Jump to content
Dogomania

SAWANA - żegnaj piesku :(


rodzice

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mikuś i Sawana czują się bardzo dobrze jak jest ładna pogoda,natomiast jak ma padać to tak jakby nie było psiaków w domu,leżą,śpią i są smutne.Podejrzewam,że bolą ich kosteczki dlatego tak się zachowują.
Jutro wyjeżdżamy na tydzień(mały urlopik) tj.do 05.09.14.Do psiaków przyjeżdża niania,która się będzie nimi opiekować.Mam nadzieję,że jakoś przeżyją ten okres.Niania Sawanie i Mikusiowi będzie podawać leki i gotować jedzonko.Szczególnie Miki musi jeść ugotowany ryzik bo by nie dał żyć o godz.20 niani.Miki domaga się równo o tej godzinie jedzonka ugotowanego-szczekaniem i zaganianiem do kuchni aby w te pędy mu szykować.Suchy pokarm stoi cały czas ale to nie to co ugotowane.
Zaopatrzyłam Sawanię jeszcze w leki.

[IMG]http://images66.fotosik.pl/126/4cf15eb4c86eaf5fmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Miłego odpoczynku, należy się Wam chociaż te parę dni dla siebie. A pieseczki będą Was witać po powrocie jak szalone.[/QUOTE]
Dziękuję,mam nadzieję,że wypoczniemy w Egipcie na tyle aby dalej jakoś prosperować.Ogólnie jesteśmy zmęczeni.A o psiakach i tak nie da rady nie myśleć,przecież one są cząstką naszego życia.

Link to comment
Share on other sites

Anulka,spokojnego i wreszcie zasłużonego urlopu z całego serducha życzę! :smile:
[IMG]http://supergify.pl/images/stories/egipt/cleopatra_3.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/egipt/god.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/egipt/god_2.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ja nie potrafie skasować tematów na bazarkach , gdzie juz jestem rozliczona , cały czas mam je w tzw zawartości

W folderze MOJA ZAWARTOŚĆ nie możemy chyba nic usunąć. Jedynie folder LUBIANA ZAWARTOŚĆ to nasz poprzedni folder subskrypcje. 

Link to comment
Share on other sites

U mnie folder Lubiana zawartosc jest pusty...wszystkie juz usuniete watki sa w "mojej zawartości".co u Sawani słychać?

Bo teraz żeby subskrybować wątki czyli po nowemu LUBIANA ZAWARTOŚĆ  znajdzie się tam dopiero kiedy w prawym górnym rogu klikniesz ŚLEDŹ TEN WĄTEK.

MOJA ZAWARTOŚĆ  to z wątkami, w których kiedyś zapisaliśmy swój post. Tam też możemy odszukać swoje ulubione wątki.

Link to comment
Share on other sites

Bo teraz żeby subskrybować wątki czyli po nowemu LUBIANA ZAWARTOŚĆ  znajdzie się tam dopiero kiedy w prawym górnym rogu klikniesz ŚLEDŹ TEN WĄTEK.

MOJA ZAWARTOŚĆ  to z wątkami, w których kiedyś zapisaliśmy swój post. Tam też możemy odszukać swoje ulubione wątki.

Dobrze,że ty to ogarniasz i wstawiasz info....Dla mnie to,nowe forum jest nieprzejrzyste i z wieloma brakami /np. zielone kółeczko,kto jest on/oflain/ godzina wpisu 8.09 i domyślaj się czy rano,czy wieczorem...?Nie wspomnę juz o grafice emiotach i trudnościach w znalezieniu czaego kolwiek.Ratunku....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja też staram się jakoś wkomponować w nowe Dogo.Ciężko mi to idzie ale może z czasem pzyzwyczaję się do nowej oprawy i zasad.

Sawana czuje się dobrze.Dużo przebywa w swoim legowisku ale i też często wybiega na ogród,przed dom aby sobie poszczekać na intruzów.Ogólnie jest wesoła,często macha ogonkiem,je i to jest najważniejsze,niech tak będzie dalej jak najdłużej.Niania spełniła swoje zadanie w 100% w czasie naszej nieobecności z czego też bardzo się cieszę,martwiłam się,czy da sobie radę.Mikiego rozpuściła,dwa,trzy razy dziennie zabierała go do koszyczka na rower i woziła go po osiedlu.Teraz mamy trochę kłopot,ponieważ Miki siedzi przy rowerze i żąda wożenia  głośnym szczekaniem.

W Egipcie oczywiście nie obyło się bez dokarmiania dwóch przepięknych kotów (chudzinek) na bardzo wysokich łapach.Spotykaliśmy także psiaki ale na szczęście były w miarę zadbane.Tam żyją psiaki o badzo wysokich łapach,z krótką sierścią i stojących pokaźnych uszach.Kotki jak i psiaki są bardzo ładne.

Link to comment
Share on other sites

No niestety nikt nie pomyślał o nas kiedy zmieniali dogo. A szkoda bo wystarczyło tylko założyć temat jak korzystać z nowych funkcji. Trochę zrzutów z kompa dla łatwiejszego zrozumienia i by wszystko było git.

 

Nie ogarniam....w "mojej zawartosci"mam watki które przed zmiana oprogramowania były już usuniete a teraz znowu sa i nie można usunąć. A watka do "lubianej zawartości" nie moge zapisac bo jest on już zapisany w "mojej zawartości" heh...może sa jeszcze prowadzone prace?

Możliwe, że coś u Ciebie nie działa bo ja bez problemu mogę taki wątek zapisać w  LUBIANA ZAWARTOŚĆ. Aby tego dokonać otwieram taki wątek i w prawym górnym roku strony jest nad okienkiem DODAJ ODPOWIEDŹ  jest  ŚLEDŹ TEN TEMAT. Klikając na to okienko otwiera się kolejne  i tam klikamy ŚLEDŹ TEN TEMAT  i temat mi się zapisuje w LUBIANA ZAWARTOŚĆ. Jeśli chce z niego zrezygnować  to klikam albo znowu na to okienko, w którym już tym razem pisze PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ TEN TEMAT albo wchodzę w spis w LUBIANA ZAWARTOŚĆ  i tam przy temacie wybieram okienko z napisem ZMIEŃ. Po kliknięciu wybieram opcję PRZESTAŃ ŚLEDZIĆ.

 

 

Dobrze,że ty to ogarniasz i wstawiasz info....Dla mnie to,nowe forum jest nieprzejrzyste i z wieloma brakami /np. zielone kółeczko,kto jest on/oflain/ godzina wpisu 8.09 i domyślaj się czy rano,czy wieczorem...?Nie wspomnę juz o grafice emiotach i trudnościach w znalezieniu czaego kolwiek.Ratunku....!!!!

Bogusiu a gdzie widziałaś to zielone kółeczko? 

Godziny faktycznie by mogły być zapisywane normalnie  :wallbash:     

 

 

Fajnie Anulko, ze trafiliście na dobrą opiekunkę dla psiaczków :bigcool:

Miki cwaniaczek rozpuścił się troszeczkę  :ices_bla:

Link to comment
Share on other sites

A to zielone kółeczko było przy nicku,czyli puste/nieaktywny a na zielono /aktywny.To też przynajmniej dla mnie dużo ułatwiało sprawę bo widziałam kto jest aktualnie na dogo.

Czyli to nie było w nowym dogo?

Wszyscy piszą, że jeszcze nie działa tak jak powinno. Szkoda, że nie dopracowali tego do końca i nie wydali na PW instrukcji obsługi a dopiero później je zmieniali. Mielibyśmy teraz lżejsze życie  :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...