Jump to content
Dogomania

wychudzona i poraniona Sarenka ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!


Dea

Recommended Posts

i z Panią Jadzią:loveu:
[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7920/tndscf8496gx1.jpg[/IMG]

dodam, że Pani Jadzia jest nią zachwycona!!!!! Poza tym kilkugodzinnym wyciem jak jej nie ma, to nie ma z nią żadnych problemów! Jest super - grzeczna, super - słucha i jest super - mądra:loveu: Po prostu super pinczer:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moj Smyk ma tatuaz F 018 a pochodzi jak Emma Jo z Grudziadza,czyli ze Sarenka gdzies z tamtych stron.Jo ma zadzwonic do jednej hodowli,z ktorej podejrzewamy ,ze moze pochodzic Sarenka.Trzymajcie kciuki ,moze znajdzie sie jej prawowity wlascicielWieczorem zadzwonie jeszcze do pinczeromaniaczki ,ktora zna wszystkie polskie hodowle ,moze ona cos wymysli

Link to comment
Share on other sites

No i na koniec wyliczenie: dzisiaj tylko 15 złotych zastrzyk. I to koniec kuracji. Teraz ma cieczkę, więc sterylizacja na razie nie wchodzi w rachubę. Dostałam 100 złotych na sterylizację, na konto od [B]Anonima [/B](tego, co poprzednio;) ) DZIĘKUJĘ!

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo juz cos kobitki? cala noc myslalam o sarence i o tym ze moze ktos jej szuka i ze byloby cudownie gdyby tak sie stalo. Czyzby w tej calej zagmatwanej sytuacji z adopcja rozwiazanie spadlo nam z nieba od Najwyzszego?:lol: Dea jestes W I E L K A :loveu: a nasza panna cuuuudooooo:loveu: Sarenko jak ty sie naprawde wabisz? Czy wkrotce poznamy Twoje korzenie? Zaciskaj mocno lapeczki rudawe za pomyslne zakonczenie malenka. Moze ktos kto cie kocha, wylewa teraz lzy i szuka i bladzi.....a ty tu na dogo malenka, juz spokojna, juz bezpieczna, i taka kochana krecidoopka co to zjadlaby nawet kable z radoscia.

[COLOR=red]Pani Jadziu dla Pani buzi wielkie od ciotek z Holandii i z Polski. Odchuchala Pani to cudo ze wyglada jak brylant. Niech Pani nie wyjezdza, mamy kolejne sieroty gotowe u Pani zamieszkac tymczasowo i oddac sie w tak dobre rece. Dziekujemy Pani Jadziu z calego serca. A swoja droga, patrzac na Pani zdjecie i nie znajac Pani, nie mialabym watpliwosci ze jest Pani bardzo wlasciwa osoba warta zaufania. W skali od 1 do 10 otrzymuje Pani ode mnie 100. Kto mnie popiera wpisywac sie tutaj prosze. Taka cudowna osoba zasluguje na najwyzsze wyrazy uznania[/COLOR]

Jo, wlasnie doczytalam sie ze ty zadzwonisz do hodowli. Mamy juz jakies wiesci?

PS Ciotka Holandia tak sie ucieszyla na wiesc ze mala rasowa/czyli, akcje Sarenki rosna/, ze od razu podrzucila propozycje, gdzie jeszce nalezaloby malenka reklamowac po to by zwiekszyc jej szanse na adopcje.
Ciotki zapaly ha ha ostudzilam nieco bo mysle ze najpierw musimy ustalic czy nikt w PL jej nie szuka. Ej ciotka, ty kochana to zywcem do nieba pojdziesz, ha ha. Poczekaj ciotka na wyniki sledztwa w Pl, zaciskaj kciuki a ja z Toba i daj Boze bedzie dobrze.

ewa maria, wziela sobie rowniez do serca od samego poczatku i zamierza poswiecic swoj urlop w szukanie domku dla malej. Wyslalam jej maila o cudownym odkryciu i mysle ze ewa maria troche odetchnela. Ewuniu, poczekajmy, ale tak na wszelki wypadek szukaj kochana domku. Jednak pomysl rowniez o sobie i odpoczywaj dobrze, nabieraj sil bo jestesmy na dogo..........

Link to comment
Share on other sites

Moje kochane Cioteczki,
Prawie jestem w siodmym niebie ze nasza akcja daje coraz wieksze ""odkrycia"" sarenak zasluzyla swoja dzielnoscia/schron/ na super nowe zycie bo jak na pinczera sredniaka to jej przytulek w schronie zniosla dzielnie a teraz :
Dea : dzieki Tobie glownej inicjatorki anonsu o sarence moglysmy wspolpracowac z Toba ,jestes ANIOLEM!!! dzieki Ci

Pani Jadziu, dzieki Pani sarenka miala szanse na wyleczenie nuzycy,dojscia do normy i formy, otrzymala od Pani i Darka wszystko co kazdy kochajacy wlasciciel ofiaruje swojemu psiakowi, nie zapomnimy o Pani NIGDY nawet jak sarenka bedzie daleko, chcemy miec kontakt z Pania moze jakis nr.tele.Pani porozmawiamy , prosze dac Dea namiary, chce ja osobiscie Pani podziekowac, jest Pani osoba z WIELKIM SERCEM , niech Bog wynagrodzi te zlote serduszko i da 100 lat w zdrowiu .Caluje Pania z moja mala mini pinczerka Mika

Link to comment
Share on other sites

Kilka słów na temat Sarenki. W imieniu moim, Dei, Jo. Sarenka to Ada Rude Płomyczki. Wiemy już skąd pochodzi, kto ja kupił. Niestety wiadomości jak znalazła sie na ulicy, a przede wszystkim kiedy nie są dość spójne. Pan podaje rożne terminy ale chyba gdzieś w okolicach sierpnia. Nie wie dokładnie. Podobno jej szukał. A teraz zamówił nowego pinczera nic nie mówiąc o poprzednim i jednocześnie wiele opowiadając o innych sprawach ze swojego życia. A zamówił u mnie. I nie chciałabym na razie komentować szerzej. Nie będę na 100% obiektywna. Co Wy na to?
A piesek który miał iść do niego jest na zdjęciu obok.

Link to comment
Share on other sites

Czy pan nie wyrazil ze tak powiem checi przyjecia Sarenki z powrotem? Jak zareagowal na wiadomosc ze Sarenka sie znalazla?
Jesli odpowiedz na oba pytania jest na NIE to juz wiadomo co o nim myslec:mad: :mad: :mad:
ewap , prosba do Ciebie: NIE SPRZEDAWAJ MU ZADNEGO PSA I TRZEBA TEGO PANA "rozreklamowac"w hodowlach. Chlopu gowno a nie zegarek:mad:

[COLOR=red]Kolejnego pinczera z jego lap nie mamy zamiaru leczyc i utrzymywac. Mozesz mu to ode mnie przekazac.[/COLOR]

[COLOR=red]Malo tego, jesli masz mozliwosci to wydrukuj wszystkie posty z tego watku i przeslij mu poczta prosze. Niech otworzy sobie oczy i niech zobaczy jaka krzywde wyrzadzil Sarence. Co za podlosc!!!!!!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dusje ,100% gwarancji ze Ewka nie sprzeda mu niuni malutkiej, to jest osoba bardzo odpowiedzialna, zagorzala pinczeromaniaczkai bardzo ja ci dziekuje za Twoj post, jesli mozesz dzialaj dalej w naszym imieniu i rozreklamuj"" bestie"" a nie czlowieka!!!!!!!!!!:diabloti: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JO']Dusje chyba nie myslisz, ze Ewa mu Balle sprzeda?:shake:[/quote]

Pewnie JO ze tak nie mysle:lol: ale w poscie sobie ulzylam nieco, bo ze zdenerwowania dostalam chrypki. To jeszcze raz sobie ulze: Dziadowi mowie NIE:angryy: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Dodam, że Pan ma jeszcze pinczera małego...i sznaucerkę średnią.
Nie wiem, czy mnie nie wyrzuci z internetu, bo mój komputer ma wirusa, a na pożyczonym laptopie internet kiepsko działa, ale piszę póki mogę. Rozmawiałam z tym Panem - wiecie, ja mam wrażenie, ale to moje wrażenie, że to nie jest zły człowiek, ale po prostu całkiem bez wyobraźni, nie zdający sobie absolutnie sprawy z konsekwencji jakie niesie za sobą posiadanie psa. Pan hoduje barany, kury, i kocha zwierzęta, prenumeruje gazety o psach, itd. Ale niestety chyba nie zdaje sobie z wielu rzeczy sprawy. Mówi, że szukał, ogłoszenia dawał, plakaty wywieszał. Ale nie dopilnował jej i taka jest prawda. Nie pamięta dokładnie kiedy, bo wtedy go nie było, a schorowana mama nie miała siły za nią biegać... Pan jest zainteresowany jej powrotem, chce dać pieniądze na utrzymanie, zgadza się na sterylizację "skoro tak trzeba, a to jej nie zaszkodzi", zgadza się na moją kontrolę wcześniej, ale ja boję się, że będzie następny raz, i może nie skończyć się tak jak teraz, tylko pod kołami samochodu. Wypowiedzcie się - razem musimy zdecydować. Tak jak pisałam - on nie jest zły, krzywdy psu nie zrobi, ale jego sposób myślenia daje mi do myślenia...

Link to comment
Share on other sites

Dea, mam wiele watpliwosci co do tego Pana. Wg mnie to okaz pozbawiony poczucia odpowiedzialnosci i mowiac ogolnie- bezmozgowiec.

Chce wiedziec gdzie zamieszczal ogloszenia!!!! To mozna sprawdzic.

Jesli jednak Sarenka mialaby do niego wrocic to proponuje:

1/ jego przyjazd do Pani Jadzi na wyznaczona, sic!!!!wyznaczona godzine

2/ przeanalizowanie reakcji pana i Sarenki. Jesli miala u niego dobrze to powinna to okazac, przeciez pies pamieta

3/ kontrole przed wydaniem w domu pana i wywiad /sasiedzi itd/

4/ sterylka przed wydaniem Sarenki i chip

5/ oswiadczenie pisemne pana ze...tresc podam tutaj pozniej, kopie oswiadczenia wyslane do hodowli, zwiazku kynologicznego, pani Jadzi oczywiscie jako obecnie opiekunki psa i wszedzie tam gdzie to mozliwe

6/zwrot kosztow za leczenie Sarenki/ tez doskonaly sposob na sprawdzenie pana/

7/ kontrole po zabraniu sarenki, np. raz na 2 miesiace co rowniez zostanie umieszczone w oswiadczeniu

8/ adresatka z wpisanym nr chip i info ze w razie zagubienia kontakt z dogo czyli Dea/jej namiary rowniez/ i oczywiscie szelki ktore nigdy nie spadna w przeciwienstwie do obrozy

To tyle moich przemyslen poza wielkim znakiem zapytania: jak to mozliwe ze sarenka znalazla sie w Cieszynie?????? Sama chyba tam nie doszla

PS Pan nie musi hodowac baranow bo sam zalicza sie do tego gatunku!!!!!!! A moze je hoduje dlatego ze wspolnie odbieraja na tej samej fali???

Link to comment
Share on other sites

He he Jo, raniutki ptaszek z ciebie:lol:

[URL]http://www.psy.info.pl/schronisko_wroclaw/zwierzeta_do_adopcji.html[/URL]

Tutaj pewnie tez pinczerka, tym razem w schronisku we Wroclawiu. Zaraz postaram sie wkleic jej zdjecie. Jest jeszcze jeden w tym schronie. Sorry za off ale to Poker wczoraj podrzucila mi stronke i nie moglam sie oprzec zeby tu nie zamiescic.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...