Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

Polecam, kosztuje trochę ponad 400zł i pięknie maluje, ma małe wady bo jest plastikowy, ostrzy od przyszłony 2.2 i łatwo go zepsuć (mimo wszystko) ale za tą cenę można robić naprawdę super zdjęcia. A za tysiąc więcej jest jaśniejsza 50tka (1.4) i trochę lepiej wykonana, ale to jednak tysiak :eviltong: Generalnie stałki robią lepsze zdjęcia niż zmiennoogniskowe i dają ciekawszy bokeh.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Polecam, kosztuje trochę ponad 400zł i pięknie maluje, ma małe wady bo jest plastikowy, ostrzy od przyszłony 2.2 i łatwo go zepsuć (mimo wszystko) ale za tą cenę można robić naprawdę super zdjęcia. A za tysiąc więcej jest jaśniejsza 50tka (1.4) i trochę lepiej wykonana, ale to jednak tysiak :eviltong: Generalnie stałki robią lepsze zdjęcia niż zmiennoogniskowe i dają ciekawszy bokeh.[/QUOTE]

Mam nadzieję, że jak kiedyś na sprzęt uzbieram,to jednak go nie zepsuje :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']jesus maria dostałam zawalu jak to zobaczyłam :D

Ja mam 50-ke ale nikona 1.8 ;p uwielbiam ją, jednak muszę w końcu dorobić się czegoś na sportowe reportaże bo portetówki to jednak za malo dla mnie ]:->[/QUOTE]

W Canonach jest fajny 70-200 f/2.8 L IS USM :loveu:tylko 8500zł kosztuje, prawie tyle co puszka 5D.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Fauka'] nie ma wiosny więc strajkuję, nie rusze aparatu dopóki nie zrobi się zielono :angryy:[/QUOTE]
Też tak mówiłam, wytrzymałam do końca marca i... i skapitulowałam :p Są spekulacje, że powoli klimat się zmienia i będą tylko dwie pory roku: zima i lato (tak, wiosny i jesieni nie będzie), czyli ciepła trzeba się spodziewać w... ekhem... w maju :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ooo, tak spędzamy wiosne:

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-TI7u4PDnLTY/UV3Ix91WdeI/AAAAAAAACBI/twBmRAfjx6A/s800/IMG_7121.png[/IMG]

Testowałam nowy obiektyw, dupy nie urywa ale ma chociaż szerszy kąt od mojej stałki :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Dzień dobry :)[/QUOTE]
Bez wiosny nie taki dobry

[quote name='Illusion']W końcu naprawiłaś sobie banner :eviltong:. Przyszłam zdjęcia obejrzeć, a tu nic nowego :shake:.[/QUOTE]
Już daawno! Trzeba było się bawić w skracanie linków bo dogo coraz bardziej ogranicza :roll: Na reklamach to ma kto zarabiać, zrobić coś z forum to już trudniej.
Strajkuję, zdjęć nie będzie. Jedyne jakie ostatnio zrobiłąm to TŻa ale jego gębą na forum straszyć nie będę, pies ładniejszy :evil_lol: Aaaaale od wtoreczku ma być już ładnie! :loveu:

[quote name='Ty$ka']Też tak mówiłam, wytrzymałam do końca marca i... i skapitulowałam :p Są spekulacje, że powoli klimat się zmienia i będą tylko dwie pory roku: zima i lato (tak, wiosny i jesieni nie będzie), czyli ciepła trzeba się spodziewać w... ekhem... w maju :lol:[/QUOTE]
Ee tam, nie wierzę w takie bzdury. Ponoć już raz zima była w maju, oby w tym roku tak nie było bo się wścieknę. Ja tam nienawidzę podeptanego śniegu na fotkach, ani jak marzną mi rączki, a w góralskich rękawicach nie mogę trafić na spust :lol:

[quote name='Anecioreczek']podoba mi sie opcja mąż larego uśmiałam się do łez :D[/QUOTE]
Mąż dla mnie, ojciec dla Larego! :evil_lol: Ideał! Przystojny, kocha zwierzątka, sławny i jeszcze przy kasie, czego chcieć więcej? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja na urodziny dostałam Canona 28-80 f/3,5-5,6 starą, mega głośną wersję. Obiektyw używany ale w pełni sprawny, nawet ostry (ostrzejszy od 50tki) kosztował 100zł. Potrzebowałam czegokolwiek co jest szersze bo nie samymi full artistik fotami człowiek żyje, a jak potrzebowałam zrobić fotkę np. pomieszczeniu to wymiękała 50tka :roll: bo to może na pełnej klatce 50 to 50, ale na niepełnej znacznie przybliża.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...