Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

mestudio wyslalam Ci SMSa właśnie... adopcja nieatualna, pani musiała zrezygnować w tej chwili (nagłe komplikacje rodzinne).

Dzisiaj dzwonił jeszcze pan z Lublina, ale trochę obawia się lęku separacyjnego (pracuje, więc Fart musiałby zostawać sam codziennie). Jeśli się zdecyduje to ma zadzwonić pod koniec tygodnia.

Czy w ogłoszeniu jest info, że Fart ma 2 lata? Bo tak mi wczoraj pani mówiła, że młody pies itd. On ma w książeczce wpisany rok ur. 2008...

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem kto mu wpisał taka datę urodzenia, weci u nas określili go na 2 lata- młodego psa - czyli może teraz ma 3-4 wg ich określenia. No i u nas książeczki to on nie miał tylko zaświadczenie o szczepieniu, może tam było wpisany inny wiek. Ja mu w paszcze nie zaglądałam i się nie znam, na starego dziada z 2008 roku mi nie wygląda :-)

Link to comment
Share on other sites

Konfrontacji z wetem nie było jeszcze, ale myślę, że 4-5 lat to Farcik może mieć; ja po prostu mówię ludziom, że on ma kilka lat. Dzwonią ludzie, ale tacy, że szkoda gadać.
Wczoraj miałam nawet sensowny telefon. Pan miał się skonsultować z żoną i dać znać, także czekamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...