Jump to content
Dogomania

Synek...


Neris

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neris']Blow, zszywali Twojemu psiakowi tę rozciętą poduszkę? Mam nadzieję że nie boli go już tak mocno...[/QUOTE]



tak,zszywali.dzisiaj na zmianie opatrunku obsłuzył nas technik weterynarii,który nie potrafi nawet zrobić opatrunku:/ wracamy do domku,idziemy z przystanku autobusowego a tu....spadł opatrunek!!<wow>wpadłam w panike ale jakos sie dotelepalismy do domku,gdzie sama zrobilam mu to jak należy:D
kurcze,kiepsko trafić na naprawdę dobrego weterynarza i jeszcze zeby miał dobre podejście do zwierząt i ich mamuś:]
dlatego ciesze się,że wybrałam tą zwierzakową drogę życia i mam nadzieję,że
będę tak dobra jak pani weterynarz,która zajmuje się Syneczkiem:D
mówisz,że rany mają się lepiej??:Dsiuper po prostu;)i mam nadzieję,że nie wetka nie zdziera tak jak u mnie to czynią:]

czy żeby Qpić cegiełkę,trzeba mieć konto na allegro?nie jestem zbyt zorientowana w tych tematach<skromny>niestety nie mogę wysłać większej sumy,ale chociaż tego piątaczka.który zagwarantuje psiunkowi chociażjedną porcyjkę jadła;)

acha,o co chodzi z tym Rudzielcem bo już się zgubiłam:( Neris,masz już jakieś fotki??:D

acha i mam problem!!!dlaczego jak chcę użyć odpowiedzi z cytatem,to owszem,mogę napisać treść tejże odpowiedzi,ale nie wyswietla mi się żadna opcja potwierdzenia tej wiadomości??:(chyba żem przygłupia i nie wiem jak to zrobić;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Blow']

czy żeby Qpić cegiełkę,trzeba mieć konto na allegro?nie jestem zbyt zorientowana w tych tematach<skromny>niestety nie mogę wysłać większej sumy,ale chociaż tego piątaczka.który zagwarantuje psiunkowi chociażjedną porcyjkę jadła;)

[/quote]

tak, trzeba mieć konto na allegro ;)

Link to comment
Share on other sites

jeszcze jedno:czy te łapki,płomyczki czy cuś to jest stopień zaangażowania na dogo,ilość postów czy cuś??i w ogóle mam problemy z używaniem emotek i innych pierdół...:D ale to może wynikać też z szybkości mojego kompa;)
dopiero od niedawna udzielam się na dogo więc jestem równie zieloniutka jak świeżutka;)

Link to comment
Share on other sites

Może najlepiej napisać tekst Hakity z kropką (lub trzykropkiem) po "umacniają", wtedy "To" dużą literą i nie będzie wątpliwości co do sensu zdania :cool3:

[B][I]Nadzieja i wiara umacniają... To światełko, dzięki któremu chcemy żyć…[/I][/B]
[B][I]W bezsensowności mojego istnienia dostrzegłem je…, a Wy umacniacie wiarę, ratując moje psie życie… [/I][/B]
[B][I]Nie ma takich słów, które mogłyby wyrazić dozgonną wdzięczność…[/I][/B]
[B][I]Synuś


[/I][/B][I]Czekamy na wieści o obu Pieskach... mam nadzieję, że będą już tylko coraz lepsze![/I][B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tootiki']Może najlepiej napisać tekst Hakity z kropką (lub trzykropkiem) po "umacniają", wtedy "To" dużą literą i nie będzie wątpliwości co do sensu zdania :cool3:

[B][I]Nadzieja i wiara umacniają... To światełko, dzięki któremu chcemy żyć…[/I][/B]
[B][I]W bezsensowności mojego istnienia dostrzegłem je…, a Wy umacniacie wiarę, ratując moje psie życie… [/I][/B]
[B][I]Nie ma takich słów, które mogłyby wyrazić dozgonną wdzięczność…[/I][/B]
[B][I]Synuś


[/I][/B][I]Czekamy na wieści o obu Pieskach... mam nadzieję, że będą już tylko coraz lepsze![/I][/quote]

I owszem - w tekście jest teraz chyba wszystko jak trzeba.

Również czekam na wiadomości - poproszę same dobre......

Link to comment
Share on other sites

ej....a może wykorzystać czyjś pomysł(ktoś już wspominał o tym ale nie pamiętam kto),żeby wydrukować takie nawet najprostrze ulotki o sytuacji Synka i sxerować i poroznosić po lecznicach wet.?tani,szybki i dobry sposób na nagłośnienie sprawy:D

Link to comment
Share on other sites

cale pieniadze z licytacji bedzie przelane na konto:
Agnieszka Korzeniewska
Czarnowo 4
05-180 Pomiechówek
75-10600076-0000401030082024

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=185931809[/URL]
[URL]http://www.allegro.pl/item185483862_6_dni_w_kaluzy_krwi_potrzebna_pomoc_.html[/URL]


sama ostatnio przezylam koszmar, moj pies mial ropomacicze- wiem jaki to bol jak pies cierpi(operacja w lany poniedzialek 500 zl, stan bardzo powazny). Moja Sonia zyje <jupi> chce znow pomoc kolejnymi aukcjami:)
pozdrawiam i powodzenia :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronika18']cale pieniadze z licytacji bedzie przelane na konto:
Agnieszka Korzeniewska
Czarnowo 4
05-180 Pomiechówek
75-10600076-0000401030082024

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=185931809[/URL]
[URL]http://www.allegro.pl/item185483862_6_dni_w_kaluzy_krwi_potrzebna_pomoc_.html[/URL]


sama ostatnio przezylam koszmar, moj pies mial ropomacicze- wiem jaki to bol jak pies cierpi(operacja w lany poniedzialek 500 zl, stan bardzo powazny). Moja Sonia zyje <jupi> chce znow pomoc kolejnymi aukcjami:)
pozdrawiam i powodzenia :D[/quote]
Wielkie dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tootiki']Może najlepiej napisać tekst Hakity z kropką (lub trzykropkiem) po "umacniają", wtedy "To" dużą literą i nie będzie wątpliwości co do sensu zdania :cool3:

[B][I]Nadzieja i wiara umacniają... To światełko, dzięki któremu chcemy żyć…[/I][/B]
[B][I]W bezsensowności mojego istnienia dostrzegłem je…, a Wy umacniacie wiarę, ratując moje psie życie… [/I][/B]
[B][I]Nie ma takich słów, które mogłyby wyrazić dozgonną wdzięczność…[/I][/B]
[B][I]Synuś[/I][/B]


[I]Czekamy na wieści o obu Pieskach... mam nadzieję, że będą już tylko coraz lepsze![/I][/quote]

Ja dopiero teraz piszę, ale już wcześniej chciałam zmienić to zdanie, żeby nie było nieporozumień...:oops: Tootiki, ujęłaś to, tak jak powinno być i jak chciałam...;)
Mam nadzieję, że w tej sytuacji tekst już gotowy??? :cool3:

Psiuńki kochane, wracajcie do zdrowia!!! Błagamy...:loveu:
Neris, kochamy Cię, za wszystko...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Neris, już Ci wysłałam na konto pieniądze należne z licytacji na allegro. Fidelku - jak widzisz dałam sobie radę sama, więc nie musisz odpisywać na mojego maila :) Zdjęć proszę mi nie wysyłać, bo szkoda kasy na toner do drukarki i znaczki. Proszę te parę groszy wydać na cele wznioślejsze, niż Poczta Polska i Hewlett Packard :) Na przykład na Rudego i Synka :-(

PS Porozsyłałam linki do aukcji na allegro, która ma - jak widać - spore powodzenie. Boję się, że kiedy moi znajomi w poniedziałek posprawdzają pocztę i gg, to już nie będą mieli czego licytować. Czy myślałyście o ponownym wystawieniu aukcji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jnk']
Neris, już Ci wysłałam na konto pieniądze należne z licytacji na allegro. Fidelku - jak widzisz dałam sobie radę sama, więc nie musisz odpisywać na mojego maila :) Zdjęć proszę mi nie wysyłać, bo szkoda kasy na toner do drukarki i znaczki. Proszę te parę groszy wydać na cele wznioślejsze, niż Poczta Polska i Hewlett Packard :) Na przykład na Rudego i Synka :-(

PS Porozsyłałam linki do aukcji na allegro, która ma - jak widać - spore powodzenie. Boję się, że kiedy moi znajomi w poniedziałek posprawdzają pocztę i gg, to już nie będą mieli czego licytować. Czy myślałyście o ponownym wystawieniu aukcji?
[/quote]

Dzięki Jnk - zanim wysłałam mail przeczytałam wątek ;)

A co do drugiej aukcji to zdanie należy do Neris - jak tylko Ona będzie chciała to ja taką aukcję wystawię ponownie ;)

Ale wtedy to można wystawić również i dla Rudaska, jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...