Jump to content
Dogomania

MIELEC – zbiór linków wątków na dogo, psów ze Schroniska w Mielcu


Recommended Posts

[quote name='Sabina02']Jezeli jednak ktos by sie zgodzil zalozyc za mnie, to prosze o dane konta na PM to oddam poczatkiem lipca. Dziekuje.[/QUOTE]

Spokojnie Sabinko. Ja mogę założyc. Pisałam do Kasi, aby jutro podała kwotę za wieniec i podzieliła pomiędzy nas.
Strasznie mi się to wszystko pisze. Dalej nie do końca w to wierzę ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Spokojnie Sabinko. Ja mogę założyc. Pisałam do Kasi, aby jutro podała kwotę za wieniec i podzieliła pomiędzy nas.
Strasznie mi się to wszystko pisze. Dalej nie do końca w to wierzę ...[/QUOTE]

Dziekuje Reno2001. :Rose:

Ja tez nie moge w to uwierzyc... :shake: Pamietam jak niecaly rok temu poznalam Pana Kierownika... To byl jeszcze energiczny, mlody czlowiek.. Trudno uwierzyc ze juz go nie ma z nami. :-(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Dopiero weszłam na dogo bo ma zepsuty komputer w domu ..i zabrakło mi słow :-([/SIZE]

[B]Panie Kierowniku ['][/B]

[IMG]http://www.blogi.szkolazklasa.pl/privefiles/blog-246/swieczka.gif[/IMG]

Jezeli nie jest jeszcze za pożno to bardzo prosze o numer konta na PW.

Link to comment
Share on other sites

Pieniądze, jakie do mnie wpłynęły na winiec dla Pana Kierownika (*)
Miały być gerbery zamiast róż, ponoć nie doszły, teraz już nie ma co rozważać....Mówili też, że będą dwie szarfy, tej pośrodku miało nie być..
Ale to mało istotne rzeczy :-(:-(:-(

[IMG]http://images49.fotosik.pl/310/b0aa73996926788cmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images49.fotosik.pl/310/c079ce8f9addf8b8med.jpg[/IMG]

MagdaNS 25
kasiatatry 25
Ulka18 25
Grzenka 20
zuzlikowa 10
ewatr 30
Murka 20
Ja 20
Halcia 20
agusiazet 20
m.. 20
Razem 235, wieniec kosztował 130 zł, kto chce, mogę wysłać paragon-zdjęcie na pw.
Zostało 105 zł, jeśli komuś nie wysłałam konta, to przepraszam, musiałam ominąć posta....
Teraz trzeba zadecydować na co przeznaczyć resztę pieniążków..

Link to comment
Share on other sites

ja też zamierzałam wysłać 30 zł i tak zrobię, i też jestem za przeznaczeniem pieniędzy na sterylkę lub hotelik, Kierownik pozostanie w naszej pamięci, to pewne :( i myślę, że tak chciałby, abyśmy to okazały, pomóżmy kolejnej bidzie

Link to comment
Share on other sites

Pamietajcie, ze Mielec to podkarpacie (celowo mala litera), katolicki konserwatywny zascianek PL, obowiazuja inne reguly. Pamietajcie, ze moze byc to zle widziane, ze pieniadze zebrane na wieniec dla Kierownika przeznaczamy na psy. Szacunek dla zmarlego mierzy sie tutaj iloscia zamowionych mszy.

Ja bym zamowila 1 msze od nas wolontariuszy, nie wiem ile kosztuje, ale pewnie z 50 zl, Kasiadaffik moglaby zapytac w tej parafii, skad byl Kierownik. Kupilabym tez duzy znicz taki za 20-30 zl i zapalila na grobie, zeby swiatlo mial zawsze Nasz Kierownik.

Pamietajcie, ze to jawne forum i kazde slowo jest czytane i omawiane przez rozne osoby, stowarzyszenia, etc. Takze z umiarem piszcie.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue][I][U]Prosba[/U][/I]: niech kazdy napisze na pw do kasiadaffik co uwaza, zeby zrobic z jego wplata. Zbedne posty prosze pokasujcie, jest taka opcja w zaawansowanych, nie zabierze to wiele czasu. Nie piszemy NIC na forum na ten temat.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkslategray]I nie pytajcie znowu dlaczego i po co i ze forum jest dla dogomaniakow.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Mam ogromna prośbę o sprawdzenie czy ta sunia jeszcze jest i czy jest do adopcj?

[URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=0&sort=data DESC&pid=2741"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/10m604.JPG[/IMG][/URL]

Jest bardzo pdobna do mojego tymczasika. Zaczynają mi się zgłaszac domki po Amelcię, więc może udałoby się i tej małej znaleźc dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eloise']Pani Izo! bardzo prosimy o informacje o adopcjach!
wpłaciłam pieniądze na sterylkę jednej z suczek collie[/QUOTE] Ja wplace na druga sterylke, pamietam o tym. Myslalam, ze najpierw pojda psy na szczepienie, a sterylki beda za jakis czas, po kwarantannie poszczepiennej.

Co do aukcji, to nie wystawiam tylko Aurelii, ktora poszla do adopcji, reszte psow wystawiam jak tydzien temu.

Link to comment
Share on other sites

To przez tak długi czas tylko ona jedyna była wyadoptowana??????Dogo jest czytane,wiec dlaczego tak długo trzeba prosic o wiadomosci?To pół godz .przegladania zeszytu czy galeriii,gdyby raz w tyg. była wiadomosc to i mniej czasu by to kosztowało!A wam zaoszczędziło bezsensownej długiej pracy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...