Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

Wbrew pozorom on sporo biega, ale szybko się męczy. No i porcji mojej babci nie dało się po prostu spalić, ale teraz ma porcje głodowe :diabloti:

A tu takie małe info dla czytelników mojego bloga:

[IMG]http://i169.photobucket.com/albums/u214/fauka/nowyadres_zpsf5070167.png[/IMG]

Jakiś pajac podkupił mi domenę, i myśli że zrobi karierę na mojej ciężkiej pracy nad blogiem i zostanie zasypany propozycjami współpracy, niedoczekanie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wpadam się pochwalić, że mój pies chudnie i zaczyna mieć wcięcie :loveu: I nawet nieźle na diecie sobie radzi, gorzej z babcią - z tego stresu chyba chudnie razem z psem :evil_lol:
I mam dowod w postaci filmu, że Lary biega, za jakiś czas wrzucę :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Wpadam się pochwalić, że mój pies chudnie i zaczyna mieć wcięcie :loveu: I nawet nieźle na diecie sobie radzi, gorzej z babcią - z tego stresu chyba chudnie razem z psem :evil_lol:
I mam dowod w postaci filmu, że Lary biega, za jakiś czas wrzucę :razz:[/QUOTE]


BRAWO!!!:multi::multi:A babci parę kg mniej na stawy też niezaszkodzi:diabloti:Chyba ,że jest szczypior:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='masdamerka']Hahaha, Ty starasz się psa odchudzić, ja swoją usiłuję utuczyć. Sampel (też MM) ma 52cm w kłębie (dolna granica), waży 22kg i wygląda szczupło; Lu ma 54 cm (górna granica) waży 16-17 kg :D Przy swoim wzroście ma jakieś 5-6 kg niedowagi :)[/QUOTE]
Daj mojej babci na 2 tygodnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Fshystkim! :diabloti: surowym mięskiem przed ugotowaniem, mięskiem po ugotowaniu, kanapkami, ciastkami, psimi smakołykami ah i jak założmy że dzienna dawka żarcia dla psa to jedna miarka, to babcia da dwie z czubem :razz:

Link to comment
Share on other sites

Skąd ja to znam :loveu:

A najlepsze jest to, że wie, że nie może, więc jak tylko widzę, że znów coś dała psu, od razu krzyczy: "O nie... nienienie, mam dziurawe ręce.... znowu mi spadło jedzenie na ziemię", a na mój zabójczy wzrok: "alee... alee przecież teraz tego nie wyrzucę, nie może się zmarnować" [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']Skąd ja to znam :loveu:

A najlepsze jest to, że wie, że nie może, więc jak tylko widzę, że znów coś dała psu, od razu krzyczy: "O nie... nienienie, mam dziurawe ręce.... znowu mi spadło jedzenie na ziemię", a na mój zabójczy wzrok: "alee... alee przecież teraz tego nie wyrzucę, nie może się zmarnować" :diabloti:.[/QUOTE]

Ale przecież kawałeczek NIE ZASZKODZI:diabloti: Uwielbiam to.Albo ide do wc u dziadków i słysze szeptem "Chodźcie chodźcie" a jak wychodzę "szybko uciekajcie bo hitlerowiec idzie":diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Ale przecież kawałeczek NIE ZASZKODZI:diabloti: Uwielbiam to.Albo ide do wc u dziadków i słysze szeptem "Chodźcie chodźcie" a jak wychodzę "[B]szybko uciekajcie bo hitlerowiec idzie[/B]":diabloti:[/QUOTE]
hahahaha :evil_lol:
Jak chciałam, żeby mój pies przytył to wystarczył tygodniowy pobyt u babci, pies przytył 2 kg, tylko niestety ja razem z nim :-(:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A mnie babcia w ogóle karmić nie chce, żywię się zupkami chińskimi i płatkami na mleko :shake: Jak mój facet ma dobry dzień to podzieli się ze mną pizzą. Teraz przynajmniej oboje głodujemy, nie muszę zazdrościć psu :evil_lol:
Lary powoli wygląda jak ofiara holokaustu, zapadły mu się boki, pysk ma jakiś taki marny i od góry jakiś taki węższy się wydaje. Tylko nadal ma te wkurzające wałki, ale też trochę mniejsze bo 4cm obrożę zaczyna widać :lol:
O dziwo na żarcie jakiś taki mniej łasy się wydaje, na spacerach spitala mi do psów i nie chce się skupiać, nigdy nie było problemu. Podejrzewam że to zemsta, bo on tylko udaje tłumoka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']hahahaha :evil_lol:
Jak chciałam, żeby mój pies przytył to wystarczył tygodniowy pobyt u babci, pies przytył 2 kg, tylko niestety ja razem z nim :-(:diabloti:[/QUOTE]

No co:diabloti:Hitlerowiec ,faszysta ,cham ,do Tozu cię podam ,biedne chude pieski bla bla bla aż mam ochotę wyjść z siebie i stanąć obok.

Link to comment
Share on other sites

Moi teściowie dokarmiają psa ciastkami, zwłaszcza teść, a już zwłaszcza przy gościach. "Nie dają psu, a Ty tak to lubisz" - a mi się nóż w kieszeni otwiera. Nie zliczę, ile razy tłumaczyłam, że to mu szkodzi. Co z tego, skoro mu smakuje? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']No co:diabloti:Hitlerowiec ,faszysta ,cham ,do Tozu cię podam ,biedne chude pieski bla bla bla aż mam ochotę wyjść z siebie i stanąć obok.[/QUOTE]
Doskonale Cię rozumiem :evil_lol: Moja babcia zawsze daje psu boczek i wątróbkę, a później przez najbliższe kilka dni pies sra dalej niż widzi...

Link to comment
Share on other sites

Trudno:diabloti:Jak się nie zna umiaru to się cierpi:diabloti:Zresztą jak jeden mi po czymś rzyga i ma głodówkę to drugi też nie żre:evil_lol:Jeden za wszystkich wszyscy za jednego:lol:Ale oni się raczej o żarcie jakoś mocno nigdy nie upominają ,nie lubię wymuszania więc wymuszanie opóźnia jedzenie:evil_lol:Boż kto mi wydał te psy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Trudno:diabloti:Jak się nie zna umiaru to się cierpi:diabloti:Zresztą jak jeden mi po czymś rzyga i ma głodówkę to drugi też nie żre:evil_lol:Jeden za wszystkich wszyscy za jednego:lol:Ale oni się raczej o żarcie jakoś mocno nigdy nie upominają ,nie lubię wymuszania więc wymuszanie opóźnia jedzenie:evil_lol:Boż kto mi wydał te psy:evil_lol:[/QUOTE]

Haha, uwielbiam Cię! :D
W końcu ktoś normalny :diabloti: a nie tylko wszyscy niuniają nad tymi swoimi pieskami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...