Jump to content
Dogomania

Tresura (prosimy zakladac oddzielne tematy!)


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No właśnie, może zapomni. Albo może należałoby wziąć jakieś super hiper nagródki i parę razy naprowadzić go na siad (bez wydania komendy), a jak się uda kilka razy to zrobić z to samo z wydaniem komendy... Ja chyba tak bym kombinowała, chociaż wydaje mi się, że jeśli zauczony był komendy siad i ją dobrze znał, to uraz mu za chwilę przejdzie i nie nie trzeba będzie kombinować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']No poparz mamy identyczne poglądy :lol:
Ja też nie będę głosować. Nie mam na kogo. A mniejszego zła nie umiem wybrać. Niech się dzieje, co chce.[/quote]
Ja też się brzydzę naszymi "elytamy", ale z cholernego poczucia obowiązku pójdę, z wielkim obrzydzeniem, zagłosować, ale raczej nie [B]na[/B], lecz [B]przeciw[/B]. Nie potrafię zaakceptować żadnej partii, nie utożsamiam się z żadnym programem, poza tym jakoś im cholerom nie wierzę, więc na te programy też patrzę z przymrużeniem oka.

[quote name='asher']A wracając do tematu...(...)
I se kurna zapamiętał, mój biedny wydelikacony burek... I teraz ja mu siad, a ten robi stój. Za chiny usiąść nie chce :roll: Normalnie iśc się powiesić z takim psem.
:wallbash: :wallbash: :wallbash:

[/quote]
A z takim przewodnikiem? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mokka, tyle, że ja, by móc głosować, musiałabym jechac do Radomia - tam jestem zameldowana. A nawet jeśli mnie w Radomiu nie ma (a nie ma), to i tak musiałabym tam jechać, żeby zgłosić, że mnie nie ma. I że chcę głosowac gdzie indziej.
:stupid:

[quote name='Mokka']A z takim przewodnikiem? ;)[/quote]
No przecież ja niechcący :placz: ;)

A burek już się odblokował. Chyba :roll:
Za to dzisiaj na spacerze złapał sobie zawieszkę - ot, tak. Nie wydarzyło sie absolutnie nic, co mogło "go wyciąć". A i tak się wyciął... Przez takie jazdy coraz mniej chce mi się z nim cokolwiek robić :shake: A jazdy ma coraz gorsze, potrafi dwa dni z pokulonym ogonem chodzić i przepraszać, że żyje. I zgadnij tu człowieku co mu na wątrobie leży... Zbadałam mu krew, porobiłam prześwietlenia, usunęłam zęba, który potencjalnie mógł go boleć... Więc chyba zdrowy jest. Chucham, dmucham i niuńkam. A i tak doły łapie :niewiem: :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Mokka, tyle, że ja, by móc głosować, musiałabym jechac do Radomia - tam jestem zameldowana. A nawet jeśli mnie w Radomiu nie ma (a nie ma), to i tak musiałabym tam jechać, żeby zgłosić, że mnie nie ma. I że chcę głosowac gdzie indziej.
[/quote]
no własnie że nie, zostalo to zmienione na korzysć wyborców, sorki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monisieczka']no własnie że nie, zostalo to zmienione na korzysć wyborców, sorki :cool3:[/quote]
Tak, dzisiaj się dowiedziałam. Niestety wczoraj minął termin zgłaszania, że głosuje się gdzie indziej. Teraz musiałabym zapylać do Radomia :lol:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy bede głosowac.musiałabym jechac na drugi koniec miasta:p.pewnie wyladuje z psem w lesie:cool3:.A Tinu ogladala debate dzisia.po 3 minutach zasnela i chrapala jak smok:evil_lol:.moj owczarek głosowałby na kota premiera:lol:.bo wtedy pokazywałby sie publiczniue i mozna by go było dorwac:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Skleciłam filmik z fragmentów wszystkich tegorocznych treningów Gwen, które udało się nakręcić. Filmik jest do ściągnięcia [URL="http://www.detonatorfci.com/GWEEN_PALOMINO_BONITO/"]TUTAJ[/URL]
Motyw muzyczne jest specjalnie dla [B]ayshe[/B] ;) Miłego oglądania :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam filmik z Ciastusiem. Nie ma tego dużo bo Kenny od 4 miesięcy ma L4 [IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG] Filmik jest do ściągnięcia [url=http://www.detonatorfci.com/Kenny2007]TUTAJ[/url]

Link to comment
Share on other sites

Apropo glosowania....to bylam w weekend na Łotwie (zajefajne wesele bylo, ale mi sie film urwal przy trzeciej butelce wina) i jakie bylo pierwsze zdanie, ktore uslyszelismy po przekoroczeniu granicy liwesko-polskiej? "zabraklo kart do glosowania" no pieknie pzywital nas kraj....

A w temacie, to jade w przyszlym tygodniu na trening do Fuchsa :multi:

Link to comment
Share on other sites

no fajnie.jak 20 lat temu.:shake:.ja poprosze pw.
jesoo jaki znudzony pies.najlepszy numer ze on probuje zlapac kontakt i jest za to zlewany.smutny obrazek nauki snucia sie przy nodze.bez smyczy...hmmm....wysrtarczylo wziasc go na kontakt a chodzil by sam,wystarcyzlaby korekta lupem,na awersje to ma duuuzo czasu jeszcze.fajny pies,knuje jakby sie tu nieco zabawic w tej nuuudzie.przewodniczka nuuudna koszmarnie,zajecia nuuudne koszamrnie,tylko ziewac.no i pani treser dosc ..znuudzona jest.rany to w sumie moglaby to nagrac na tasme i wrocic pod koniec lekcji.:D

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie..Sorki ale naprawde wiel szkoleń widzałam..i to co tam na filmie było..dla mnie jest optymistyczną,chęcia równamia do góry i robienia czegos lepiej niz kiedyś,a wszyscy maja jakies początki i od czegoś zaczynaja..bo jeśli właśnie takiej chęci juz od poczatku brakuje..no cóż wtedy to juz tylko łopatologia zostaje:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ech, bylejakość powinna być poddawana krytyce niezależnie od tego, jaką akurat metodę usiłuje stosować prowadzący zajęcia.

:roll: A na filmie to widzimy. Bylejakośc. Brak zwracania uwagi na szczególy. I, w sumie, jakąś strasznie małą wiedzę na temat metodyki uczenia chodzenia przy nodze... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Berek[/B]
Nie jestem szkoleniowcem.Przyglądam się tylko innym.
Z tych moich obserwacji wynikają dwa wnioski:
#po pierwsze szkoleniowiec zadaje ćwiczenie po objaśnieniu jego wykonania i odpowiedzi na pytania.Następnie koryguje prace i wprowadza ewentualne niuanse,dostosowane do pary i jej postępów.
#po drugie angażuje sie w swoją pracę.Nie sprawia wrażenia znudzonego.Lepiej by było,gdyby psy na w/w filmie nie chodziły po obrębie placu.Nauka równania trwa za długo.Raczej próby kontaktu zastaną przez to zatracone.Praca jest nudna dla psów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...