Jump to content
Dogomania

maleństwo na łańcuchu już bezpieczne w DS


Elza22

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewakrakow']to jest bardzo duże zobowiązanie z tym hotelikiem

porozsylam jeszcze wątek[/QUOTE]

wiem, ze zobowiazanie, ale pies potrzebuje pomocy a my musimy byc silni :( dla zwierzat :(
naprawde bardzo zaluje ze nie mieszkam w domu , ze nie mam hoteliku, ze nie moge zaoferowac DT itd . . . :(
sprobujmy uzbierac deklaracje tzn osób, które zadeklaruja, policzymy ile tego jest i wtedy pomyslimy . .
wiem ze latwo mi mówic, ale sprobowac trzeba . .

Link to comment
Share on other sites

chciałam napisać, że nie ja jestem założycielką wątku jest nią Elza22

podkreślam to, bo brano mnie za osobę, która jest odpowiadzialna za psa

na watek weszlam niedawno, i chcialam pomoc, żal psa, rozesłałam grzecznościowo wątek dobrze ponad 150 osobom, spedzajac nad tym sporo czasu, niestety na razie odzew jest średni, bo zgodzę się tu z rudakacha jest jakos malo mozliwosci pomocy i malo konkretow, Elza czeka na gotowe rozwiazanie, a o cuda trudno

wydaje mi sie, ze Elza nie chce brac odpowiedzialnosci za psa w hoteliku, trudno sie dziwić, ja tez tego nie zrobie
trzeba z hptelem podpisac umowe i jest to odpowiedzialnosc finansowa a jak pokazalo zycie, jest bardzo trudno zebrac 300zl lub wiecej miesiecznie na hotel

dlatego potrzebna adopcja lub bdt (mysle ze robienie zbiorek na leczenie czy jedzenie dla takiego bdt nie byloby problemem)
sytuacja jest trudna i mam przeczucie, ze szybko nie ulegnie zmianie

zeby zachecic ludzi do pomyslow, zalozycielka powinna wklejac aktualne zdjecie pieska i (moze ja to zezlości, że tak napisze) wykazac wiecej inicjatywy, czesto byc na watku i dużo pisać o piesku i jego otoczeniu
pewnie jest to trudne ze wzgledow czasowych

Edited by ewakrakow
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']wiem, ze zobowiazanie, ale pies potrzebuje pomocy a my musimy byc silni :( dla zwierzat :(
naprawde bardzo zaluje ze nie mieszkam w domu , ze nie mam hoteliku, ze nie moge zaoferowac DT itd . . . :(
sprobujmy uzbierac deklaracje tzn osób, które zadeklaruja, policzymy ile tego jest i wtedy pomyslimy . .
wiem ze latwo mi mówic, ale sprobowac trzeba . .[/QUOTE]

bardzo dziękuję za chęć pomocy i empatie, ale nie ma osoby, która wziełaby odpowiedzialność za psa w hoteliku i prowadziła rozliczenia, wydaje mi się ze hotelik przerasta osoby na tym wątku

Link to comment
Share on other sites

Tylko zobaczcie . . . :( Marycha to wkleiła na innym wątku . .

[quote name='Marycha35']TAKIEMU DZIADOSTWU MÓWIMY NIE NIE NIE

Niedługo święta...

[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/p480x480/971600_241216169380020_833892399_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Witam! Gdzie przebywa piesek? Po pierwsze jeżeli znajduje się w złych warunkach to można to zgłosić na policję (chociaż oni nie zawsze pomogą), w mieście na straż miejską lub do TOZ-u lub innych organizacji prozwierzęcych, wtedy nie koniecznie zabiorą pieska, ale nakażą przynajmniej poprawę warunków. Najlepiej poszukać wsparcia u organizacji i fundacji, oni mają prawo do udostępnienia konta i zorganizowania zbiórki, no i mają większą moc sprawczą niż my tu zwierzoluby, bo jak mi się wydaje większość z nas jest spłukana, ma mnóstwo psiaków i innych zwierzaków pod opieką i niejednokrotnie kilka psów na siebie w hoteliku... a podpisanie umowy z hotelikiem no jakby nie było zobowiązuje do comiesięcznych wpłat. Można spróbować pozbierać deklaracje, ale ktoś musi podpisać umowę z hotelikiem. Chyba dobrze by było założyć psiakowi także wątek na fejsie, tam jest jeszcze większy odzew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']mam wykupiony pakiet oglosze na bazarku tylko czy to wystarczy do ogloszen co mamy
a moze chwyci za serce taka historia i zdjecia malego pieska w takich warunkach
gdyby bylo jakies zainteresowanie czy nie bedzie problemu z odebraniem pieska na dt/ds

no i nr tel i mail trzeba jakis podac[/QUOTE]

Założycielka wątku Elza22 pisała, że nie będzie problemu (niedawno była propozycja bdt, ale okazało się że własciciel mieszkania się nie zgodził i niestety nie wyszło). Pytała wtedy tych Państwa od pieska i powiedzieli, że go przekażą. Jeśli chodzi o kontakt, to Elza22 musiałaby podać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mparsley']Witam! Gdzie przebywa piesek? Po pierwsze jeżeli znajduje się w złych warunkach to można to zgłosić na policję (chociaż oni nie zawsze pomogą), w mieście na straż miejską lub do TOZ-u lub innych organizacji prozwierzęcych, wtedy nie koniecznie zabiorą pieska, ale nakażą przynajmniej poprawę warunków. Najlepiej poszukać wsparcia u organizacji i fundacji, oni mają prawo do udostępnienia konta i zorganizowania zbiórki, no i mają większą moc sprawczą niż my tu zwierzoluby, bo jak mi się wydaje większość z nas jest spłukana, ma mnóstwo psiaków i innych zwierzaków pod opieką i niejednokrotnie kilka psów na siebie w hoteliku... a podpisanie umowy z hotelikiem no jakby nie było zobowiązuje do comiesięcznych wpłat. Można spróbować pozbierać deklaracje, ale ktoś musi podpisać umowę z hotelikiem. Chyba dobrze by było założyć psiakowi także wątek na fejsie, tam jest jeszcze większy odzew.[/QUOTE]

Maluch obecnie przebywa w Oławie niedaleko Wrocławia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']ciotki skontaktujcie się z Dexterką . Oprócz hoteliku prowadzi też BDT może miała by miejsce dla takiej kruszynki. W pobliżu Wrocławia jest jeszcze hotelik Lilutosi .[/QUOTE]

hotelik Lilutosi jest po tej samej stronie od Wrocławia, co Oława, tak więc odleglość nie jest duża

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...