Jump to content
Dogomania

FIONA mała suczka dla aktywnych ma DOM idealny i została moją sąsiadką :)


Mazowszanka13

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super filmik i ile mlecza, podaje przepis ;): [URL]http://smakoterapia.blogspot.com/2012/05/miodek-majowy-bez-cukru-czyli-syrop-z.html[/URL]
A ja walczyłam z tymi kwiatkami jak mróweczka, zielone na kompost, a żółte do utylizacji... Niestety mlecz rośnie przy drodze, więc nie można zużytkować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Mazowszanko, moze nie kasuj tych ogłoszeń z tablicy i gumtree, Bo nie wiem, czy zdążę zrobić nowe - we wtorek wyjezdzam na szkolenie. Ziutka zrobiła te ogłoszenia?[/QUOTE]

Właśnie miałam kasować, ale zostawię w takim razie. Daj znać kiedy skasować.

Link to comment
Share on other sites

ale co, ucieszyła się Fionka z zabawek? U nas w kuchni nadal leży jej porzucony sznurek.....A wczoraj nałożyłam na jej fioletowa miseczkę gotowane żarełko i tak jakoś mi się głupio zrobiło, że się pomyliłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Malagosie - tymczasowiczki Ci brakuje! ;) :)[/QUOTE]

:wink: :smokin:

Jutro jadę na 5 dni na szkolenie do Zakopanego (!!), w nastepnym tygodniu na 3 dni na Mazury na doroczne spotkanie organizacji pozarzadowych (pobawię sie znów w trenera ds.psich i bezdomosci), a potem.... na wsi u Pipi są 3 sunie i pies, bardzo zaniedbane, na łańcuchach, bez bud... :cool3: :roll:

Taki dowcip [I]mnie[/I] się przypomniał - jak się nazywa pociag do zakopanego?
Nekrofilia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']:wink: :smokin:

Jutro jadę na 5 dni na szkolenie do Zakopanego (!!), w nastepnym tygodniu na 3 dni na Mazury na doroczne spotkanie organizacji pozarzadowych (pobawię sie znów w trenera ds.psich i bezdomosci), a potem.... na wsi u Pipi są 3 sunie i pies, bardzo zaniedbane, na łańcuchach, bez bud... :cool3: :roll:

Taki dowcip [I]mnie[/I] się przypomniał - jak się nazywa pociag do zakopanego?
Nekrofilia.[/QUOTE]

Baw się dobrze :) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']tu są te suczydła i piesek, co mi się tak podobają :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243204-Zaczeło-się-trzeba-pomoc-bo-zginą[/URL]!!!!![/QUOTE]

Pędzę do suczek :)

A na ogłoszenia nikt się nie zgłasza :( Może coś dopłacić, podświetlić ? Sama nie wiem co.
Ziutka ratuj !!!

Link to comment
Share on other sites

Widziałam te pięknoty - też [I]mnie[/I] się podobają ;) :) Ale na razie naważyłam sobie piwa i mam, a tu zaraz Chmurka wraca, ech. Jedno się uda, dwa się sp...rzą :(

Z ogłoszeniami Ciocia Kejciu poszła tropem Ciotki Malagos, Alessandrowej Babki i co dzień, dwa wywala i wstawia nowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']tu są te suczydła i piesek, co mi się tak podobają :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243204-Zaczeło-się-trzeba-pomoc-bo-zginą[/URL]!!!!![/QUOTE]

W moim typie! :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Stawiam, że pierwsze zdjęcie to Fionka. Ale tylko dlatego, że brzusio bardziej płaskie ;)
Jednym słowem - Fionkopodobne są w typie Mazowszanki - przynajmniej jeśli chodzi o detowiczki :)[/QUOTE]

Dobrze zgadłaś :)
Obie długie i długonogie. Obie głodomory straszne. Ale uwaga, ten typ wiecznie głodny łatwo utuczyć.
W moim typie to bardziej Luka, taki wilk wiejski.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...