Jump to content
Dogomania

Synek...


Neris

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neris']On się tak bardzo z niej nie rusza, tylko żeby coś przekąsić i na szybkie siku. NIenawidzi spacerować, wraca biegusiem do domu żeby w spokoju leżakować.[/quote]
Ja się nie dziwię, w końcu takich luksusów to on jeszcze do tej pory nie miał, to i boi sie je stracić. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Synek strasznie rządzi, dzisiaj jak go czesałam to ciągle podnosił głowę i oskarzycielsko szczekał. Cała moja gromada natychmiast się dołączała i mało nie dostałam szału.

Jest rozpuszczony jak dziadowski bicz! I wszystkie psy sobie podporządkowuje.

Link to comment
Share on other sites

Synek ma lokatę na moim koncie, nieruszona jest, ale sporo ma tam kasy. Pisaliśmy tutaj na wątku o naruszeniu tej kasy i postawieniu kojca, ale ciągle się to rozmywa. Może teść mojego brata zechce go postawić, to niezły majster i zrobi to tanio.

Link to comment
Share on other sites

Synek ma się świetnie.

Zrobił się ciut hałaśliwy, reaguje szczekiem na sporo rzeczy. Jak psy za bardzo się bawią i skaczą wokół niego - Synek nie wstając z kanapy szczeka oskarżycielsko.

Ja sobie radzę chyba dość nieźle.

Link to comment
Share on other sites

Sąsiad- oddawaj Neris wodę!!!

Ja nie miałam wogóle Dogo :shake: A wcześniej jak miałąm to tak muliło, że nie dało się normalnie nic robić...

Neris wielkie buziaczki za Twoje serduszko :loveu:
Dla Synka i reszty Twojej gromadki- wielkie mizianko :) Mam nadzieję, ze Ci ręka od tego miziania nie odpadnie ;) Tyle tego do miziania :lol:

Link to comment
Share on other sites

A i mnie troszku nie było...:shake:

I również przesyłam pozdrowionka dla Neris i mizianka dla Synusia...:loveu:

Neris, a jak, może pojawił się jakiś widok na domek???

[SIZE=1]P.S. Nie mam czasu przejrzeć wszystkich wątków. :oops:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...