Jump to content
Dogomania

W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)


zerojeden

Recommended Posts

[quote name='obiezyswiat75']Pomyślę w wolnej chwili tylko już najpierw te pojedyncze pokończę ogłoszenia. Mi się i tak już mylą te psy, portale i promocje :huh:[/QUOTE]

Cioteczko, jesteś wspaniała - tyle wyróżnionych ogłoszeń dla tak wielu psiaków:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Tylko czemu nikt nie dzwoni ani nie pisze??????????

Link to comment
Share on other sites

Właśnie posprawdzałam poczty wszystkie gdybym się pomyliła i podała inną niż fundacyjną i nic...telefon noszę przy d........ już na wszelki wypadek i nic... może za duże wymagania mamy co do nowych domów...na łańcuch by może szybciej poszły... ciotka jesteś WIELKA :Rose:

Link to comment
Share on other sites

No w końcu po wielkich bojach z wgrywaniem innych przeglądarek moglam się zalogować na dogo. Chodzi ta przgladarka jak pół tonowy dinozaur ale ważne że chodzi ;)

Był bardzo fajny telefon o Sonię amstafkę i myślę że będzie to fajny domek dla niej (w czwartek ma sterylkę miała mieć dzisiaj ale choróbsko mnie rozlożyło i nie dałam rady jej zawieść) Ciotki kochane bardzo potrzebne jest Wasze wsparcie w opłaceniu sterylki (300zł) ) :( bo na chwilę obecną po spłacie wszystkich zaległości i faktur za karmę na maj mamy fundacyjnych wolnych środków... tyle co kot napłakał. A nie wyobrażam sobie wydać asta bez sterylki nawet do najlepszego domu na świecie...z zasady nie ufam wypadkom losowym ;)

U całej reszty wszystko dobrze...Rodzynek to straszna gaduła i czasem mam go po dziurki od klucza :) radzi sobie bardzo dobrze z jedzeniem i jest przy tym bardzo zaborczy o miskę.
Perła i Neska w czwartek mają mieć ściągniete szwy, sterylki poszły jak po maśle :)

Dzisiaj to już padam więc jutro cale zestawienie wpłat od 1 maja zrobię.

Link to comment
Share on other sites

Ja juz wszystko na krechę robię ostatnio z weterynaryjnych rzeczy ;)

Co do ogloszenia Majeczki...niekt nie dzwonił ;( może faktycznie trzeba napisać że do wydania tylko do domu bez innych zwierząt... u mnie też pokazała rogi ale trochę ją sppowokowała moja haszczka...nic powaznego sobie nie zrobiły ale mniejszego psa by poszarpała. Za to dla człowieka jest cudna taka miziasta klucha :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']No w końcu po wielkich bojach z wgrywaniem innych przeglądarek moglam się zalogować na dogo. Chodzi ta przgladarka jak pół tonowy dinozaur ale ważne że chodzi ;) [/QUOTE]
W końcu ;)

Potwierdzisz mi na bazarkach, że wpłaty doszły? Bo juz kolejny otworzyłam, a stare nie są rozliczone...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240623-ROZLICZAMY!-na-chorego-Urgo-i-Per%C5%82%C4%99-kt%C3%B3rej-brakuje-deklaracji-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-do-10-03[/url] (tu na Perłę)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242464-TANIE-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-2-cele-ROZLICZAMY[/url] (Perła i Inez)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Albo może spróbować skorzystać z akcji sterylkowej?:roll:[/QUOTE]

Ciotki ta przegladarka tak chodzi że 20 minut ładuje jedną stronę ;(

Bardzo dziękuję za dołożenie do sterylki :Rose: numer konta i dane są na drugiej stronie tego wątku nie moge teraz skopiować...z dopiskiem tylko proszę że sterylizacja Soni.

Co do Majeczki to super tak będzie.

W kojece do adopcji Soni jest jeszcze jedna Pani która wczoraj dzwoniła ale wydaje mi się że nie będzie konieczności korzystać z listy rezerwowych :)

Niestety akcja sterylizacja wypieła się na mnie...pomimo wpłat wielokrotnych i nieskorzystaniu ani razu z tej akcji osoby prowadzące ją stwierdziły że skoro założyłam fundację to już mi się nie należy pomoc chociaż regularnie wpłacałam na akcję jako osoba prywatna i chciałam wysterylizować kotkę którą miałam na DT (która nie jest zwierzęciem fundacyjnym)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Nie chciałabyś Inez adoptować może? :evil_lol: To już by wtedy 2 psiaki były adoptowane :diabloti:[/QUOTE]

Taka malutka, grzeczna, niewymagająca i jeszcze badania zrobimy przed adopcją, coby Ci chorego psiaka nie wciskać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Ale ja chyba nie zdejmę jeszcze Soni z ogłoszeń, żeby nie zapeszać? Daj znać jak już decyzja będzie na 100% :)
Szkoda, że o drugą Sonię nikt nie pyta.

Nie chciałabyś Inez adoptować może? :evil_lol: To już by wtedy 2 psiaki były adoptowane :diabloti:[/QUOTE]

Ja juz tak mam za dużo swoich prywatnych zwierzaków.

Niech jeszcze sobie powisi a co ;)

Zestawienie wszystkich wpłat z kwietnia
2.04 - bazar ewu 40zł
2.04 - dla Soni Obieżyświat75 30zł
3.04 - na jamniki z fb od P.Magdaleny K. 20zł
3.04 - od Seci dla Maii 50zł
8.04 - bazarek podkładkowy RudyKaś 25zł
8.04 - bazarek podkładkowt Angi 20zł
8.04 - Olena84 dla Perełki 30zł
9.04 - dla Bystrej Kenzi od Beta Eso z fb 20zł
9.04 - dla Żuczka od P.Katarzyny K. 70zł
10.04 - dla Żuczka dek. stała od Dulska 20zł
11.04 - bazarek podkładkowy Salibinka 80zł
12.04 - dla Perełki od Rita91 - 20zł
12.04 - bazarek podkładkowy Sonia1974 30zł
16.04 - dla Perełki od Beataczl 36,50zł
16.04 - dek. stala od MDK8 - dla Bystrej 10zl, dla Żuczka 5zł, dla jamniczek 10zł, dla Perełki 5 zł RAZEM 30zł
19.04 - dla Kenzi od Sonia1974 10zł
21.04 - od MGRO dla Perełki 15zł
22.04 - dla Daktyla od Marty B. z fb 60zł
28.04 - dla Inki od P.Katarzyny M. 50zł
29.04 - dla Kropka od P.Karoliny W. 10zł
29.04 - dla Perelki od Cudak bazarek 161,55zł
29.04 - dla Perełki od Cudak bazarek 45,25zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']....
Niestety akcja sterylizacja wypieła się na mnie...pomimo wpłat wielokrotnych i nieskorzystaniu ani razu z tej akcji osoby prowadzące ją stwierdziły że skoro założyłam fundację to już mi się nie należy pomoc chociaż regularnie wpłacałam na akcję jako osoba prywatna i chciałam wysterylizować kotkę którą miałam na DT (która nie jest zwierzęciem fundacyjnym)[/QUOTE]

Nie zaszkodzi spróbować, napiszę z prośbą o pomoc, a nuż się uda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Nie zaszkodzi spróbować, napiszę z prośbą o pomoc, a nuż się uda ;)[/QUOTE]

No właśnie dla Fundacji nie ma sensu prosić o pomoc, jeśli takie jest założenie, że Fundacje nie mogą korzystać z pomocy, chyba, żeby ktoś inny przejął odpowiedzialność za psa (osoba prywatna)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cudak']No właśnie dla Fundacji nie ma sensu prosić o pomoc, jeśli takie jest założenie, że Fundacje nie mogą korzystać z pomocy, chyba, żeby ktoś inny przejął odpowiedzialność za psa (osoba prywatna)[/QUOTE]

Już rozumiem o co chodzi. Szkoda, że nie można skorzystać z pomocy. Postaram się na początku czerwca posłać grosika na sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...