Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

Czyli to nie było w nowym dogo?

Wszyscy piszą, że jeszcze nie działa tak jak powinno. Szkoda, że nie dopracowali tego do końca i nie wydali na PW instrukcji obsługi a dopiero później je zmieniali. Mielibyśmy teraz lżejsze życie  :grins:

To było w starym dogo i było bardzo przydatne.Teraz przynajmniej czas dodania postów zmienili i wiadomo już,że 12 to południe a 24 półnic.Moze jeszcze coś poprawia,dopracują...Nadal nie wiem,jak usunąć wątek z subskrypcji...?Jak ktoś wie,to proszę o info....

Link to comment
Share on other sites

To było w starym dogo i było bardzo przydatne.Teraz przynajmniej czas dodania postów zmienili i wiadomo już,że 12 to południe a 24 półnic.Moze jeszcze coś poprawia,dopracują...Nadal nie wiem,jak usunąć wątek z subskrypcji...?Jak ktoś wie,to proszę o info....

bogusiu poczytaj sobie tu http://www.dogomania.com/forum/topic/113239-zaginione-bazarki-zaginione-licytacje-tu-spr%C3%B3bujemy-sie-odnale%C5%9B%C4%87-zajrzyj/page-7

a jak tam nie znajdziesz to coś zaradzimy :siara:

Link to comment
Share on other sites

Mnie Dogo wpiekla :nonono2: .Może za rok się mój stan poprawi :bigcool: .

Dziękuję wraz z Sawanką za pieniążki w kwocie 90,00zł  (dla Sawanki od poznanianki). Wpłynęły - 09.09.14.Mam nadzieję,że umieszczę je na pierwszej stronie wątku :lookarou:

Jeszcze raz z całego serca dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dostałam dzisiaj ostatnią wpłatę i  proszę o dane do wpłaty :)

Uzbierało się po 143.10zł dla każdej z suń :)

 

O rany,bardzo dziękuję za pomoc.Właśnie zakupiłam Scanodyl 50mg - 40tabl ; AmylaDol - 90tabl i Bioarthrex - 75tabl.Dwie pozycje ostatnie lada dzień mają przyjść(kupione przez Allegro). Natomiast mój fantastyczny wet :nonono2: ostatnim razem za 30tabl.Scanodylu skasował 100,00zł a teraz się wycwaniłam i poszłam do innego,zapłaciłam za 40tabl. - 60,00zł :bigcool: .

Muszę wstawić paragony aby nie być gołosłowną.Jeszcze czeka mnie zakup specjalistycznej karmy Royal Canin Hepatic HF-16 ale to w następnym miesiącu.Sawania tą karmę je między głównym posiłkiem tj.gotowanym i kupole się unormowały,są zwięzłe.

Z całego serca dzięki za pomoc.Zaraz wyślę pw z danymi.

 

Link to comment
Share on other sites

Potwierdziłam na wątku bazarkowym otrzymanie pieniążków w kwocie: 143,00zł (13.10.14.).Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc Bogda.

Nadeszła także wpłata od Bezula w kwocie: 100,00zł (10.10.14).Aniu z całego serca dziękuję z Sawanią za pomoc.

 

 

                                                   dzieki14.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzięki Kochane za zaglądnięcie do Sawani.Sawany sierść jest teraz autentyczna,taką posiada.Jak klikam na linki,które są zamieszczone w poście b-b i Poker to otwiera mi się wątek Sawany.To Dogo mnie wpiekla,nie mam emotiknek,nie mogę postu napisać klikająć na odpowiedź,muszę korzystać z więcej opcji odpisywania.Też nie korzystam już z fotosika,ponieważ u góry nad dodaj odpowiedż nie ma paska narzędziowego.Nie wiem co się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie to przez to, że kopiowałam link dużego zdjęcia. Teraz podmieniłam na link miniaturki i jest OK 

Aniu masz teraz takie kłopoty z pisaniem jakie miałam w zeszłym tygodniu. Wciąż coś rują na dogo i przez to mamy kłopot z różnymi funkcjami. Niestety to już za długo już trwa.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przeszłam z Mozilli na inną przeglądarkę Chrome Gogle i mam pasek u góry narzędziowy,oto dowód -  :klacz: a w Mozilli dalej am brak paska.Nie wiem o co tu chodzi.

Przyszła karma dla Sawani dla naszej ślicznotki,tak ją też nazywamy a ona odwzajemnia się machaniem ogonka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...