Jump to content
Dogomania

pies na balkonie ?


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Mam dla was wiadomosc od Agaty :)Cytuje :)"Straz dla zwierzat własnie jest u psiaka jest tez policja.Oglądaja balkon.A co będzie dalej to nie wiem. Jestem na działce, a mój brat został w domu. W niedziele postaram się coś wiecej dowiedziec "Koniec.

Link to comment
Share on other sites

dzieki kinga za przekazanie wiadomosci :*:*
a co u psiaka ?
jeszcze nic dokladnie nie wiem od strazy ;) ale podobno bylo tu niezle zamieszanie, policja tez sie zjawila... obejrzeli balkon itd.
psiak zostal u wlascicieli ale .... :D siedzi w domu a nie na balkonie ;) balkon jest caly czas otwarty i siedzi w domku ;) buda z tektury zniknela, a jego stary i brudny koc na ktorym tylko lezal wlasnie wisi i schnie po praniu ;) jakies pol godziny temu wrocilam z dzialki wiec jeszcze nic dokladnie nie wiem, ale ciesze sie ze moglam mu pomoc ;) chociaz tak :)

Link to comment
Share on other sites

hej hej
no wiec pani byla zebym wypelnila taki wniosek.
z tego co powiedziala warunki jakie panowaly na tym balkonie byly okropne.... i moglabym sie rozpisywac co ona tam widziala ale nie w tym rzecz
jak wiecie tego psa juz nie ma na balkonie, a jak straz u nich byla to powiedzieli uwaga : ze oddali go do znajomych
a jak sie spytali do jakich ? to oni stwierdzili, ze nie moga powiedziec i ze nie pamietaja :/ :/ :(
ale straz tego nie zostawi... jesli oni nie powiedza gdzie jest pies beda mieli sprawe zalozona...
narazie tyle wiem
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

BlackSheWolf gratuluję! Twoje kilkumiesięczne męki dotyczące patrzenia na tego biednego psiaka dobiegły końca. Mam nadzieje, że ci znajomi to normalni ludzie i że nie są podobni to tych poprzednich właścicieli.... Ale czekam na dalsze wiadomości. miejmy nadzieje , że będą dobre... :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BlackSheWolf']
jak wiecie tego psa juz nie ma na balkonie, a jak straz u nich byla to powiedzieli uwaga : ze oddali go do znajomych
a jak sie spytali do jakich ? to oni stwierdzili, ze nie moga powiedziec i ze nie pamietaja :/ :/ :(
[/quote]
Oby tymi "znajomi" których nie pamiętają nie okazały się drzewa gdzieś w lesie albo cos innego :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...