Jump to content
Dogomania

***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***


Majkowska

Recommended Posts

dziecko oddała, psa foci w domu i dodaje tło pola to i czas na epopeje ma.... :P


Dokładnie.
Już się zresztą przyznałam do powyższego więc trzeba kopać inną dziurę :)

A co do mojego czasu to jestem bardzo nowoczesna i na tyle oświecona że posługuję się smartfonem z dostępem do internetu i szybko piszę.
Nie mogłabym tego zrobić ,przecież niektórzy czekają na każde moje słowo jak wygłodniałe hieny.
Nudą wieje na forum,nie ma gdzie się wypowiadać,trochę muszę urozmaicić ;)
Link to comment
Share on other sites

Majkowska Ty chyba baaaardzo dużo siedzisz w domu skoro masz czas na takie epopeje na forum? :-)


A nawet jeśli to co w tym złego?
Bez jaj... Teraz będziemy się rozliczać z czasu spędzonego na forum albo może z ilości liter zawartych w jednym poście? :D
Link to comment
Share on other sites

A nawet jeśli to co w tym złego?
Bez jaj... Teraz będziemy się rozliczać z czasu spędzonego na forum albo może z ilości liter zawartych w jednym poście? :D

 

 

zapomniałaś dodać że musimy teraz jeszcze wykłócać się która rasa lepsza :p  ...   

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Phi, rasiści... wiadomo, że kundle najlepsze...

 

 

Fotki, widze fotki :D Cieszę się, że z kotem lepiej. Uwielbiam czarnuchy, a jakoś nigdy nie miałam 100% czarnucha niczym demon (nie, nie chcę tego koteła).
Gubienie fajnych rzeczy na spacerach to norma, mówiłam już jak zgubiłam jedyny szarpaczek (szarpaciunio dla szczura, taki maciupki), którym się kundel szarpał (jako jedynym)? No, to tak. Szarpaciunio było z nami niecałą dobę :D. nie odnalazłam. To samo moją ulubioną obróżkę w kaczuszki (nie zdążyłam nawet zrobić jej zdjęcia :(). Także łączę się w bólu.

Link to comment
Share on other sites

A nawet jeśli to co w tym złego?
Bez jaj... Teraz będziemy się rozliczać z czasu spędzonego na forum albo może z ilości liter zawartych w jednym poście? :D


Bardziej chyba chodzi o to, że może jakby Majkowska poświęcała połowę czasu, który poświęca na pisane postów swojemu psu, to nie musiałaby tutaj pisać o jakiś problemach z nim ;)
Link to comment
Share on other sites

Bardziej chyba chodzi o to, że może jakby Majkowska poświęcała połowę czasu, który poświęca na pisane postów swojemu psu, to nie musiałaby tutaj pisać o jakiś problemach z nim ;)


A ja jednak myślę, że niektórym zaczyna się nudzić i szukają rozrywki ;).
Gdyby pisała, że ma psa idealnego, zapewne znalazłby się ktoś, kto wytknąłby jej to i zarzucił, że jednak kłamie, w końcu nie ma psów idealnych :D.
Dla mnie to zwykle czepialstwo i dziecinada.
Link to comment
Share on other sites

 

A ja jednak myślę, że niektórym zaczyna się nudzić i szukają rozrywki ;).
Gdyby pisała, że ma psa idealnego, zapewne znalazłby się ktoś, kto wytknąłby jej to i zarzucił, że jednak kłamie, w końcu nie ma psów idealnych :D.
Dla mnie to zwykle czepialstwo i dziecinada.

 

Ja wiem czy czepialstwo... Majkowska założyła galerię w maju 2013 i ma nawalone 363 stron, co jakby nie patrzeć świadczy o tym, że poświęca dużo czasu na dogo. Nie wspominając o tym, że oprócz swojej galerii, jest aktywna w wielu innych wątkach, a jej posty są chyba jednymi z dłuższych na dogo :D

Narzekając na brak czasu, który doprowadza do jakiś tam problemów z psem, ja starałabym się wygospodarować go skracając jakieś mało ważne czynności wciągu dnia. Bo chyba nikt mnie nie będzie przekonywał, że te elaboraty to zaledwie 5 minut dziennie i co to ma do rzeczy. Ja rozumiem, że dziecko, dom, praca itd. i można mieć deficyt czasu, no ale sądząc po aktywności na dogo, to chyba dałoby się jednak trochę więcej czasu znaleźć dla psa.

I myślę, że Rinuś też o to chodzi, nie wydaje mi się, żeby ją obchodziło ile wolnego czasu poświęca Majkowska na dogo czy też, że jej tego zazdrości ;)
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie o to Angela mi chodziło :)  że zamiast pisać tutaj opowieści z krypty to może warto wziąć psa, dzieciaka i iść w pole z psem, który tego potrzebuje :) 
Szacun za pisanie takich epopei na telefonie , serio :D


A może warto nie wchodzić innym w życie z buciorami :)?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kogoś tutaj mocno popyrtało i nie mam na myśli Waldka ani Majkowskiej
:D

Pomijając wszystko inne, moze niektórzy potrafią zapierniczać 24/dobę, ja tam na przykład jak wracam z pracy to choćby pieski chciały do parku, to od razu nie pójdą. Bo muszę usiąść, odpocząć, ba, może nawet na dogo zajrzeć. ;)

PS. Piszę to z telefonu.
PPS. To prawda.

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Wy tak poważnie mówicie? To może od razu Majkowskiej, mnie i innym osobom, którym zdarza się pisac więcej ustalcie harmonogram dnia?

Ja cieszę się, że Majkowska tyle pisze, uwielbiam ją czytać i bardzo ją szanuję za to, że nie tylko wstawia zdjęcia i chwali swojego psa, ale mówi też o problemach z nim... jak komuś nie pasuje, wcale tu zaglądac nie musi. Wierzę, że poświęca psu odpowiednią ilość czasu, a to że jest na to jak spędza wolny czas to chyba już jej sprawa?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja zasadniczo mam w dupie kto co z psem robi, ze swoim wolnym czasem tym bardziej i słowem bym się tutaj nie odezwała, tylko jeśli ktoś narzeka na brak czasu dla psa, a spędza sporo czasu na pisanie postów no to dla mnie jest coś nie tak. Tylko tyle.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mam czas pisać a wy macie czas czytać to wszystko wraz z moimi twórczościami na innych wątkach i obrabiać jeszcze galerie na wiekszosci dogo więc tak jakby 1:1 ;)

Nie zamierzam się tłumaczyć nikomu z gospodarowania własnym czasem,bo i tak podejrzewam że większość nie wie jaką zmianą jest pojawienie się dziecka w życiu - i wyraźnie o tym świadczy co piszecie.
I to nie tylko zmiana dla nas ale też dla psa. I pies niestety musi zaakceptować to że jest czas dla niego a jest czas kiedy się nie będzie biegało i amen.
Wald jest młodym żywiołowym psem i ma mnóstwo energii i zdaję sobie sprawę z tego ile potrzebuje ruchu. A to że sprawia problemy to chyba norma,choć dziwi mnie to przebudzenie wiosenne dogomanii,bo jesteśmy już trochę poza tym. I to prawda,umiem się przyznawać do błędów i akceptuje że są trochę może je wyolbrzymiając,ale daje do myślenia że jak zapytam całkiem serio to aż piszczy od ciszy.

No nic,pozdrawiam zmoim biednym wyjącym z rozpaczy psem. I trzęsącym się ze stresu widząc w moim ręku komórkę z dostępem do dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

..i jeszcze pewnie dziecko biednego Walda męczy ;) Bo dziecko i zwierzak to  z.u.o. albo ciągnie za ogon albo za ucho ;) to opinia "wspaniałych" psiarzy a od matek bez psowych usłyszysz,że jak mozna psa i dziecko to zarazki i na pewno prędzej czy później je zagryzie pies

 

Nie przejmuj się Majkowska. Ciekawa jestem kto przez ok 10ć lat zycia psa jest w stanie zagwarantować mu "pełną dyspozycję" siebie.

Link to comment
Share on other sites

..i jeszcze pewnie dziecko biednego Walda męczy ;) Bo dziecko i zwierzak to z.u.o. albo ciągnie za ogon albo za ucho ;) to opinia "wspaniałych" psiarzy a od matek bez psowych usłyszysz,że jak mozna psa i dziecko to zarazki i na pewno prędzej czy później je zagryzie pies

Nie przejmuj się Majkowska. Ciekawa jestem kto przez ok 10ć lat zycia psa jest w stanie zagwarantować mu "pełną dyspozycję" siebie.


Bo ludzie zawsze wiedzą wszystko najlepiej.
Tak i zapewne koleżanki wiedzą jak wygląda mój tydzień,więc stwierdzam że nieco bez sensu mi pisać nieprawdę i opowiadać gdzie ja to byłam i co robiłam.
Od dziś będę na wątkach pisać tylko 'cześc' 'dobranoc' i ' śliczne fotunie',ograniczę tym mój cenny czas. Zobowiązuję się także nie wypowiadać w godzinach pracy i w chwilach wolnych żeby nie było że za dużo minut poświęcam dogomanii a wtedy wszystko się ułoży i wszyscy będą myśleć że poświęcam ten czas psu.
Ślubuję!

A czy ja się przejmuję? ;)
Cieszy mnie to.
Link to comment
Share on other sites

I nie przyznawaj się, że piszesz z telefonu :P bo to też zło!

Ojej przepraszam :(
Nic już nie powiem,obiecuję!


Ale za to dam fotki jak tylko dosiądę wieczorem lub jutro ( nie wiem własnie jak zagospodarowac mój czas) do kompa.
Moge czy to też źle o mnie świadczy?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...