Jump to content
Dogomania

Piegi, kliker, schroniskowcy i przyjaciele. Z Warszawskiej do Warszawy. ;)


Bonsai

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta67']hej hej czy ja dawałam pozwolenie na ukazywanie mojego wizarunku? :diabloti:
no wyszłam tragicznie ale już Ci daruję w nadziei, że w zamian będzie spacer z Piegusem ;) oczarował mnie :D
dzięki za fotki choc widać, że nie jestem fotogeniczna ;) i pójdę zagłosować na zdjęcie :D[/QUOTE]
Mi sie podoba jak wyszłaś, no ale jeśli chcesz, to usunę. ;) Tylko będziesz musiała jeszcze z cytatu swojego usunąć. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']hej hej czy ja dawałam pozwolenie na ukazywanie mojego wizarunku? :diabloti:
no wyszłam tragicznie ale już Ci daruję w nadziei, że w zamian będzie spacer z Piegusem ;) oczarował mnie :D
dzięki za fotki choc widać, że nie jestem fotogeniczna ;) i pójdę zagłosować na zdjęcie :D[/QUOTE]


przesadzasz moja droga. Źle sie oceniasz ;) wyszłaś bardzo normalnie :) :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][CENTER][LEFT]Skoro już narobiłam zamieszania z bucikiem Albinki to :eviltong:
[/LEFT]
[B]
Zapraszam na bazarek dla[/B] [B]niej [/B]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/197788-Dla-Albinki-ostatnie-kartki-%C5%9Bwi%C4%85teczne-do-15.12.-ZAPRASZAMY?p=15881169#post15881169[/URL]

[CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/TP1toTvYKDI/AAAAAAAAFQI/Gtq-4AZF_rE/s576/P1390126.JPG[/IMG]
[/CENTER]

[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Co tam słychać Olu na wydziale prawa?
Czy tak samo dramatycznie jak u mnie?
Mnie straszyli tym III rokiem i straszyli. Początkowo wydawało się, że będzie w porządku, ale niestety tylko wydawało. Święta? Przerwa świąteczna? Sylwester z prawdziwego zdarzenia? Nie, to mnie nie dotyczy :mdleje:
I aktualnie umieram nad farmakologią - moje być albo nie być w środę, gdyż załapałam się na poprawkę pierwszego koła (a co tam, raptem połowa książki do ogarnięcia). Mój organizm nie potrafi zasnąć przed 2 w nocy. Poza farmakologią oczywiście mam mnóstwo innych rzeczy i to niestety już nie zapychacze :cry:

No, to pomarudziłam.

Odezwij się co u Was !

Link to comment
Share on other sites

U mnie też nie przelewki na III roku. :shake: Mam tyle nauki, że ucze się non stop, a i tak się nie wyrabiam. Zero czasu na jakiekolwiek życie towarzyskie. A jeszcze przydałoby się jakieś praktyki zacząć.

Generalnie, to czuję, że się uczę i nic nie umiem. :(

Egzaminy w sesji zimowej dwa - okropnie nudne i obszerne.... Doktryny polityczno - prawne i Prawo publiczne gospodarcze.

Psa mi szkoda, mam dla niego tak mało czasu... :( A on jest taki aniołek, że chciałabym mu nieba przychylić...


A ile bied bezdomnych się namnożyło!! Dusty, który od sierpnia nie może znaleźć domu (a jest cudowny z charakteru, tylko brzydal), Piegusia... z kaliskiego schroniska, Piegusia! mała, przerażona, nieadopcyjna na tę chwilę. Dalej Kajtek, który za chwilę traci dom nad głową, bo jego rodzina ma fatalne kłopoty finansowe i sama nie ma gdzie mieszkać... Wychudzona Nora w domu tymczasowym u koleżanki, była przywiązana łańcuchem przy - 20 st. mrozie w środku lasu do drzewa... Jeszcze wczoraj koleżanka znalazła czarną kędzierzawą sunię i szuka właściciela, który sie znaleźć nie może.

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam, że mogę na Ciebie liczyć jeśli chodzi o zrozumienie mego cierpienia.
Odczucia mam bardzo podobne - uczę się uczę, a mam wrażenie (i czasem nie tylko wrażenie) że nic nie umiem. A przynajmniej nie współmiernie do tego co umieć powinnam przy takim tłoczeniu w siebie wiedzy.
Generalnie nie mogę powiedzieć, że przedmioty nie są ciekawe - bo są kurcze ! Tylko czasu mało, za mało. A materiału dużo, za dużo na tę ilość czasu. Już nie wspomnę o tym, że brak czasu na cokolwiek ponad.
Irytuje mnie ten stan rzeczy. I to, że żyję w ciąłych wyrzutach sumienia. Każda chwila bez książek wydaje mi się marnotrawieniem czasu :mdleje:

W takich chwilach ciesz się, że mieszkasz z TZ i że Twój dom to Wasz wspólny dom. I mnóstwo czasu spędzonego razem, codziennie ;)

Niestety, zima to nieciekawy czas dla zwierzaków.. szczególnie tych opuszczonych. Zarówno pod względem aury jak i szukania nowych domków. Ale z drugiej strony myślę, że fakt, że te bidy nie zamarzły gdzies przywiązane łańcuchem już jest jakimś powodem do radości.

A właśnie - co tam u Pixelka? Spotykacie się czasem?

Link to comment
Share on other sites

O tak, to uczucie niepokoju, gdy robisz sobie przerwę, podczas której odpocząć nie możesz, bo masz gdzieś tam w środku uczucie, że powinnaś się uczyć.

U mnie przedmioty są ciekawe - ale nie te z sesji zimowej... Jakoś tak te nie są dla mnie. Choć jeszcze w doktrynach coś ciekawego się znajdzie.

Mieszkam z TŻ... Ale uwierz mi, że i tak nie mamy dla siebie czasu. Co z tego, że mijamy się codziennie? Każdy robi swoje. Nawet nie zawsze ostatnio śpimy razem w jednym łóżku, bo ostatnio tryby nam się nie zgadzają - on funkcjonuje w nocy, ja raczej w dzień (ze względu na to, że krótko jest jasno musiałam zacząć wcześniej wstawać, by pies miał spacer za dnia). Mamy niestety dość nieustabilizowane zycie ostatnio. Ale to się tak zmienia - raz mamy dla siebie więcej czasu, raz mniej. Ale i tak czuję, że tu w W-wie jest bardziej mój dom niż tam w Kaliszu.

Pixel - spotykamy się w niedzielę. :) Ostatnio się nie widzieliśmy, ale na bieżąco mam z jego rodzinką kontakt. Jest już wykastrowany, po szkoleniu, choć ostatnio mają problem z jazdą autem z nim - zaczyna unikać auta, a kiedyś jeździł bez problemu. A komunikacją miejską nadal lubi jeździć. Zweryfikuję to jak sie spotkamy. :) Generalnie fajnie trafił chłopak, to bardzo sympatyczni i ogarnięci ludzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Olu przerażasz mnie tym prawniczym widmem :diabloti:[/QUOTE]

Musisz być świadoma zagrożenia. ^^

A tymczasowo mamy takiego gościa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/198653-Kiedyś-adoptowany-a-jutro-znów-SCHRONISKO!-Jest-DT-na-cito-ale-potrzeba-wpłat!/page4[/url]

Link to comment
Share on other sites

Doktryny można wziąć od trzeciego roku i wzięłam je na trzecim. ;) Akurat od trzeciego roku możemy już sobie sami nieco kształtować program, choć już nie tak bardzo jak rocznik wyżej... Musimy zrobić wszystkie przedmioty z grupy B, które dla rocznika wyżej były w pewnym stopniu fakultatywne.. Moim zdaniem poszli tutaj w złym kierunku, ale może marudzę, bo mam za dużo nauki. :evil_lol:
A stresik łapie... Zajęcia w trakcie, egzaminy w trakcie, czasu mało, a ja jeszcze chcę stypendium obronić, wstyd byłoby nie dostać 5 z doktryn czy PPG!
Powinnam zablokować sobie dostęp do dogomanii. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Bonsai']Doktryny można wziąć od trzeciego roku i wzięłam je na trzecim. ;) Akurat od trzeciego roku możemy już sobie sami nieco kształtować program, choć już nie tak bardzo jak rocznik wyżej... Musimy zrobić wszystkie przedmioty z grupy B, które dla rocznika wyżej były w pewnym stopniu fakultatywne.. Moim zdaniem poszli tutaj w złym kierunku, ale może marudzę, bo mam za dużo nauki. :evil_lol:
A stresik łapie... Zajęcia w trakcie, egzaminy w trakcie, czasu mało, a ja jeszcze chcę stypendium obronić, wstyd byłoby nie dostać 5 z doktryn czy PPG!
Powinnam zablokować sobie dostęp do dogomanii. :diabloti:[/QUOTE]

doktryny - straszna rzecz :razz: miałam na 1 roku i miałam z nich poprawkę we wrześniu, bo szanowny wykładowca stwierdził w czasie sesji że "wiem o co chodzi, ale ma zły humor więc się spotkamy we wrześniu" :angryy: i takim oto sposobem miałam poprawkę :angryy: na szczęście już wszystkie takie durne zajęcia mi się skończyły na 1 roku :loveu:


Ale tu zastój masz :mad::mad:
wypadałoby odświeżyć co nieco :diabloti: tym bardziej że jesteś po sesji - gdzieś to w jakimś wątku zlokalizowałam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...