Jump to content
Dogomania

Kraków - Ligota. Grall - w nowym domu.


mar.gajko

Recommended Posts

[quote name='mar.gajko']Jest wyjątkowy.
Niepowtarzalny.
Uroczy.
Cudny.
Poznać go znaczy pokochać.
A Wam Ewelinko i Piotrze dziękuję za wczoraj.
Jesteście przemiłymi ludźmi :)[/QUOTE]

To my dziękujemy! Że mogliśmy poznać taką wspaniałą osobę jak Ty i zobaczyć hotelik i poznać tyle cudownych psiaków...! Jednym słowem było super:mdrmed:
I musimy tylko znaleźć dogodny termin, żeby znowu tam pojechać i tym razem poznać już też Gralla:)

A co z Furiem? Już w nowym domku?

Link to comment
Share on other sites

poniedziałek padł.....przykro mi , że nie mam jak jutro pojechać do Gralla....samochód będę mieć gotowy po naprawie być może we wtorek, boję się , by nie później......

niestety nie mieszkam w Krakowie i od hoteliku dzieli mnie odległość około 60 km w jedną stronę....we dwie.....
w moim przypadku samochód jest koniecznością, nie wygodą.....
bardzo przepraszam........

Link to comment
Share on other sites

Aniu, Twoja droga do Gralla to łącznie 120km. Robisz, co możesz a nawet więcej. Jeśli do 11-tej godziny nikt chętny się nie określi na poniedziałek, odwołam kilka ważnych spotkań i pojadę.
Teraz sprawy organizacyjne:
1.Grallowi kończy się karma. Nie może przejść znowu na hotelową, bo będzie miał problemy przez ciągłe zmiany. Trzeba to pilnie zorganizować, tym łatwiej, że karmę opłaca sponsor. No i pytanie do sponsora, czy zgodzi się na przejście na Orjen.
2. Zrobiłam Grallowi badania, czyszczenie zębów i zależy mi na uzupełnieniu książeczki zdrowia. Czy mogłabym dostać książeczkę Gralla? Najłatwiej byłoby, żeby jak inne leżała u Pana Tomka.

Link to comment
Share on other sites

Tamarko, słonko, jak ci pisałąm i mówiłam pisałam do Magdy już dwa razy w sprawie karmy.
Z prośbą o pilne zamówienei dzisiaj. Wczoraj jak byłam widziałam, że się kończy.
Grall ma znowu brzydką kupę.
Książeczki wszytskim moich psów, mam/miałam u siebie, nie u p. Tomka. Ale oczywiście, ci ją zostawię w hotelu.
Pojadę dzisiaj do hotelu, choć nie miałam tego w planach. Gdyby brak samochodu, w moim przypadku, oznaczal całkowite nie jeżdżenie do psów, nie byłoby mnie w hotelu juz trzy miesiące :)
Ostatecznie spacerki przy tak uroczej aurze są li i wyłącznie przyjemnością.
Polecałabym kiedyś spróbować.
Ściskam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Teraz sprawa dyżurów:
piątek - Mariola
sobota - Salibinka
niedziela - Mariola
poniedziałek - Kanna
wtorek - ja
środa - Pani Ola
czwartek - Kanna
piątek - ja
sobota - Salibinka
Jeśli się pomyliłam, proszę o sprostowanie. [/quote]

piątek - Mariola
sobota - Salibinka
niedziela - Mariola
poniedziałek - Mariola
wtorek - ja
środa - Pani Ola
czwartek - [Kanna] Mariola
piątek - ja
sobota - Salibinka

Poprawki :)
Ja będę dzisiaj i w czwartek.
Nie mogę być w weekend.

Link to comment
Share on other sites

Ja z takim beznadziejnym troche pytaniem. Czy ktos kto bywa w hotelu bylby w stanie jutro w okolicach 14-15 podrzucic tego nowego malamuta do Olkusza lub choc na trase Olkusz- Krakow?? Juz jutro moglby jechac do Wroclawia ale facet, ktory by go wiozl jedzie z przyczepka i nie da rady przebijac sie przez caly Krakow do hotelu bo ma dosc napiete terminy.

Link to comment
Share on other sites

A może ta karma byłaby odpowiednia?
- [URL]http://www.zooexpress.pl/go/_info/?id=301[/URL]
[B]Royal Canin Maxi Sensible 15kg[/B]
[SIZE=2]Karma dla psów bardzo wrażliwych .
Waga psa od 26kg do 44kg.[/SIZE]

Akurat jest spory rabat, jakby co :)

Ściskam Graala i wszystkie wytrwałe opiekunki!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb'] Jakby ktoś chciał wesprzeć Gralla to podkłady, chusteczki nawilżane dla niemowląt, maść Bepanthen zawsze potrzebne.[/QUOTE]
moge podarowac rekawiczki jednorazowe rozmiar M, jesli sa potrzebne a ponadto krem dla niemowlat
o nazwie PENATEN 500 ml opakowanie - firmy Johnson & Johnson. :p:p

Link to comment
Share on other sites

Grall źle reagował na Royal Canin, dostawał po przywiezieniu z Ligoty. Zobaczymy jak zareaguje na Orjen.
Krem i rękawiczki bardzo się przydadzą. Agnisia71, dziękuję w imieniu Grallika. Czy chcesz wybrać się do hotelu czy wolisz przekazać w Krakowie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']
Krem i rękawiczki bardzo się przydadzą. Agnisia71, dziękuję w imieniu Grallika. Czy chcesz wybrać się do hotelu czy wolisz przekazać w Krakowie?[/QUOTE]
Bardzo zaluje ale nie bede miala kiedy podrzucic tych rzeczy do hotelu. A to dlatego ze w Krakowie bede tylko od piatku do niedzieli. Jesli chodzi o ten krem i rekawiczki to chetnie przekazalybym to komus.
Czy ktoras z Was mieszka w Nowej Hucie?:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']piątek - Mariola
sobota - Salibinka
niedziela - Mariola
poniedziałek - Mariola
wtorek - Tamara
środa - Pani Ola
czwartek - [Kanna] Mariola
piątek - Tamara
sobota - Salibinka

Poprawki :)
Ja będę dzisiaj i w czwartek.
Nie mogę być w weekend.[/QUOTE]

czyli raz jeszcze:

piątek - Mariola
sobota - Salibinka
niedziela - Mariola
poniedziałek - Mariola
wtorek - Tamara
środa - Pani Ola - ew. ja bo ktos musi dowieźć ten pro plan :)
czwartek - [Kanna] Mariola
piątek - Tamara
sobota - Salibinka
niedziela - Okchama

Jak możesz to Tamarko ustal na nastepny tydzień, proszę.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj trzeba dowieźć karmy trochę dla Grallika.
Więc pojadę.
Nie dam rady dwa dni pod rząd biegać na butach :) niestety, lata i kolana nie te.
Więc jutro jak kanna ma w planach to proszę o zajęcie się Grallątkiem.
jak nie to trzeba coś wymyśleć.
I Tamarko - pytam, na kiedy będzie ten Orijen?
Bo albo cos musze dokupić, albo nie :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu martwiłam się jak rozwiązać problem z karmą w przyszłości. Dostałam pole do popisu a tym samym pozwolenie na działanie na własną rękę. Dziękuję. A teraz wiadomość z ostatnich 10 minut. Pamięta ktoś niewidomego Paragrafa, który był pod moją opieką rok temu? Trafił do cudownych ludzi, którzy kilka lat wcześniej adoptowali z krakowskiego schroniska Kolizję po wypadku, z takim samym problemem. Kiedy zawoziłam Paragrafa, Kola witała nas kręcąc pupą w pampersie. Paragraf umarł w kwietniu i teraz Kolizja i druga sunia czekają na powitanie w domu Gralla. Będą się wyścigować po15 arowym, ogrodzonym ogrodzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Godzinę temu martwiłam się jak rozwiązać problem z karmą w przyszłości. Dostałam pole do popisu a tym samym pozwolenie na działanie na własną rękę. Dziękuję. A teraz wiadomość z ostatnich 10 minut. Pamięta ktoś niewidomego Paragrafa, który był pod moją opieką rok temu? Trafił do cudownych ludzi, którzy kilka lat wcześniej adoptowali z krakowskiego schroniska Kolizję po wypadku, z takim samym problemem. Kiedy zawoziłam Paragrafa, Kola witała nas kręcąc pupą w pampersie. Paragraf umarł w kwietniu i teraz Kolizja i druga sunia czekają na powitanie w domu Gralla. Będą się wyścigować po15 arowym, ogrodzonym ogrodzie.[/QUOTE]

Tamarko, wiadomość cudowna. Już się cieszę jak zobaczę Grallątko biegające po ogrodzie. Własnym ogrodzie.
Czy ustaliłaś kiedy odwozimy?

Link to comment
Share on other sites

I ja zamarłam....
Podczytuję wątek codziennie od jakiegoś czasu . Często ze ściśniętym sercem i pełna obaw o los Grala....
Równocześnie z podziwem dla Waszej determinacji. O Tobie[B] mar.gajko[/B] już nie wspomnę.
Sto razy chciałam Ci wysłać pw. Nie miałam siły i pomysłu jak Cie pocieszyć , jak wesprzeć...?

W jaki sposób znajduje się tak cudowne domki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...