Jump to content
Dogomania

Karo ma dom. Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie.


Poziomka

Recommended Posts

[quote name='ewab']Karo jest teraz w Kielcach. Mieliśmy nadzieję, że pojedzie wtorek-środa. Wtorek już odpadł. Środa nie wiadomo. Jak się nie uda trzeba będzie przełożyć termin.[/QUOTE]

wyslałam Ci sms - umawiam Karo na środę, tylko niech Krzysiek umowi się z panią Wiolą i zawiezie Mironowi lek, żeby mu podał przed drogą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']wyslałam Ci sms - umawiam Karo na środę, tylko niech Krzysiek umowi się z panią Wiolą i zawiezie Mironowi lek, żeby mu podał przed drogą[/QUOTE]

Dzięki za info. Sms już przeczytany;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kabaja']czy mam rozumieć ,że osoba się znalazła i Karo jedzie w środę .To ja tez muszę zażyć jakiś lek ,bo zaczynam się denerwować :)[/QUOTE]

tak :) Karo jedzie jutro! :) zaciskajcie wszyscy kciuki :p:lol:

Poziomka - dzięki za księgowość :loveu: czyli po odliczeniu kwoty na operację niewiele mu zostanie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']tak :) Karo jedzie jutro! :) zaciskajcie wszyscy kciuki :p:lol:

Poziomka - dzięki za księgowość :loveu: czyli po odliczeniu kwoty na operację niewiele mu zostanie :([/QUOTE]

damy radę fanty na bazarek dla Karo już do mnie zjeżdżają

Link to comment
Share on other sites

Karo własnie pojechał. Jak tylko zobaczył, że idzie w stronę samochodu, zaczęła się trauma. Za żadne skarby nie chciał wyjśc z podwórka :/ Musiałem nieźle trzymac smycz, nie obyło się bez histerycznych pisków i wrzasków. W końcu wszedł do samochodu, ale nie wiem jak on wytrzyma taką długą podróż. Trzymam mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Przeczytałam wątek Karo, wpłaciłam dzisiaj 50,- złotych na operację, na konto Świętokrzyskiego Towarzystwa..."Zwierzak" z dopiskiem " na operację łap Karo". Mogłabym też ofiarować fanty na bazarek osobie, która by go zorganizowała, ale dopiero w czerwcu, bo idę na parę dni do szpitala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IlonaS']Witajcie. Przeczytałam wątek Karo, wpłaciłam dzisiaj 50,- złotych na operację, na konto Świętokrzyskiego Towarzystwa..."Zwierzak" z dopiskiem " na operację łap Karo". Mogłabym też ofiarować fanty na bazarek osobie, która by go zorganizowała, ale dopiero w czerwcu, bo idę na parę dni do szpitala.[/QUOTE]

Super! Fajnie ,że jesteś :)

Zaciskamy kciukasy mocno,mocno!!!

Link to comment
Share on other sites

Podróż przebiegła w miarę dobrze. Zachowywał się ok. (no jeśli nie liczyć puszczanych bąków, których nie żałował). Całą drogę stał. Dopiero na miejscy jak próbowali mu go założyć to zaczął burczeć. Ale obyło się bez szkód w ludziach. Teraz czekamy na telefon od weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IlonaS']Witajcie. Przeczytałam wątek Karo, wpłaciłam dzisiaj 50,- złotych na operację, na konto Świętokrzyskiego Towarzystwa..."Zwierzak" z dopiskiem " na operację łap Karo". Mogłabym też ofiarować fanty na bazarek osobie, która by go zorganizowała, ale dopiero w czerwcu, bo idę na parę dni do szpitala.[/QUOTE]

IlonaS ,bardzo dziękujemy :lol: zostań z nami ,bo Karo bardzo potrzebuje przyjaciół

Link to comment
Share on other sites

ja też dzisiaj chodzę z nerwów .Strasznie mi przykro ,że Karo traci swoją stabilizacje ,ale też wiem ,że to dla jego dobra aby mniej cierpiał i szansa jaką dostał nie zdarza się często .Wizytą u lekarza też się denerwuje . Wydawałoby się ,że człowiek nie powinien tak się przejmować psiakiem ,którego nawet na oczy nie widział a tu proszę jest tu nas trochę .Karuś :loveu: ty się przyjmiej nie denerwuj my zrobimy to za ciebie .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...