Jump to content
Dogomania

pies na balkonie ?


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja psa nigdy niezamykam na balkonie :) chyba ze sam chce tam posiedziec i pobawic sie z moim krolikiem, ale drzwi są zawsze otwarte.
Raz tylko moj tata przez przypadek w nocy niezauwazył Kory na balkonie i zamknął ją tam,ja po jakims czasie uslyszalam jakies ,,chrupanie,, i poszlam na balkon. Zguba sie znalazła :) troche jej pewnie zimno bylo :/
edit:Biedny tamten piesek :( :( ale taka nieodpowiedzialnosc powinna byc karalna :(
a tacy wlasciciele niepowinni miec juz zadnego psa!!

Link to comment
Share on other sites

Kilka lat temu po drodze na łąki zawsze mijałam blok, w którym na balkonie mieszkał ONek. Właściwie była to loża na parterze, więc zapewne pies był stróżem mieszkania. Z tym, że szczekał non stop i było mnóstwo skarg - pies został oddany do domu z ogródkiem.
Dawno dawno temu słyszałam od babci, że jej znajomej okradli mieszkanie i... Kupili dobermana i trzymali go uwiązanego koło balkonu :placz: (Dobrze że w ogóle w mieszkaniu...)
Skąd ludzie mają takie pomysły??? :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Też czekam na wieści o piesku :-(

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Martens ludzie mają dużo takich pomysłów. W sprawie, którą teraz się zajmuję ludzie znaleźli rozwiązanie spacerów w efekcie czego suka w ogóle nuie wychodzi z domu tylko robi na balkonie...
Mało tego ostatnio wyrzucili na śmietnik szczeniaki tej suki z niechcianej ciąży. I jak tu przemówic do ludzi żeby kastrowac...
:shake: :-( :shake:
W podpisie mam o suni ze śmietnika, to jedna ze szczeniaków tej suńki...

Trzymam kciuki za tego pieska, czy są jakieś wieści???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

niestety nie mam dobrych wiesci... dowiedzialam sie od SDZ ze byli raz u wlasciciela psa i powiedzial ze oddal go do znajomych a ich adresu nie poda... wiec jak byli drugi raz on powiedzial ze pies byl u znajomych ale uciekl od nich... SDZ w to nie wierzy... slad po psie zaginal... :-( :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']ch...ra jasna szkoda ze po nich nie moze slad zaginac, dla nas dogomaniakow byloby by to o wiele przyjemniejsze do przeczytania.[/quote]
wiem... :placz: moze niepotrzebnie to zglaszalam.. ale znowu na balkonie tez by dlugo nie pozyl... mam nadzieje, ze teraz gdzies jest w jakims domku tylko oni nie chca powiedziec gdzie...:placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...