Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

[quote name='Anecioreczek']heja!Ma
tańczyka se kup ]:->[/QUOTE]

Jeszcze z mopem pomylę i pójdę siedzieć za znęcanie się :evil_lol: Lary nie lubi włochatych poza tym :(

[quote name='Ty$ka']Hej :)
U nas policjanci są świetni, często nas zaczepiają po to tylko, by pogadać i psa wyczochrać :lol:[/QUOTE]

Nas ostatnio zaczepili i pytali o woreczki na kupy, pokazałam moje słodkie różowe eleganckie etui wiszące przy pasku od spodni, policjant nie dowierzał. Dopiero jak wyciągnęłam z niego różowe woreczki z psie łapki uwierzył że to na psie g*wno :lol: Moje euti robi furrorę, na plaży Lary kiedyś postanowił walnąć klocka, wyciągnęłam worek i zbieram kupę, a ludzie płakali ze śmiechu. W pierwszej chwili nie załapałam że to ich te worki śmieszą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Melduję się z rewizytą :).
Faktycznie,baski mają więcej gracji niż labki :evil_lol:.
A kota też mam,tricolorkę :).[/QUOTE]

Witamy! Mój super zgrabny labrador dzisiaj zarył głową w drzwi że aż hukło, potem zarył głową w biurko, a jeszcze potem tak jarał się spacerkiem że poślignął się na panelach i wywalił. To wszystko jednego dnia, toż to sama gracja :loveu:

Link to comment
Share on other sites

hej, sliczne foty robisz! z checia bede zagladac :)

[QUOTE][COLOR=#000000]Mój super zgrabny labrador dzisiaj zarył głową w drzwi że aż hukło, potem zarył głową w biurko, a jeszcze potem tak jarał się spacerkiem że poślignął się na panelach i wywalił. To wszystko jednego dnia, toż to sama gracja[/COLOR][/QUOTE]
haha! :lol: cudownego masz psa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Witamy! Mój super zgrabny labrador dzisiaj zarył głową w drzwi że aż hukło, potem zarył głową w biurko, a jeszcze potem tak jarał się spacerkiem że poślignął się na panelach i wywalił. To wszystko jednego dnia, toż to sama gracja :loveu:[/QUOTE]


Z taka gracją,to na top modelkę z Nim :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']

Jak wreszcie przyjdzie wiosna na stałe będzie dużo zdjęć, mamy fajne tereny (może fontanny zaczną wreszcie działać) i trzeba to wykorzystać. W ogóle mam takie fjane warunki, że coraz częściej zastanawiam się nad powiększeniem stada o kolejnego czterołapnego pasożyta :diabloti:[/QUOTE]
Włączają w czerwcu jakoś dopiero... :(


Co do wystawy majowej:
Fauka jest zarezerwowana na dobermanstar i ma staż przy ringu dobermanów. Koniec, kropka. Reklamacji nie przyjmujemy:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95'][URL]http://i169.photobucket.com/albums/u214/fauka/hiphip_zpsc16a6b32.jpg[/URL]
ja cieee, ale wielkie oczy :D jaki masz obiektyw ? :)[/QUOTE]

Wydmuszkę czyli najtańszą 50tke Canona 1.8 Powiem szczerze że taka wydmuszka z niego wcale nie jest, bo 2 dni temu zrobił hyc o podłogę i był w dwóch częściach, ale żyje :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Wydmuszkę czyli najtańszą 50tke Canona 1.8 Powiem szczerze że taka wydmuszka z niego wcale nie jest, bo 2 dni temu zrobił hyc o podłogę i był w dwóch częściach, ale żyje :lol:[/QUOTE]

Też myślałam o tym obiektywie kiedyś tam, jak w końcu uzbieram na aparat.:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...