Jump to content
Dogomania

Ellig

Recommended Posts

Dziekujemy za piekne zyczenia:)

U Bianki wszystko w porzadku, chetnie bawi sie w ogrodzie razem z Łatką.
Ania uwaza,ze Bianka moze w przyszlosci zamieszkac w domku z innym psiakiem bo nie jest zazdrosna , malo tego lubi bardzo towarzystwo.
Jak tylko zrobi sie troche cieplej,Ania z Bianką maja zaplanowane "wypady na miasto", to kolejne punkty naszego planu socjalizacji Bianki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']U Bianki wszystko w porzadku, chetnie bawi sie w ogrodzie razem z Łatką.
Ania uwaza,ze Bianka moze w przyszlosci zamieszkac w domku z innym psiakiem bo nie jest zazdrosna , malo tego lubi bardzo towarzystwo.
Jak tylko zrobi sie troche cieplej,Ania z Bianką maja zaplanowane "wypady na miasto", to kolejne punkty naszego planu socjalizacji Bianki:)[/QUOTE]
Dobry czas nastał dla Bianki i - złego już nie przewidujemy :)!

Link to comment
Share on other sites

Mała Bianka doprowadzila wczoraj Anię do łez radości:-) Ania wyjęła wędkę z zabaweczką na końcu dla kota Menia. Bianka najpierw przestraszyła się nowości, a za chwilę ruszyła do szalonej gonitwy za zabawką i bawiła się przez dłuższy czas łapiąc, podgryzając i goniąc uciekający cel:-)
Z Łatką bawi się coraz ładniej:-)

Wczoraj Ania postanowila też zmienić trasę spaceru. Wywołało to atak paniki u Bianki, więc Ania wzięła ją na ręce, postała z nia chwilkę poprzytulała, po czym puściła na ziemię i maleńka już spokojniej poszła dalej. Anusia będzie teraz zmieniac trasy, któregoś dnia wsiądzie do autobusu i przejedzie przystanek, po czym wysiądzie i przejdzie go spacerkiem, żeby pokazać maleńkiej, że wszystkie drogi prowadzą i tak do bezpiecznego domu:-) Całość tych zmian nadzoruje niezastąpiona Elunia, która jest w codziennym kontakcie z Anią i pilnuje, żeby maleńka dostawała nowe bodźce.
Nie lubi nadal za bardzo czesania, ale jakoś udaje się ją na troszkę złapać i poczesać:-)

Link to comment
Share on other sites

Bianka była dzisiaj z Anią i Łatką na grillu:-) Początkowo bała się i siedziała na rękach, ale kiedy dostała kawałeczek nieprzyprawionego mięsa, jakoś dała radę troszkę pochodzić:-)
Ja za to nie dałam rady podjechać do niej, bo zatrzymały mnie obowiązki domowe. Może w następny weekend się uda, bardzo bym chciała, bo stęskniłam się już za tym pysiem;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Bianka była dzisiaj z Anią i Łatką na grillu:-) Początkowo bała się i siedziała na rękach, ale kiedy dostała kawałeczek nieprzyprawionego mięsa, jakoś dała radę troszkę pochodzić:-) [/QUOTE]
Nawet jak się jeszcze boi, to fakt że na rękach czuje się bezpiecznie, dobrze wróży rodzącemu się zaufaniu do człowieka :).

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wiadomości od Bianki z smsa od Ani:
[B][I]
"Bianka rozkopała krecie kopce, w dołki wrzuca swoje suche z tajnych zapasów i czeka na kreta. Robi przy tym takie miny, że ja za chwilę padnę ze śmiechu. Pozdrawiamy."

[/I][/B]Ciekawe, czy chce się bawić, czy poluje... [B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][FONT=comic sans ms][B][COLOR=#ffffff].....................[/COLOR][COLOR=#0000cd]Zapraszam na bazarek[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242327-Cacka-Krysi-Sienkiewicz-i-Jej-Przyjaci%C3%B3%C5%82-do-27-04-2013-r[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Najnowsze wiadomości od Bianki z smsa od Ani:
[B][I]
"Bianka rozkopała krecie kopce, w dołki wrzuca swoje suche z tajnych zapasów i czeka na kreta. Robi przy tym takie miny, że ja za chwilę padnę ze śmiechu. Pozdrawiamy."

[/I][/B]Ciekawe, czy chce się bawić, czy poluje... [/QUOTE]

Też się zastanawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Gusiaczku, Ania obiecała, że będzie pilnowała bezpieczeństwa krecika, a tymczasem mam kolejne wiadomości:


[I][B]"Dziewczyny (Bianka i Łatka) razem wpakowały się do posłania, które kupila Ela. Jest tak wypchane, że aż zmieniło kształty i tylko dochodzi chrapanie. Dały dzisiaj czadu w ogródku"

[/B][/I]Myślę, że na Biankę doskonały wpływ ma obecność Łatki. Ideałem byłoby znalezienie dla niej domku z jakąś zrównoważoną sunią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Gusiaczku, Ania obiecała, że będzie pilnowała bezpieczeństwa krecika, a tymczasem mam kolejne wiadomości:


[I][B]"Dziewczyny (Bianka i Łatka) razem wpakowały się do posłania, które kupila Ela. Jest tak wypchane, że aż zmieniło kształty i tylko dochodzi chrapanie. Dały dzisiaj czadu w ogródku"[/B][/I].[/QUOTE]
Cudowne wieści :)!

Link to comment
Share on other sites

Małe Słonko rozkręca się w tempie błyskawicznym. Dostałam wczoraj jec=szcze jednego smsa od Ani:
[I][B]
Malutka ma dzisiaj zajęcie, pilnuje żółwia, który chodzi po działce. Jak się zmęczy, to kładzie się na nim i dopiero jak odpocznie, to wstaje i pozwala mu iść dalej. Cwaniara...

[/B][/I]Myślę, że Bianka powinna pójść do domu z jakimś zwierzakiem i najlepiej z ogródkiem, w którym mogłaby bez stresu biegać. W niej nie ma cienia agresji, tylko ciekawość świata i chęć do zabawy. Wspaniała jest...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Gusiaczku, Ania obiecała, że będzie pilnowała bezpieczeństwa krecika, a tymczasem mam kolejne wiadomości:


[I][B]"Dziewczyny (Bianka i Łatka) razem wpakowały się do posłania, które kupila Ela. Jest tak wypchane, że aż zmieniło kształty i tylko dochodzi chrapanie. Dały dzisiaj czadu w ogródku"

[/B][/I]Myślę, że na Biankę doskonały wpływ ma obecność Łatki. Ideałem byłoby znalezienie dla niej domku z jakąś zrównoważoną sunią.[/QUOTE]

Wg mnie Łatka jest fantastyczną terapeutką + mądra miłość i oddanie Ani
= kolejny szczęśliwy Ogonek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...