Jump to content
Dogomania

wychudzona i poraniona Sarenka ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!


Dea

Recommended Posts

Dzisiaj rozmawiałam z Panią Jadzią przez telefon. Mała już nie brudzi w domu!!!:multi::multi::multi: Jest coraz weselsza i bardziej rozbrykana. Nauczyła sie też być sama. Pani Jadzia jest nią zachwycona:loveu:, ale z tym na stałe to chyba będzie problem, bo ona mówi, że będzie jej strasznie żal się z nią rozstawać, ale nie wie jeszcze jak potoczy się jej życie, czy nie wyjedzie za granicę, i że nie miałaby serca jej później skrzywdzić rozstaniem...:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na szczescie mamy chetnych na Sarenke choc szkoda ,ze nie moze zostac u pani Jadzi,mala sie do niej przyzwyczila ale nie wroci juz do schroniska i to jest pocieszajace,
A tak na marginesie i ku pokrzepieniu serc: wczoraj na spacerze znalezlismy na sciezce jajko kacze ,Smyk chcial je zaniesc do domu ale poniewaz Amber tez mial na nie chetke wiec na wszelki wypadek je zjadl:crazyeye: .Z pinczerem nigdy nie mozna sie nudzic:multi:
Mysle ,ze i nowy wlasciciel bedzie mial wiele radosci z Sarenki:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jutro jedziemy na kąpiel, może uda mi się nowe fotki zrobić:cool3: I obroża preventic już będzie. Wiecie, też mi smutno, że mała będzie musiała dalej na tułaczkę sie udać, ale wiem, że nawet jak pojedzie za granicę (:placz: ) to któraś z cioteczek nie da jej skrzywdzić!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

He he, pincio chcial sobie jajo wyhodowac:evil_lol: no i zeby nie Amber, to pewnie mialby juz wkrotce kumpla do zabawy:evil_lol: Wstydz sie Amber:lol: Smyk musial sie tak poswiecic dla dobra sprawy:evil_lol: Noooo, jak pies ogrodnika.......

Link to comment
Share on other sites

Dea:lol: nie martw sie o mala, jesli pisane jej zycie w Nl to my dopilnujemy sprawy:lol: Adopcja tylko i wylacznie na podstawie umowy i koniecznie z zaznaczeniem ze w przypadku zamiaru oddania w inne rece najpierw kontakt z nami!!!! Malenka musimy wysterylizowa c przed wyjazdem bo to gwarancja dla niej na wiadomo co:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nasza panna jest z dnia na dzień coraz piękniejsza, i coraz pewniejsza siebie, chociaż boi się przejeżdzających samochodów i gwałtownych ruchów. Dzisiaj kąpieli nie było niestety, wet miał pilną operację psa, więc dostała tylko zastrzyk i kupiłam tą obrożę preventic. Oczywiście do samochodu musiałam ją wsadzać, ale za to z samochodu wychodziła przez siedzenie kierowcy, po moich kolanach, bo czekanie, aż ja wysiądę w ogóle nie wchodziło w grę:evil_lol: Za to w samochodzie położyła się elegancko na przednim siedzeniu i jechała jak królowa. Panna ciągnie jak trza, trochę pracy przy jej wychowywaniu będzie, bo moje protesty dotyczące ciągnięcia kwitowała zdziwionym, prawie obrażonym spojrzeniem:lol: Ale jest przesłodka! Fotki mam, ale nie wiem, czy zdążę dzisiaj wstawić, w razie czego obiecuję jutro. Wiecie, ja wiem, że jak będzie u Was to jej krzywdy nie dacie zrobić, ale pomartwić się muszę, taka już moja natura;)

I na koniec jak zwykle rozliczenie:
Zastrzyk 10 złotych, obroża 40, razem 50 złotych.

Link to comment
Share on other sites

Dea jestes Boska-Wielka, nawet zauwazylas jej mankament chwilowy pod oczkiem,wiesz ale jej uszy to prawie wyliniale, prawie bez sersci,czy to ma wplyw tej paskudnej nuzycy? moze ktos sie tu wypowie na ten temat, na wadze chyba nie przybrala/tak mi sie wydaje/ a moze co tydzien bys dala jakas kwote P.Jadzi na jej dobre zarelko? a co reszta o tym mysli?

Link to comment
Share on other sites

Jak to nie przybrala?:roll: Pewnie ze przybrala, przyjzyj sie zdjeciom sprzed tygodnia. Juz nie widac zeberek, zaczyna wygladac wagowo jak standartowy pinczer. Uszka byc moze ze zostana blizny, trzeba odczekac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Holandia']Dea jestes Boska-Wielka, nawet zauwazylas jej mankament chwilowy pod oczkiem,wiesz ale jej uszy to prawie wyliniale, prawie bez sersci,czy to ma wplyw tej paskudnej nuzycy? moze ktos sie tu wypowie na ten temat, na wadze chyba nie przybrala/tak mi sie wydaje/ a moze co tydzien bys dala jakas kwote P.Jadzi na jej dobre zarelko? a co reszta o tym mysli?[/quote]

Uszy to skutek nużycy, ale ręczę, że naprawdę już są lepsze niż były. Na wadze trochę przybrała, ale spokojnie, to dopiero 2 tygodnie, niezdrowo dla niej byłoby tyć w szybkim tempie. Ona ma dużo ruchu - 4 spacery dziennie + drałowanie na 4 piętro. Pytałam wczoraj Darka, czy nie potrzebują pieniędzy na jedzenie, ale nie chciał. Spróbuję jeszcze w przyszłym tygodniu z Panią Jadzią, bo z nią się wczoraj nie widziałam. Za to na pewno jest dobrze karmiona - kasza, mięsko, warzywa...suche to już be, zjada jak nic innego nie dadzą;)

Link to comment
Share on other sites

Same dobre wiesci:multi: Ciocia Holandia to zawsze by tym psinom tyle jedzonka nadawala zeby tylko byly najedzone wlasnie po uszy:loveu: Ciocia sama by nie zjadla a psom ostatnia przyslowiowa koszule:loveu: Oj dobra z niej dusza. Nie martw sie Majka, mala przybedzie na wadze a jak nie to pojdzie do Ciebie na wikt:evil_lol: /kobitki nie dopusccie do tego:lol: :evil_lol: /bo zaraz beda kaski z krolewskiego stolu a do tego deserki, przysmaki wszelkiego rodzaju itd. Ciocia Holandia to baaaardzo "niebezpieczna"kobitka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...