Jump to content
Dogomania

Tresura (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


BlackSheWolf

Recommended Posts

[quote name='asher']
[B]AM[/B], a ja nie mogę tych filmów z Gwen obejrzeć :bigcry:[/quote]

[B]asher,[/B]
może nie masz kodeków? U mnie idzie w BEST PLAYER'ze. W Windows Media Player też idzie ale trzeba mieć zainstalowane kodeki - nie pytaj jakie bo nie wiem :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Booosz:shake:

Na jednym forum poswieconym ON, chłopak ma suke w KHRONie, nie zdał z nia PT przystapił do przeglądu hodowlanego i zdał go, a suka jest agresywna !!

Ma zamiar ja rozmnazac a kiedy napisałam swoje zdanie na ten temat zostałam zjechana... czy ja naprawde jestem taka głupia ? :placz:

Link to comment
Share on other sites

Ci co pamiętają jak mój niepokorniak chodził, a raczej nie chodził przy nodze+total brak kontaktu z przewodnikiem, to w dwa miesiące, bo tyle minęło, minus przerwa trzy tygodnie po zabiegu kastracji, to ma to się tak jak na załączonym filmie
[URL]http://video.google.pl/videoplay?docid=5805846610312704468[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze z Kaza są z tej samej ligi :diabloti: Jakościowo chodzenie mierne z tymi dziwnymi podskokami i odstawianiem dupska i rwaniem kontaktu, ale same początki i tak ciesza :loveu:

Dorota, to ze na jednym forum cie zjechano nie znaczy, ze masz roznosic te wiesc wszedzie. Ja nie widziałam nigdy na zywo Bejki, ty pewnie tez nie - więc co my mozemy w ogóle oceniac? Chyba za duzo masz w sobie jeszcze optymizmu, ze cos pisaniem na internecie mozna zmienic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']Widze, ze z Kaza są z tej samej ligi :diabloti: Jakościowo chodzenie mierne z tymi dziwnymi podskokami i odstawianiem dupska i rwaniem kontaktu, ale same początki i tak ciesza :loveu:[/quote]
No właśnie Aniu, i to jak cieszą.[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_24.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Młodziutka jeszcze jest, młodsza od mojego syna, to
idealistyczne postrzeganie świata+troszkę braku pokory+lekutka arogancja+zadziorność+troszeczkę zbyt mała wiedza coby sie konstruktywnie wypowiadać=daje efekt zjechania przez internautów
Ale nauczy się że są inne drogi prowadzące do celu,pluralizm,merytoryczna debata, niekoniecznie w TVP, wiec, może być Entów,zgromadzenie narodowe, ruszenie pospolite,komisja śledcza
ale pieprzę:oops: wybory som, ale to siła mediów,a ja jestem apolityczna i budzi mnie mój pies, łapom, nie CBA,choć nawet jak nie zamówię budzenia, to kto ich tam wie
Ja chcę na Bermudy, do lasu?[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_3_11.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dlatego ciesze sie bardzo, ze na weekend wyborczy eksportuje swoja osobe na Łotwe :evil_lol:

lisica
Moim zdaniem za czesto powtarzasz mu noga i robisz troszke za dlugie odcinki, pies traci zainteresowanie. Ale ogolnie obraz pracy o wiele leprzy :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio fora sie wzburzyły , tak 6 w skali Beauforta
komentarze w skrócie :
1. Widzę , że wielu włascicieli i hodowców owczarków , starszych i mlodszych , lepiej radzi sobie z kontaktem z owczarkami niz z kontaktem z ludźmi . Niestety , psy i rasa na tym tracą . Nie obcinajmy tez młodych napalonych na rozmnażanie ( :oops: ! ) lub obronę słusznych prawd gwałtownie i bezceremonialnie , to zamyka drogę do doświadczenia .

2. SAJO , blagam ,nie wyjeżdzaj w czasie wyborów... w imię Owczarka ....

3. W nawiazaniu do punktu jeden , czy mozecie mi polecic osobę z [B]Łodzi[/B] lub okolic która bezstresowo dla mnie i psa pomoze mi w nieobcinającym nas szkoleniu ? Z góry bardzo dziekuję !

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to zart, czy powazny post, ale: raz. wyjade na wybory, bo mam wazna sprawe na Łotwie i nie rozumiem co komu do tego, dwa. nawet gdybym zostala, nie glosowalabym, bo na polityce znam sie tyle, co na pekinczykach, a glosowanie dla samego faktu glosowania jest bez sensu (a i mojego glosu swoego czasu nie chciano, wiec...nie bede wchodzic tam, gdzie mnie nie chca)

Link to comment
Share on other sites

mch
Owszem, nie sztuka narzekac, jesli komus sie nie chce nawet isc do urny wyborczej. Dlatego ja nie narzekam, sytuacja w Polsce wywoluje u mnie spazmy smiechu, politowanie dla glopoty tych czy tamtych, ale! nie narzekam! Narzekacmoze ten, kto cos robi, zeby sytuacje zmienic.

saJo

[COLOR=Green][B]Natomiast watek dotyczy tresury i trzymajmy sie go.

saJo-mod
[/B][/COLOR]
PS. mod sie wkurzyl :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Dlatego ciesze sie bardzo, ze na weekend wyborczy eksportuje swoja osobe na Łotwe :evil_lol:

A mnie jest smutno, ze patriotyzm jest dla Ciebie pustym slowem. Bo nie zaglosowanie jest wlasnie przejawem braku patriotyzmu, Tobie jest wszystko jedno jak jest w kraju, ktory jest Twoja Ojczyzna.A zeby bylo i o tresurze - jesli w Polsce nastapi rozwoj demokracji, mam nadzieję, że zmuszona do zreformowania sie zostanie takze ZKwP jako organizacja (i w koncu stanie sie organizacja demokratyczna, a nie ostoja postkomunizmu) , a przy okazji takze GKSP? A wtedy i zawody i szkolenia beda na lepszym poziomie, beda jednym z celow dzialalnosci ZKwP a nie wzgardzona kula u nogi.

Link to comment
Share on other sites

Alee OFFFFFFFF, no ale nie tak do końca:cool3:, łącząc OFF-a z tematem, to:
Ostatnio przy urnie( ale mi sie to kojarzy, z przejściem, w stronę światła, co na końcu tunelu... :diabloti:), byłam przy ruszeniu pospolitym w kwestii, wejścia w struktury UE,oczywiście przyczyniłam się do masowej emigracji zarobkowej, swoim skromnym głosikiem(no to chyba sobie zamówiłam budzenie:razz:, bo jak patrzę na Sopot i okolice, a ja ostatnio nieruchomość kupiwszy,znaczy samochód co stoi na podwórzu, bo powożący usiłuje zdać państwowy na prawko, a ja mam tylko kartę pływacką, co podobno nie uprawnia do prowadzenia pojazdów mechanicznych,aczkolwiek jeśli chodzi o motorówkę to bym polemizowała), teraz to mam mieszane uczucia i chciałabym aby nasi włodarze, zajęli się masowo szkoleniem owczarka, nie polecam ras bojowych, bo nagle moglibyśmy zostać pozbawieni parlamentu( chociaż może i to by było dobre, ino szkoda piesków by było coby na odstrzał poszły sklasyfikowane jako terroryści). Nic tak nie uczy pokory jak szkolenie z naciskiem na pozytywny kontakt, przewodnik-pies. Zmusza do wyjścia poza ciasne ramy i oceny sytuacji na wielu płaszczyznach. Wymusza ciągły rozwój,co wymaga, niestety używania mózgu, no tak, to nie ma co liczyć na dodatkowe zajęcia pozaparlamentarne,oczywiście w kwestii szkolenia, bo przeszkodą jest właśnie brak mózgu u przedmiotowych przedstawicieli warstwy rządzącej

p.s.zapomniałam że Nasz Pan Premier, miłościwie Nam panujący(mam nadzieją ze nie za długo :diabloti:)posiada kota, ale ja jako posiadaczka dwóch kocurów, pełnosprawnych, mam pewne doświadczenia. Otóż kot przymilaniem się do nas mruczeniem i wazeliniarskim zachowaniem,wychowuje nas sobie, i tak naprawdę to wodzi nas za nos, ale jak mu co nie pasuje to fuczy, burczy, prycha ,pazury pokazuje.Natrafiając na ostry sprzeciw, lub próbę wymuszającą podporządkowanie, naleje w buty właścicielowi, nie oszczędza nawet obuwia znajomych goszczących w naszym domu( znam z autopsji).Wniosek, jak chcesz kota wychować to musisz być pustelnikiem, reszta w domyśle:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Basia i V
Patriotyzm nie jest dla mnie pustym slowem i nie jest mi obojetne to, co dzieje sie w Polsce! Jednak na polityce sie nie znam, wiec nie glosuje. W sprawie UE glosowalam, bo mialam na ten temat swoje zdanie, ale! nie mam pojecia kto startuje w wyborach w moim wojewodztwie (nie jestem zameldowana w Olsztynie), a tam chyba powinnam glosowac, wiec...mam glosowac na kogos kogo nie znam? To wlasnie jest bez sensu, glosowanie dla samego glosowania, zakreslanie nazwisk na chybil trafil. W wyborach prezydenckich mialam zamiar glosowac, ale jacys sprytni politycy mi to uniemozliwili :angryy:

Link to comment
Share on other sites

saJo masz absolutna rację, ja tez nie glosuję teraz .. bo niby na kogo ? nie mam pojecia, nie oglądam ani wiadomości ani nie interesuje sie polityką.. nawet mój TZ który własnie kończy politologie nie idzie głosowac bo nie wiadomo na kogo. Od tych wszystkich debat, plakatów na każdym kroku i wszystkiego co związane z wyborami to mi sie niedobrze robi, przeciez tą całą kasę która sie wydaje na wybory mozna byłoby przeznaczyc na cos lepszego, charytatywnego .. a to czy jestem patriotką czy nie to moja wyłącznie sprawa, a uważam że nią jestem.

ps w wyborach prezydenckich tez głosowałam, na tego drugiego niż ten co wygrał.

a żeby nie było, że nie w temacie .. to lepiej psa uczyć na smyczy czy bez smyczy .. ostatnio usiłuje wytłumaczyć gnojowi że noga to noga, a on robi wsio po kolei (siada waruje itp) aby dostac piłkę tylko nie to co ja chcę.. może w końcu mu wytłumaczę o co chodzi ..

Link to comment
Share on other sites

Nie ma na kogo głosowac ... no tak , Dalajlama jeszcze się nie zgłosił .

Moja wioska nie ma żadnych rozterek , po mszy idzie tłumnie głosowac , złączy się w jednolitą masę co wszystkich nas po drodze rozdepcze , nas cyników , płazy w skorupie , co sobie same sterem zeglazem okretem... a nasze owczarki do bud przywiąże ..........

Po tej apokaliptycznej wizji -

Czy naprawdę nikt nic nie wie , nic nie słyszał , o godnym polecenia szkoleniowcu z Łodzi ?

Please ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']mch
Owszem, nie sztuka narzekac, jesli komus sie nie chce nawet isc do urny wyborczej. Dlatego ja nie narzekam, sytuacja w Polsce wywoluje u mnie spazmy smiechu, politowanie dla glopoty tych czy tamtych, ale! nie narzekam! Narzekacmoze ten, kto cos robi, zeby sytuacje zmienic.[/quote]
No poparz mamy identyczne poglądy :lol:
Ja też nie będę głosować. Nie mam na kogo. A mniejszego zła nie umiem wybrać. Niech się dzieje, co chce.

A wracając do tematu...
Przedwczoraj zepsułam mojemu psu siad z warowania :placz: Bo nagradzałam go rzutem zabawki i... trafiłam niunia prosto w oko :placz: Wył biedny z parenaście sekund, oko jeszcze wczoraj mu łzawiło :shake:
I se kurna zapamiętał, mój biedny wydelikacony burek... I teraz ja mu siad, a ten robi stój. Za chiny usiąść nie chce :roll: Normalnie iśc się powiesić z takim psem.
:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Macie jakiś pomys, jak to odkręcić, bez zaczynania pracy od podstaw?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...