Jump to content
Dogomania

maleństwo na łańcuchu już bezpieczne w DS


Elza22

Recommended Posts

  • Replies 676
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo dziękuje wszytskim za przybycie. Szczególnie dziękuje cioteczce za rozyłanie watku. Szukam dla chłopaka BDT za karmę i weta.Oczywiście zostanie zaszczepiony,odrobaczony i wykastrowany przed zmianą miejsca zamiszkania. W tej chwili nie jest to możliwe. Jestem sceptycznie nastawiona do ogłaszania chłopaka ponieważ wiem jak zachowuje się w domu pies który tyle czasu spędził na łańcuchu i czesto ludzią mięknie serce a później pies wraca z adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Bardzo dziękuje wszytskim za przybycie. Szczególnie dziękuje cioteczce za rozyłanie watku. Szukam dla chłopaka BDT za karmę i weta.Oczywiście zostanie zaszczepiony,odrobaczony i wykastrowany przed zmianą miejsca zamiszkania. W tej chwili nie jest to możliwe. Jestem sceptycznie nastawiona do ogłaszania chłopaka ponieważ wiem jak zachowuje się w domu pies który tyle czasu spędził na łańcuchu i czesto ludzią mięknie serce a później pies wraca z adopcji.[/QUOTE]

no nic, może się znajdzie w końcu ten bdt
mam nadzieję, że rozsyłanie przyniesie jakieś rozwiązanie, wątek już odwiedziło sporo dogomaniaków, zainteresowanych losem psa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewakrakow']no nic, może się znajdzie w końcu ten bdt
mam nadzieję, że rozsyłanie przyniesie jakieś rozwiązanie, wątek już odwiedziło sporo dogomaniaków, zainteresowanych losem psa[/QUOTE]

Może uda się znaleźć jakiś tani DT udało mi się kiedyś załatwić DT za karmę i weta plus 100zł

Link to comment
Share on other sites

Witam
Myślę, że najlepszym wyjściem z sytuacji jest powiadomienie TOZ-u, Pogotowia dla Zwierząt, Straży dla Zwierząt, Eko-Straży lub inne organizacji pro zwierzęcej o sytuacji psa z prośbą o interwencję. Może skończy się na mandacie (ku przestrodze), a na pewno na pouczeniu i zobowiązaniu właścicieli do poprawienia psu warunków (ocieplona buda, jedzenie, czysta woda, spuszczanie psa z łańcucha i te sprawy).A o to przecież chodzi, żeby psiak żył w godnych warunkach. Dziewczyno (Elza22) weź się w garść i zacznij działać, jeśli chcesz pomóc psu! Życzę powodzenia i wytrwałości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASTRA 126']Witam
Myślę, że najlepszym wyjściem z sytuacji jest powiadomienie TOZ-u, Pogotowia dla Zwierząt, Straży dla Zwierząt, Eko-Straży lub inne organizacji pro zwierzęcej o sytuacji psa z prośbą o interwencję. Może skończy się na mandacie (ku przestrodze), a na pewno na pouczeniu i zobowiązaniu właścicieli do poprawienia psu warunków (ocieplona buda, jedzenie, czysta woda, spuszczanie psa z łańcucha i te sprawy).A o to przecież chodzi, żeby psiak żył w godnych warunkach. Dziewczyno (Elza22) weź się w garść i zacznij działać, jeśli chcesz pomóc psu! Życzę
powodzenia i wytrwałości.[/QUOTE]

W teorii to faktycznie pięknie wygląda nic prostrzego a w praktyce po takiej interwencji pozbyli by się psa. Po co ponosić dodatkowe koszty na zmianę warunków jego życia??? Już takie coś przerabiałam.

Link to comment
Share on other sites

ciotki tu jest wątek h. Lilutosi. Może warto zapytać o miejsce i koszt. Jednak musi to zrobić osoba , która będzie odpowiedzialna za psa
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny/page4?highlight=Lilutosi"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198475-LILUtosi-w%C4%85tek-informacyjny/page4?highlight=Lilutosi[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']ciotki tu jest wątek h. Lilutosi. Może warto zapytać o miejsce i koszt. Jednak musi to zrobić osoba , która będzie odpowiedzialna za psa
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198475-LILUtosi-wątek-informacyjny/page4?highlight=Lilutosi[/URL][/QUOTE]


Już wysłałam wiadomość z zapytaniem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...