Jump to content
Dogomania

Po wielu perypetiach... udało się! DROPS MA SWÓJ DOM!!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

Nutusiu, łap PW ode mnie, mam pewną propozycję :)

I ponawiam pytanie Lili - może ktoś miałby do oddania dla Dropsika duże szelki, linkę, smycz automatyczną, posłanie...? Wszystkiego tego potrzebujemy, póki co biedaczek nie ma nic swojego, poza adresatką, która uratowała mu skórę...

Link to comment
Share on other sites

Na razie jeszcze ma tony wychodzącego podszerstka na sobie także nawet nie wiemy jaka prawdziwa waga za tym stoi...

Myślę, że smycz do 50kg spokojnie starczy, powyżej na pewno nie waży ;) Dziękujemy!!!

Aniu Shirley, dziękujemy za pomoc TŻtowi i synowi! Jesteście wspaniali! I dużo zdrowia dla Ciebie!

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ktoś jechał z Wwy na Śląsk, proszę krzyczeć. Mam fanty na bazarek i poducha też by się jakaś znalazła... Na smycz typu flexi uważajcie przy płochliwym psie, bo wydaje "straszny" dźwięk, a jeśli wypadnie z ręki, nie daj boże, "potwór" goni psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo ka']a czy jakiś kocyk mógłby być póki co ? albo dywanik/ poducha hmm[/QUOTE]

Tak, cokolwiek - byleby duże, czyli dla psa wielkości ONka bo z takim można Dropsa porównać. My wszystko mamy w użyciu, albo malutkie :(


[quote name='Nutusia']Gdyby ktoś jechał z Wwy na Śląsk, proszę krzyczeć. Mam fanty na bazarek i poducha też by się jakaś znalazła... Na smycz typu flexi uważajcie przy płochliwym psie, bo wydaje "straszny" dźwięk, a jeśli wypadnie z ręki, nie daj boże, "potwór" goni psa...[/QUOTE]

[B]A może ktoś z Wawy miałby dobre serduszko i byłby w stanie wystawić bazarek z fantami Nutusi???[/B]


[quote name='zula131']Jak Dino zaczynał chorować, Taks uszyła dla niego super szelki do chodzenia po schodach. Teraz bez nich nie dalibyśmy już rady, doskonale się sprawdzają. Może, gdyby Ją poprosić, uszyłaby podobne dla Dropsa?[/QUOTE]

Dziękujemy Zula za podpowiedź :)


[quote name='ania shirley']Na 4 stronie bazarkow jest jeden z legowiskami. Zakonczony, ale moze sprzedaja spod lady?.. Bazarek Reno2001, ostatni wpis z dzis z 20.48. Nie wiem jakie legowiska, no akurat mi sie zdjęcia nie chca otworzyc[/QUOTE]

Aniu, dziękuję, już lecę patrzeć!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][B]A może ktoś z Wawy miałby dobre serduszko i byłby w stanie wystawić bazarek z fantami Nutusi???[/B][/QUOTE]
Myślę... :hmmmm:
Ile ok. jest fantów?
Opisane, pomierzone czy nie?
Czy są zdjęcia/czy trzeba zrobić?
Kto zajmowałby się wysyłką?
Kto zbierałby wpłaty?

Link to comment
Share on other sites

ja niestety konta nie mam więc mogę tylko przelew na poczcie zrobić a że biedę mam w ostatnim czasie to parę groszy mogę przesłać tylko ;( jakieś dane na priv proszę to rano wyślę jeśli takie instytucja jak Poczta jest 2 otwarta ;)

Link to comment
Share on other sites

Konto wszystkim przesłałam, dziękuję za pomoc :)

Odnalazłam ten bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242273-NOWE-LEGOWISKA-I-PSIE-ZABAWKI-na-psy-pod-opiek%C4%85-*FPR-ZwP*-ROZLICZAMY[/url]

Rzeczywiście było by tutaj legowisko na Dropsika, gdyby ktoś chciał mu zrobić prezent to myślę, że 'spod lady' udało
by się kupić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agulla']Ja mam materace piankowe, możemy przyciąć na rozmiar i mogę go obszyć, koc też się u mnie znajdzie jakiś, więc jak nadal potrzebujecie to adres znacie, zapraszam:)[/QUOTE]
:multi: Nie no! Chodzą, szukają, a pod noskiem mają! :)
Prawie, jak z Dropsem... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...