,ale już pędzę na fb z fancikiem!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem jeszcze moje ostatnie słowa na tym wątku - po tym, jakie mnie doszły słuchy...
Ick ma ostatnią szansę - zabrać Karo przed operacją, skoro jest niepotrzebna i zająć się nim.
Jeśli Ick psa nie zabierze, będzie miał operację - bo co zaczęłam to dokończę. I będzie to ostatnia rzecz, którą zrobię dla Karo. Niech lepsi i mądrzejsi się wykażą.

i to by było na tyle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devoner']wszystkich fejsbukowiczów zapraszam na bazarek dla Karo

[URL]https://www.facebook.com/events/844618432233837/?notif_t=plan_edited[/URL][/QUOTE]

czy wszyscy obecni tutaj odwiedzili już bazarek?
zapraszamy do dodawania fantów!

Link to comment
Share on other sites

Andzia69, PasjaHera-nie obrażajcie proszę, zostańcie z Karo. Bez Was to się nie uda.
Zamknijmy temat ick bo to nic nie da. Będzie chciała pomagać to dobrze, jesli nie- to trzeba będzie szukać deklaracji chociaż będzie cieżko.
Wszyscy tu widzą ile robicie dla Karo, ile spraw organizacyjnych ogarnęłyście a kto tego nie widzi to jest ślepy bądź nie chce widzieć.
Jesteście super babki z wielkimi serduchami. Ja jestem Wam ogromnie wdzięczna za to co robicie. To na Was spadło wożenie Karo do weta, organizacja transportu, załatwianie kwestii operacji itp. Czarną robotę Wy odwalacie. Ode mnie podziękowania również dla EwaB, Mortes i oczywiście Mirona. No i wszystkich osób wspomagających Karo, zarówno z Dogo jak i z FB:cool2:.
I niech ta zła atmosfera w końcu zniknie z tego wątku, nich Karo czuje ze ma w nas wsparcie. Doprowadźmy wspolnie do tego, żeby Karuś mógł w końcu do woli brykać i żeby bryknął pewnego dnia do swojego domku.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko pięknie ładnie ,ale wciąż wiele pytań w mojej głowie...

Z tego co wyczytałam na wątku Karo po operacji ma przebywać u EwyB...ile czasu? Co potem? Gdzie trafi? Za ile? I kto go weźmie i gdzie?Czy trafi do Mirona? Chociaż szczerze ? nie wiem czy się zgodzi,zwłaszcza że chyba dobrze zdaje sobie sprawę z tego co tu się dzieje....Gdzie trafi Karo po pobycie u EwyB???

Bardzo proszę osobę decyzyjną w temacie psa Karo o odpowiedź.

Zapraszam na bazarek na fb.Takie cudeńka tylko tam :razz::crazyeye:;)

[IMG]http://oi61.tinypic.com/e6yasg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dokładnie tak ,Karo jest tu najważniejszy i kto chce i ponosi odpowiedzialność za swoje słowa będzie pomagał .
ja niestety nie jestem facebookowa:oops: więc zrobiłam malutki bazarek dla Karusia
zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253302-Bazarek-dla-Karo-na-koszty-leczenia-do-10-06-2014[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']dokładnie tak ,Karo jest tu najważniejszy i kto chce i ponosi odpowiedzialność za swoje słowa będzie pomagał .
ja niestety nie jestem facebookowa:oops: więc zrobiłam malutki bazarek dla Karusia
zapraszam [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253302-Bazarek-dla-Karo-na-koszty-leczenia-do-10-06-2014[/URL][/QUOTE]
Kabaja dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']miałam się już tu nie odzywać, ale mamy problem - nie ma kto pojechać z Karo - tzn. kierowca i samochód jest, ale nie ma kogoś do pomocy - Miron nie może jechać, bo nie ma wolnego w pracy


Kabaja, Sara - dziękuję:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]


Oż kurde i znowu pod górkę :( pechowiec z tego Karo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']miałam się już tu nie odzywać, ale mamy problem - nie ma kto pojechać z Karo - tzn. kierowca i samochód jest, ale nie ma kogoś do pomocy - Miron nie może jechać, bo nie ma wolnego w pracy


Kabaja, Sara - dziękuję:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Napiszcie może na watku transportowym, ze potrzebujecie kogoś do pomocy w transporcie psa.
W jakiej miejscowości jest teraz Karo ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...