Jump to content
Dogomania

Wielki Szu już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ellig']Oczywiście tak, lepiej późno niż wcale dojść do takiego wniosku, szkoda tylko „zmarnowanego” czasu, a życie nie takie znowu długie jak sie niektórym wydaje...[/QUOTE]

Jeszcze gdyby coś z tego wyniknęło... bo nie wszyscy dochodzą i zbyt łatwo skreślają.

Poszedł jak w dym! :) Bardzo się cieszę i kciuków jeszcze nie puszczam, choć na zdjęciu z kumplem wyglądają na już zaprzyjaźnionych ;)

Edited by Nutusia
Link to comment
Share on other sites

Kochani pomocnicy - dzwoniłam dziś do nowej pani Wielkiego Szu i Państwo są bardzo zadowoleni. Szu pokazał się z najlepszej strony pod każdym względem. Fantastycznie dogaduje się ze swoim starszym kolegą, pięknie się z nim bawi, uwielbia nowych ludzi. Nawet podszczekuje od dziś na obcych za płotem. Bardzo podoba mu się nowa buda i wolność - no bo Państwo mają kojec owszem, ale tylko do przymykania psiaków w konkretnych sytuacjach. Nawet pani mi się tłumaczyła dziś, że musiała zamknąć dziś Szu jak otwierali bramę bo nie wie jak on by zareagował.
Państwo zamierzają wykastrować swojego psiaka bo trochę molestuje Szu i tamten parę razy warknął na niego, ale w słusznej sprawie.
W sumie największym problemem jest to, że Szu cieszy się człowiekiem i skacze z radości łapami do góry i tu muszą z nim stanowczo popracować bo to jest naprawdę bardzo wysoki, duży pies.
Pani mnie zapraszała na przegląd warunków :-) także postaramy się podjechać.

Jestem bardzo zadowolona, aż się sama do siebie uśmiecham po tej rozmowie.

[B]Bardzo Wam wszystkim dziękuję za wytrwałość, za pomoc, za każdy najmniejszy gest względem tego psa. Byliście fantastycznie pomocni i jestem ogromnie wdzięczna, że nie przeszliście obojętnie obok Szu.
Gusiaczku - proszę podziękuj Pani Małgosi i Pani Jagodzie, podziękuj skarbonkowiczom dorzucającym się do skarbonki słodziaka.
Dziękuję też Jamorowi, który naprawdę fantastycznie zajmuje się tymi naszymi bezdomniakami.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']W sobotę przejeżdżałam niedaleko Warki, ależ mnie kusiło
żeby zajechać i odwiedzić Szu :)

Dziwne, bom rada bardzo, że ulubieniec ma dom, a tęsknię za nim,
myślę, jak żyje, radzi sobie, czy jest wystarczająco kochany ....[/QUOTE]
Trzeba było się odezwać do Jamora. Może była taka możliwość....?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...