Jump to content
Dogomania

Ruda - doświadczona przez los doczekała się w końcu SWOJEGO własnego DOMKU!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='Kama79']Inka mi poradziła kurs dla marketingowców... po 8 latach pracy w logistyce, to mnie już kursów żadnych nie trza... No chyba, że reanimacji i intubacji :cool3:
Ale na moją teściową to żadne kursy, jedynie woda święcona :diabloti: ( sorki Mamu)[/QUOTE]

Myślałam, że będziesz faceta przekonywać i chciałam łzy zaproponować, płacz kobiety zawsze pomaga:eviltong:
No, ale na teściową to nie mam rady;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']Inka :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Ja Ciebie też! :grins:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Kama mogłaś się nie przyznawać, teraz ciotki nie dadzą Ci spokoju... ;-)[/QUOTE]
Przynajmniej Rudzinkę będzie lepiej widać! :eviltong:

[quote name='Kama79']Inka mi poradziła kurs dla marketingowców... po 8 latach pracy w logistyce, to mnie już kursów żadnych nie trza... No chyba, że reanimacji i intubacji :cool3:
Ale na moją teściową to żadne kursy, jedynie woda święcona :diabloti: ( sorki Mamu)[/QUOTE]
To idź na pielgrzymkę do Częstochowy w tej intencji! :modla:

Albo trzeba będzie Rudej prześwięcenie z zaświadczeniem księdza załatwić... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Czy nie sądzicie, że Rudka jest w typie... pinczera ausriackiego? ;)

[URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Pinczer_austriacki[/URL][/QUOTE]

Noo.. jakby jej niewysokie szpilki ubrać ;)

Edited by Kama79
Link to comment
Share on other sites

Pinczerko moja wpłata jest za kwiecień, maj i czerwiec a nie maj, czerwiec,lipiec.
A propos rasy to kiedyś słyszałam fajne określenie na kundelka - to piesek haute couture - jedyny, niepowtarzalny egzemplarz:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tiggi']Pinczerko moja wpłata jest za kwiecień, maj i czerwiec a nie maj, czerwiec,lipiec.
A propos rasy to kiedyś słyszałam fajne określenie na kundelka - to piesek haute couture - jedyny, niepowtarzalny egzemplarz:lol:[/QUOTE]

:oops: poprawione :oops:

A rasa wyjątkowa - to fakt! ;)


Kciuki za poniedziałkową sterylkę już proszę szykować!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Czy nie sądzicie, że Rudka jest w typie... pinczera ausriackiego? ;)

[URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Pinczer_austriacki[/URL][/QUOTE]

Przypomniało mi się, jak mój TŻ próbował mi wmówić, że znaleziony przez nas czarny kotek dachowiec, który teraz mieszka z jego rodzicami to na pewno kot bombajski:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...