Jump to content
Dogomania

MEGI odeszła za TM po 2 latach w hoteliku :(. RUDA ma dom.


toyota

Recommended Posts

A może u ZuziM? To co prawda budy ale każda w oddzielnym kojcu i zawsze bezpiecznie. Tylko nie wiem jak tam teraz z cenami :niewiem:. Myśmy płacili za psa średniej wielkości 350 zł. ale to było jakiś czas temu... I kurcze daleko, bo to aż koło Zgorzelca ale może jakby się połączyło część z tym Lesznem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Potrzebny jest transport. Może być i do Poznania. Miejsce dla suni jest, ale transportu niestety nie ma.[/QUOTE]

Transport to nie taki wielki kłopot.
Gorzej, że na razie tylko jedna sunia uratowana.
Mam zaprzyjaźniony hotelik pod Radomskiem, tani, ale nie wiem, czy są miejsca, zorientuję się. Zadzwonię też do Bernardynów jak już założę fb /dziś wieczorem /.

[B]Pytanie do toyoty[/B] - czy któryś z psiaków jest stary lub chory ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Niby nie wielki problem, ale na razie nie mamy na niego pomysłu. Wiadomo, że najlepiej gdyby transport mógł się odbyć jak najszybciej w końcu różnie może być.[/QUOTE]
Dokładnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Transport to nie taki wielki kłopot.
Gorzej, że na razie tylko jedna sunia uratowana.
Mam zaprzyjaźniony hotelik pod Radomskiem, tani, ale nie wiem, czy są miejsca, zorientuję się. Zadzwonię też do Bernardynów jak już założę fb /dziś wieczorem /.

[B]Pytanie do toyoty[/B] - czy któryś z psiaków jest stary lub chory ?[/QUOTE]
Elu pytaj .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Potrzebny jest transport. Może być i do Poznania. Miejsce dla suni jest, ale transportu niestety nie ma.[/QUOTE]
Może zadzwonić do Jubu , Pati jakiś wozi. Najlepiej żeby to był ktoś z Poznania albo okolic schronu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']

[B]Pytanie do toyoty[/B] - czy któryś z psiaków jest stary lub chory ?[/QUOTE]


Żaden nie jest stary ani chory. Najstarsza jest według mnie ta czarna suczka, ale w sile wieku, jakieś 5- 6 lat. W schronisku nikt nie określa wieku psów.
2 suczki są wycofane, ta biała i jej siostra, której nie ma na zdjęciu.

Link to comment
Share on other sites

koło południa dzwoniła do mnie cancer43 z prośbą o transport, mój brat zgodził się jechać, przekazałam jego nr telefonu cancer43 i dalej miał on chyba trafić do toyoty. Brat czeka/czekał na telefon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']koło południa dzwoniła do mnie cancer43 z prośbą o transport, mój brat zgodził się jechać, przekazałam jego nr telefonu cancer43 i dalej miał on chyba trafić do toyoty. Brat czeka/czekał na telefon.[/QUOTE]
O Boże a Macia nie dzwoniła?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...