Jump to content
Dogomania

Synek...


Neris

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja to ścibiolę te jego pieniądze bo mi się wydaje że może on zachoruje i wtedy co... Ale muszę zrobić kojec bo 2 olbrzymie nietolerujace się BEZZĘBNE samce w domu to może być śmieszne raz, ale każde wyjście na podwórko jest problemem, więc muszę mieć możliwość spokojnego ich rozdzielenia.

Synek ma dzisiaj karcer na podwórku bo chodzi i obrażony warczy. Toniech sobie powarczy na podwórku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Synek ma dzisiaj karcer na podwórku bo chodzi i obrażony warczy. Toniech sobie powarczy na podwórku.[/quote]

Charrrrrrakterrrny Chłopak...:razz:

Neris, wydaje mi się, że możesz te pieniążki spożytkować na kojec. Jestem przekonana, że gdyby - nie daj Bóg - Synek zachorował, to napewno uzbieramy potrzebną kaskę na jego leczenie. A teraz wogóle nie myśl o tym, że może być chory. ;)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam tylko sprostować, że Synek nie warczał na Nerisową! Warczał sobie na psich innych.

Czasami to jest irytujące - on kładzie się w drzwiach wejściowych i nie daje innym wejść.

Może teść mojego brata zechce zespawać kojec - on to robi świetnie. Ale jest rozchwytywany...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Chciałam tylko sprostować, że Synek nie warczał na Nerisową! Warczał sobie na psich innych.

Czasami to jest irytujące - on kładzie się w drzwiach wejściowych i nie daje innym wejść.

Może teść mojego brata zechce zespawać kojec - on to robi świetnie. Ale jest rozchwytywany...[/quote]
Broni Neris swojej cioci :) Dobry Syneczek.

Byłoby świetnie gdyby mógł zespawać, bo teraz bardzo trudno o spawaczy i są bardzo drodzy. Czy pieniądze synkowe wystarczą na ten kojec?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...