Jump to content
Dogomania

Dżamal już w DS :))). Dziękuję WiosnoA !


toyota

Recommended Posts

[quote name='WiosnaA']Jutro rano wyjeżdżamy po Dżamalka. Trzymajcie kciuki!:kciuki:[/QUOTE]

Meldujemy się z Miką na wątku,
cudnie,że jutro Dżamalek już będzie u Ciebie,będziemy odwiedzać i nie tylko;)
a teraz :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Na szybko teraz wpadam, później napiszę więcej.Jesteśmy już w domku,Podróż była długa,ale Dżamalek był super grzeczny :loveu:i jest przesympatycznym psiakiem :loveu:.[/QUOTE]
Na Twój post Aniu bardzo czekałam.Dobrze,że dojechaliście szczęśliwie do domu.Najważniejsze,że już jesteście.Nie spiesz się z relacją,najpierw na spokojnie ogarnił chłopaka i dom.Dziękuję Aniu za Dżamalka,tak mi ten chłopczyk leżał na sercu,a tym bardziej,że tyle przesiedział w schronie,koszmar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Na szybko teraz wpadam, później napiszę więcej.Jesteśmy już w domku,Podróż była długa,ale Dżamalek był super grzeczny :loveu:i jest przesympatycznym psiakiem :loveu:.[/QUOTE]

Wspaniale, teraz już będzie tylko lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie mogę się doczekać relacji!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nie miałam już siły pisać,wszyscy padliśmy.
Pierwsza nocka za nami.Wróciliśmy późno,Dżamalek spał w garażu,cichutko odpoczywał.W samochodzie na początku koniecznie chciał wejść na przednie siedzenie,ale jak ruszyliśmy grzecznie leżał z tyłu,chwilami obserwował widoki za oknem , nie spał całą drogę.
W książeczce jest wpis pierwszego szczepienia w schronisku z 28.07.09r,także był tam 4 lata .Ależ on się cieszył po wyjściu z kojca,wąchaniu i radości nie było końca :-).Jest zaczipowany,wykastrowany,szczepienie od wścieklizny 2.07.13r.Ma złamany kieł z prawej strony,jest trochę kamienia na ząbkach,ale z pyszczka nie śmierdzi specjalnie.Sierść trochę odrosła, wiadomo jest brudna,matowa.Swojego Amika strzygę sama,ale na Dżamalka nie mam pomysłu jak przyciąć i jutro umówiłam się do fryzjera,mam fajną gromerkę i coś pewnie doradzi.
Dżamalek na razie jeść nie chce,ale toyota mówiła,żeby się nie martwić,bo wiekszość psiaków na początku po wyjściu nie ma apetytu,w schronisku jedzenia im nie brakuje.Dżamalek ogólnie jest szczuplutki i troszkę mógłby przytyć,zobaczymy jak będzie z apetytem.
Oczywiście dziś spacerki już zaliczone.I na podwórku i na zewnątrz jest bardzo ciekawie.Wczoraj w furtce pierwszy powitał nas kotek,dali sobie buziaki ;) i dla Dżamalka bardziej ciekawe było wąchanie podwórka,dziś trochę nim bardziej zainteresowany;),ale pozytywnie.
Dżamalek pozwala się wszędzie dotykać,jest łagodny,ciągle się uśmiecha do mnie podnosząc główkę,jakby pytał "fajny jestem?" :-).
Rano było siku w garażu,dużo i w jednym miejscu.Na podwórku i na spacerze do tej pory nie było,podnosi nóżkę do sikania,ale "pusto",nawet kropelki nie ma,nie wiem za dużo wrażeń?,czy mam się niepokoić?

Zapoznanie z moimi psiakami poszło bardzo dobrze ,również z Amiczkiem-szczekaczem :-),z sunią było wczoraj,a niedawno wróciliśmy z lasu z zapoznawczego spacerku dwójki maluchów.Mam trochę zdjęć i filmiki,chwilkę odsapniemy ,bo jest gorąco i będę wstawiać.

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie się cieszę, że nie ma problemów z zapoznawaniem się stadka. Tym sikaniem się nie przejmuj, to najprawdopodobniej z emocji. Najpierw dugo trzymał, a potem już nie wytrzymał i wszystko wypuścil w garażu.

Dżamal to jeden z moich ulubieńców, to bardzo pozytywny pies, bardzo łaknący kontaktu z człowiekiem, a los go tak okropnie potraktował. Naprawdę miał marne szanse na opuszczenie schroniska w tym zalewie psów. Ludzie wybierają przede wszystkim młodsze psiaki, których w schronisku nie brakuje. Dzięki Wiośnie wygrał przepustkę do lepszego życia :loveu: !

WiosnaA jechała chyba do Grudziądza z 6 godzin w jedną stronę z powodu remontów na drodze ! Podziękowania dla TZ Wiosny, który nie dał po sobie nawet poznać, że jest zmęczony i widać było, że Dżamal mu się spodobał, bo nie chciał oddać nikomu smyczy z Dżamalem ani mnie ani Wiośnie :evil_lol:.


Jednak drobna pomyłka. Dżamal był w schronisku od 07.2009 r. a nie od listopada. Od 11.2009 jest inny też czarny i kudłaty nieco mniejeszy psiak, stąd nie wiedziałam która kartka do którego należy. Przy adopcji sprawdzili nr czipa i się wyjaśniło.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...