Jump to content
Dogomania

Przedszkole-WARSZAWA


lothia

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...

PiotrekJ, w Baritusie jest o tyle fajnie, że psie przedszkole nie ma terminów rozpoczęcia - po prostu każdy przychodzi na pierwsze zajęcia kiedy mu to pasuje (oczywiście szczeniak musi mieć szczepienia i musi być już po kwarantannie). Jesteśmy tam już prawie miesiąc i w tym czasie kilka piesków już skończyło szkolenie, a inne rozpoczęły. Zajęcia prowadzą dwie osoby i z reguły dzielą całą grupę na początkujących i bardziej zaawansowanych. Ja poszłam ze swoją sunią od razu po kwarantannie i teraz tak sobie myślę, że może było to ciut za wcześnie. Jest najmłodsza w grupie i zdarza się, że nie może się skupić tak jak inne psy. A może to kwestia rasy.... Chociaż słyszałam już taką opinię, że starsze maluchy łatwiej opanować. Nie mam własnego zdania na ten temat, bo nigdy wcześniej nie miałam psa. Na pewno warto pójść w takie miejsce z psiakiem, bo jest to dla niego okazja do zabawy z innymi szczeniakami.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wiem, wiem, ten temat już był poruszany, ale nie znalazłam wystarczającej odpowiedzi na swoje pytanie:
Jakie psie przedszkola w Wawie polecacie? Czy jest jakieś na Górnym Mokotowie/Ochocie? Słyszałam dużo dobrego o Baritusie i przedszkolu na Moczydle, ale to strrrasznie daleko ode mnie, a nie mam samochodu...
Moze ktoś z Was po Nowym Roku wybiera się ze swoim szczeniakiem na szkolenie i... mógłby mnie ze sobą zabierać? Pliiiz...?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...
  • 3 months later...

[CENTER][B]Gdzie pójść z psem do przedszkola w Warszawie ??

[/B][/CENTER]
Czytałam bardzo dużo dobrych słów o szkole "Baritus", ale nie wierzę, że to jedyna dobra szkoła w tak dużym mieście.

a więc..

Jeżeli nie Baritus, to gdzie ??? A jeżeli Baritus jest "jedynym słusznym wyborem", to dlaczego ??

...jakoś nie przemawia do mnie "klikanie":roll:. Gdzie szkolą pozytywnie, po prostu "na żarcie":lol: (bez klikera) ???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...