Jump to content
Dogomania

Borys - Dyzio odszedł za TM :(. Dziękuję ulvhedinn za serce i opiekę nad dziadkiem.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ulvhedinn']Rozumiem, ze dziadzio jest bezpieczny, nie grozi mu schron, ani uśpienie, ale to nie znaczy ze nie potrzebuje(my) pomocy... :( w tej chwili jestem naprawdę bez grosza, pieluszek dla obu dziadków zostało mniej niż pół paczki, a puszki sztuk dwie. Niestety zarabiam malutko, i mimo najszczerszych checi nie jestem w stanie utrzymywac samodzielnie wszystkich tymczasów.........[/QUOTE]

Poproszę o numer konta, podeśle 30 zł Dziadeczkowi

Link to comment
Share on other sites

Przyszło dla Dziadzia 50 zł od Ewy z Grudziadza i 35 z bazarku kostiumowego :) Zaraz kupiłam puchy (Butchers, chłopaki to bardzo lubią, a i skład całkiem przyzwoity) i pieluszki :) Nie da się jednak ukryć, że wsparcie nadal jest potrzebne, bo Borys i tak jest ciągle na minusie, a od jutra zaczynamy "ciąg" badań moczu......

Ajlula, dzięki ogromne już wysyłam :)

Borys znosi upały zupełnie nieźle, tyle, ze spacery mu trochę skracam. Potrafi na mnie szczeknąć jak się za bardzo guzdram ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Schroniskowa weteranka Bunia pokazuje się światu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245369-Bunia-staruszka-z-charakterem-czeka-w-schronisku-by-ktoś-ją-pokochał-(?p=21087309#post21087309"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post21087309[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Spróbuję ogarnąć finanse Borysa...

[quote name='ulvhedinn']Dziadzio bardzo prosi o wsparcie :-(
[B]Dzienny koszt utrzymania to ok 4 zł (pieluszki, karma, suplementy)[/B], do tego Borysio BARDZO potrzebuje diagnostyki i leczenia pęcherza, bez tego nie ma szans na adopcję. Jeśli ktos ma mozliwość, to zamiast kasy potrzebujemy np pieluszek (najtańsze np z LIdla), puszek mokrej karmy (dziadki, oba, musza mieć wymieszana sucha namoczona karmę z mokrą), a także środki czystaości- nawilżane chusteczki, proszek do prania (czasem coś Boryskowi "wycieknie" i niestety bardzo często piorę kocyki i posłania), płyn do podłogi....[/QUOTE]

- Borys przebywa u ulv od [B]12.05.2013[/B] - do dnia dzisiejszego to 12 tygodni czyli jego utrzymanie wyniosło ok. 336zł (nie licząc wydatków na weta)

dotychczasowe wpłaty (przynajmniej te, które były wspomniane na wątku) - jeśli ktoś jeszcze coś wpłacał, to prosimy [B]ulv[/B] o info:

[quote name='ulvhedinn']Przyszło dla Dziadzia [B]50 zł [/B]od Ewy z Grudziadza i [B]35[/B] z bazarku kostiumowego :smile: Zaraz kupiłam puchy (Butchers, chłopaki to bardzo lubią, a i skład całkiem przyzwoity) i pieluszki :smile: Nie da się jednak ukryć, że wsparcie nadal jest potrzebne, bo Borys i tak jest ciągle na minusie[/QUOTE]

[quote name='Ajula']ulv podaj mi numer konta, wiele nie mogę, ale chociaż [B]20 zł [/B]prześlę[/QUOTE]

[quote name='evita2000']Poproszę o numer konta, podeśle [B]30 zł [/B]Dziadeczkowi[/QUOTE]

[quote name='mdk8']puściłam [B]30,[/B]- będzie jutro na koncie.[/QUOTE]

[quote name='terierfanka']Melduję, że dotarła wpłata na dziadeczka od mdk8 - [B]10zł[/B]
Bardzo dziękujemy :Rose:[/QUOTE]

[quote name='terierfanka']dzięki Figuni, połowę kwoty ze sprzedaży podarowanego przez nią "Pana Tadeusza" w skórzanej oprawie czyli [B]30z[/B]ł przekazuję niniejszym na utrzymanie dziadunia :smile:
[/QUOTE]

do tego dopisuję jeszcze 83,50zł z mojego bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243932-PSIO-KOCI-KRAMIK-dla-Borysa-KONIEC[/URL]!
oraz 20zł z tego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243904-Książki-i-albumy-o-sztuce-na-staruszków-w-BDT-ulvhedinn-do-6-06?p=20911659#post20911659[/URL]
czyli:

stan finansów na 4.08.2013
wydatki:
utrzymanie do 4.08 - 336zł
badanie moczu - 20zł (skan: post #42)
wet+badania - 100zł

[B]razem: 456zł[/B]


wpływy:
50zł od Ewy z Grudziadza (evita2000)
35zł z bazarku kostiumowego
20zł - Ajula
30zł - evita2000
30zł -mdk8
10zł - mdk8
30zł - (z "Pana Tadeusza")
83,50 - bazarek psi terierfanka
20zł - bazarek ksiązkowy terierfanka

[B]razem: 308,50zł[/B]

[B]czyli stan konta Borysa na 4.08 wynosi: [COLOR=#ff0000]-147,50[/COLOR][/B]

Edited by terierfanka
Link to comment
Share on other sites

Na weta poszło jeszcze 60 zł plus 2x20, czyli równa stówka. A z potrzeb weterynaryjnych, to dziadolka trzeba zaszczepić, zrobić ciąg dalszy badań moczu, niewykluczone leczenie- być może drogie i niewykluczona konieczność kastracji, o ile badania pozwolą (badania też swoje będą kosztowały- nerki, watroba plus serce). Przy czym badanie nerek konieczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Ewa z Grudziądza i evita2000 to jedna osoba ;).[/QUOTE]

ok :) ale wpłaty były dwie rozumiem?

[quote name='ulvhedinn']Na weta poszło jeszcze 60 zł plus 2x20, czyli równa stówka. A z potrzeb weterynaryjnych, to dziadolka trzeba zaszczepić, zrobić ciąg dalszy badań moczu, niewykluczone leczenie- być może drogie i niewykluczona konieczność kastracji, o ile badania pozwolą (badania też swoje będą kosztowały- nerki, watroba plus serce). Przy czym badanie nerek konieczne.[/QUOTE]

ok, dopisuję:

stan finansów na 4.08.2013
wydatki:
utrzymanie do 4.08 - 336zł
badanie moczu - 20zł (skan: post #42)
wet+badania - 100zł

[B]razem: 456zł[/B]


wpływy:
50zł od Ewy z Grudziadza (evita2000)
35zł z bazarku kostiumowego
20zł - Ajula
30zł - evita2000
30zł -mdk8
10zł - mdk8
30zł - (z "Pana Tadeusza")
83,50 - bazarek psi terierfanka
20zł - bazarek ksiązkowy terierfanka

[B]razem: 308,50zł[/B]

[B]czyli stan konta Borysa na 4.08 wynosi: [COLOR=#ff0000]-147,50


[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...