Jump to content
Dogomania

Synek...


Neris

Recommended Posts

Nie mam odpowiedzi od Weroniki, nie ma jej ani na gg ani na dogo. Czy uważacie że powinnam napisać do Allegro? Wiem że Weronika chciała dobrze, nie chciała zrobić nic złego, ale mój adres i dane pałętają się po Allegro i martwię się tym, że ktoś uzna nas za oszustów!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neris, Allegro może dać odpowiedż w ciągu trzech dni...Tyle mają na odpowiedż czasu...Owszem odpowiadają i wcześniej ale dzisiaj, w niedzielę nie ma szans...Najlepiej jak Weronika sama aukcję zakończy bo jest taka opcja- szybko i bezboleśnie. Ja uważam,że do Allegoro nie ma co pisać, bo jak stwierdzą naruszenie regulaminu i akcję oni zdejmą to Weronika dostanie ostrzeżenie, nie sądzę żeby w tym przypadku ale czasem nawet zawieszają konto...Szkoda dziewczyny...Chciała dobrze, choć zgadzam się, że powinna zapytać i o wystawenie aukcji i o podanie Twoich danych..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alpina']
Neris, Allegro może dać odpowiedż w ciągu trzech dni...Tyle mają na odpowiedż czasu...Owszem odpowiadają i wcześniej ale dzisiaj, w niedzielę nie ma szans...Najlepiej jak Weronika sama aukcję zakończy bo jest taka opcja- szybko i bezboleśnie. Ja uważam,że do Allegoro nie ma co pisać, bo jak stwierdzą naruszenie regulaminu i akcję oni zdejmą to Weronika dostanie ostrzeżenie, nie sądzę żeby w tym przypadku ale czasem nawet zawieszają konto...Szkoda dziewczyny...Chciała dobrze, choć zgadzam się, że powinna zapytać i o wystawenie aukcji i o podanie Twoich danych..
[/quote]

Zgadzam sie z Alpiną - niech Weronika sama ZAKOŃCZY AUKCJĘ!

[SIZE=3] A wtedy ja wystawię kolejną dla Synka i Rudaska (tamta sie już skończyła - całe 100 cegiełek poszło :multi:).
Wcześniej tego nie zrobię.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Synek ma około 4 lat.
Dzisiaj na ranie widać już ziarninę, jest jakieś 4 cm.
Widać też kość... sprinterem nasz Synek już chyba nie zostanie.

W lecznicy właśnie odchodzi szczeniaczka, której zakładałam 2 dni temu wątek... życie jest podłe

Link to comment
Share on other sites

Życie bywa podłe, Neris... A czasem bywa piękne, wzniosłe... A czasem nawet... szczęśliwe...
Chyba więc rację miał Marek Edelman, chcąc "żdążyć przed panem Bogiem" i walcząc o godność nawet w śmierci. On walczył o godność ludzi, my, a szczegółnie Ty, o godność zwierząt, nawet kiedy już odchodzą za TM...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...