Jump to content
Dogomania

Synek...


Neris

Recommended Posts

Ja włąśnie sobie czytam trzecią część cyklu Herriota, po parę stron przed snem żeby uwolnić umysł od nerwów, przestać myśleć o tym co będzie itp.

No i tak jak mówi jeden z klientów weterynarza - wiadomo, że kłopoty pojawiają się cyklonamicznie, więc teraz mamy słaby tydzien, ale będzie z górki!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A właśnie[COLOR=red] [B]JEST!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[COLOR=black]Napisała do mnie bardzo miła pani z Łodzi, jednak ma młodego buldożka francuskiego z charrakterrkiem. Podobno jest zazdrośnikiem, dominantem i trzeba się zastanowić jak by można Synka do niego dokoptować.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']A właśnie[COLOR=red] [B]JEST!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]

[COLOR=black]Napisała do mnie bardzo miła pani z Łodzi, jednak ma młodego buldożka francuskiego z charrakterrkiem. Podobno jest zazdrośnikiem, dominantem i trzeba się zastanowić jak by można Synka do niego dokoptować.[/COLOR][/quote]

Ojej!!! :multi: Wspaniała wiadomość!!! :multi:
No myślę, że Synek ustawiłby Malucha...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']A właśnie[COLOR=red] [B]JEST!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]

[COLOR=black]Napisała do mnie bardzo miła pani z Łodzi, jednak ma młodego buldożka francuskiego z charrakterrkiem. Podobno jest zazdrośnikiem, dominantem i trzeba się zastanowić jak by można Synka do niego dokoptować.[/COLOR][/quote] Hurrrra, pierwszy zainteresowany!!! To dobrze wróży!!! A czy Pani ma ogród??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']A właśnie[COLOR=red] [B]JEST!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]

[COLOR=black]Napisała do mnie bardzo miła pani z Łodzi, jednak ma młodego buldożka francuskiego z charrakterrkiem. Podobno jest zazdrośnikiem, dominantem i trzeba się zastanowić jak by można Synka do niego dokoptować.[/COLOR][/quote]


wspaniala wiadomość :multi:

Link to comment
Share on other sites

Domek jest w Łodzi.

Nie mogę się dodzwonić do naszej trenerki, może ona by się rozsądnie wypowiedziała. WIem jak się nowe psy do stada wprowadza, jednak czasami naprawdę zdarza się tak, że niektóre się nie tolerują.

Link to comment
Share on other sites

to prawda czasem nic nie pomoze
choć teraz przypomniał mi się przypadek starachowickiej Almy
przez okolo 2 tyg chciala pozerać kaukaza rezydenta , panstwo jzu mieli ją odwiezc ale ze swieta itp umowilismy sie na powrot Almy po swietach
ale po swietach sie okazalo ze Alka dogadała się z nim wspaniale

oby z Synkiem sie udalo

Link to comment
Share on other sites

Synek dzisiaj sobie leży na kanapie, bo straszny wiatr, coś grzmi, popaduje co chwila... nie wypada żeby weteran się po podwórku szlajał w taką pogodę...

Ten domek z buldożkiem chyba nie da rady, nie wiem sama jak można zrobić próbę, ale trenerka mówi że jak nie zaakceptował suki to z psem samcem mogą być ogromne problemy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...